0 oy
775 göst.
Diğer kategorisinde (2,475 puan) tarafından

image

image

markasını bilen var mı ciciko 

Kullanışlı olur mu yoksa farklı beşik mı almalıyım 

Bilindik bir mağaza degildi ama ürünlerini beğendim 

Siz hangi beşik kullandınız tavsiye eder misiniz 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu güzel canım yeğenimde var gayet memnunlar ama markası aynı değil heralde
(2,475 puan) tarafından
Hangi markalar iyi acaba ? çok bir şey fark eder mi
tarafından
Valla kuzum bunlarda hangisi iyi bilmem ben normal tahta beşik kullanıyorum çok memnunum
(4,169 puan) tarafından
Park yataklarin hemen hemen hepsi ayni bence mark farki yok yani. Hepsinin kumasi filesi ayni hepsinde sallanabilir ayak oluyor. Kimisi cibinlikli kimisinin alt degisme kismi kar kimisinde yok bide. Bi 60 cm en bi 70 cm en var farkliliklar bunlar. Midel renk sekil yuzunden ve marka populerligi olarak fiyat degisiyor hepsi ayni isi goruyo yani
(2,475 puan) tarafından
Bunun kalitesi de bayağı iyidi gördüğüm kadarıyla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben baby2 go marka kullandım memnundum canım kesınlıkle park besık onerırım ıcınden cıkar duser kalkar derdı olmuyor rahatca 3 yas kadar gıdıyor 
(2,475 puan) tarafından
Evet çoğu kişi memnun kalmış.  Bende çok beğendim bunu alırım o zaman ☺️
tarafından
Allah o beşigin başında huzurlu saglıklı mutlu bır sekılde mışıl mışıl evladının uyudugunu izlemeyi nasip etsin canım :) sımdıden hayırlı olsun
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Exor Baby almıstımm yıllar önce nasıl bı marka olduğunu bılmeden ama ssglamda cıktıı☺️☺️☺️ 3. Bebegımı buyutuyorummmbence tereddüt etmeden all 

Rabbim ıcını doldursunn insallahh ❤️❤️
(2,475 puan) tarafından
Aminnn ☺️kalitesi falan çok iyidi beğendim alicam insallah
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Marka olarak bilmiuorum n canım ama park beşik kullanışlı oluyor ikinciye de kullaniyorum benimki e bebeğin baby plus
(2,475 puan) tarafından
Bunun da kalitesini çok beğendim içime sindi yani haftaya alicam inşallah bakalım ☺️❤️
(13,821 puan) tarafından
Park beşik kullanışlı canım ☺️sağlıkla insallah bizim  bir de yerden böyle sallanır bir besigimiz var o da çok rahat uyutmak için falan hani odalar açısından da
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bende bundan kullanıyorum kuzu gayet geniş maksimum 5 yasa kadar kullanılıyor diye aldim.markasi farklı sadece bizimkinin
0 oy
(3,501 puan) tarafından
Kademeli mi canim benimki de bunun oval olmayan kesimlisi markasi unibaby memnunum iki katli ve sallanma aparati varsa al derim
(2,475 puan) tarafından
Evet kademeliydi
0 oy
(100 puan) tarafından
Stokke ,beşik kullanıyorum ,park yatak şeklinde beşiktende memnundum .Marka olarak onuda Kraft kullandım ,bence bebekler bu tarz besiklerde çok rahat ediyor .
0 oy
(6,180 puan) tarafından
Bizim beşiğin aynısından çok güzel cnm oğlum iki buçuk yaşında hâlâ daha onda yatar 
(2,475 puan) tarafından
Alayim o zaman zaten oda da yapcam inşallah ilerde tahta beşik almama gerek yok o zaman
(6,180 puan) tarafından
Aynn bunu alırsan gerek yok
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Benettonun bu park beşiğini 2 kızımada kullandm.  Memnundum
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Baby force markası aldım berbat ti aynı modeldi malı güzel olmasıi önemli 

(2,475 puan) tarafından
Malı çok iyi geldi bana ya beğendim
0 oy
(1,870 puan) tarafından
Park beşik kullanıyorum ben de pek memnun değilim açıkçası normal güzel büyüyen beşiklerden almak isterdim.
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Buna benzer var bizde bu da iyi diye biliyorum
0 oy
tarafından
Bunlar kullanışlı bende aldım park besik 
0 oy
tarafından
Kızımın maccon du model olarak baya benziyor ama rengi kırmızıydı bizimkinin şimdiye kadar kullandık 33 aylık bu arada meloşum 
(2,475 puan) tarafından
Çoğu kişi memnun kalmış ☺️aldım gitti :) melosu öptüm ❤️❤️
tarafından
Sağlıkla sıhhatli kullansın içinde büyüsün inşallah ❣️
0 oy
(5,630 puan) tarafından
Ben aldım markaya bir şey diyemem ama park yatak aldığım için çok pişman oldum en büyük pişmanlık oldu bana 
0 oy
(671 puan) tarafından
Park Beşik gayet kullanışlı oluyor 
0 oy
(768 puan) tarafından
Park beşik canm bi bnzeri var. Çok kullnşlı bence 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bundan biz memnun kalmadık bizim bir gece arkadaşımın çocuğunun besiginde uyusun dedik misafirlikte cocuk sabahaa kadr uyuyamadı iki gece boyunca oyuzden ben bunları sevmiyorum 
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Bunlar pratik güzel. Yeğenimdede kullanıyorlar. Uzun süre kullanımı iyi bir şey 
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Aynı marka aynı renk :) aldık ama daha kullanmadık kullanılmak için bebişimizi bekliyor bakalım :) inşallah güzeldir 

İlgili bir soru bulunamadı

379,761 soru

11,368,440 cevap

34,850 kullanıcı

...