0 oy
135 göst.
Aile kategorisinde (3,853 puan) tarafından
Su ickemi azltmami istedi.fazla.olunca ne gibi sorunlar oluyir bilgisi olan varmi ? 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım zararlı. Erken doğuma neden olabiliyor. Şeker yüklemesi yaptırdın mı
(3,853 puan) tarafından
Seker testimi diyorsun .yapildi a ac digildim ac olmam gerekiyormus .
tarafından
Kimse demedi mi sana aç gel diye. Tövbe yarabbim ya niye düzgün yapmazlar işini. Muhtemelen şekerin yüksektir. Tekrar şeker testi yaptır. Şekerin varsa ve bilmezsen çok tehlikeli
(3,853 puan) tarafından
Gercektenmi bilmiyorum.yok ilk.kez yaptircakdim haberim yoktu ac gidilmesinden
tarafından
İşte söylemeleri lazım sana aslında ama nerdee. Sen tekrar yaptır testini mutlaka canım
(3,853 puan) tarafından
Tamam sagolasin kuzum
-Reklam-
0 oy
(682 puan) tarafından
Onun yuzundn acil sezeryana alındım 
(3,853 puan) tarafından
Son haftalarinizdi her hal bende daha kucuk :(
0 oy
tarafından
Oğlumda suyum fazlaydı doktor erken doğum olabilir dedi ama 40 haftalık doğdu   kızım da suyum azalmıştı 31 haftalıkken fark edildi 33 te doğum oldu sen dikkat et Allahın izniyle bi sıkıntı olmaz İNŞALLAH 
(3,853 puan) tarafından
InsAllah sagoladin kuzum
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Dikkat et ani hareket felan yapma benim fazlaydı birde enfeksiyon geçirince erken doğurdum birden suyum geldi şekerim de yoktu
(3,853 puan) tarafından
Sagolasin kuzum.tamam ederim
(1,698 puan) tarafından
❤❤❤:))
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Suyum fazlaymış ve bunu özel hastanedeki kontrolumde hiç öğrenemedim son anda karar değiştirip devlette doğum yapmaya karar verince gittim suyun fazla kimse söylemedi mi sana bunu demişti. 40+2 de doğurdum kızımda çok saglikliydi. Ama bilmiyordum ben zararliymis çocukta şeker hastalığı da cikabilirmis annenin çok ve şeker ağırlıklı beslenmesinde oluyormuş veya şeker hastası olması bile yetiyormus böyle bir durumda şeker yüklemesi istiyor doktorlar. Ve diyet yapman gerekiyor su azalıp cogalabiliyor yani müdahale edebilirsin uygun teşhisle beraber 
(3,853 puan) tarafından
Cok sagol kuzum.nisanda detayliya gidicem bakalim.o zamana kadar duzelirmi
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Benim fazlaydı Dr tatlı türü yiyecekleri yasaklamıştı suyu artırdığı için meyve bile sayılı yiyordum ekmek patates makarna hamur işi gibi yiyecekler yasaktı 
(3,853 puan) tarafından
Trsekkuler kuzum
0 oy
(25 puan) tarafından
eltim yasadi.Gebelik sekerine baktir sekerli seyler yeme seker miktari yuksel olan meyveleri de birak erken doguma sebep oluyor
(3,853 puan) tarafından
Sagolasin kuzum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 47 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde kubra38 (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 133 göst.
0 oy
2 cevap 108 göst.
9 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kbrayc (40 puan) tarafından soruldu
0 oy