0 oy
337 göst.
Aile kategorisinde (2,475 puan) tarafından
Esim asker gorevlendirme de oldugu icin annemin yanina geldim annemde umreye gitti 

Kendi evimde dahi 3 ayda bir derin dip kose temizlik yapabiliyorum esyam az oldugu halde 

0glum yasi dogasi geregi yaramaz bu donem. 2 bucuk yas doneminin vermis oldugu hircinlik inatcilik pik yapmis durumda 

Her gun teyzem ariyo temizligini yap annen geliyo 

Napayim ya az once kapiyi sileyim dedim oglan bezi kapiya surmeden kovayi devirdi sinirlendim bagirdim aksam aksam.modum dustu  gec yatan bir cocuk ev buyuk 5 oda annem cok ivir ziviri var yani iyice bunaldim yardim edecek cocufu 5 dk oyalamaya gelecek kimse yok ancak teyzem direktif verir 

Cocugu ekrana iyice kaptircam diye de uzuluyorum  4 5 gun temizlik yapabilmek icin cok canim sikiliyo 

8 Cevaplar

0 oy
(671 puan) tarafından

Dip köşe temizliği 3 ayda bir mi yapıyorsun? 

Annenin evini süpür sil toz al yapabildiğin kadar yap 
(2,475 puan) tarafından
Evet malesef anca o kadar ya0abiliyorm kocam.bile yok hanfendi benim bir evin herseyi benim
-Reklam-
0 oy
(2,414 puan) tarafından
Yani kalıyosan temizliği yapman gerekir çok detaylı yapma ama silme süpürme toz alma falan yapıver çocuğunda ve royuncak oynasın ne bileyim yada oyalayacak bişey 
(2,475 puan) tarafından
Bu ara asiri hircin keske erken yatsa kezke onun yaninda temizlik eziyet oluyo resmen yada 4 5 te kalkacam gece diyorum esim olsaydi en azindan aksam.oyalardi
(2,414 puan) tarafından
Çocuklar öyle ya anca ilkokulda falan rahatluyosun
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Canım umreden sonra anneni ziyarete geleceklerdir ondan diyordur. Zor olacak ama yaparsın sen:)
(2,475 puan) tarafından
Ya bir yandan ben yaparken o misliyle yikiyo bu sefer cocugjma bagiriyorum geriliyorum.sonrasi v8cdan azabi esim olsaydi en azindan aksm bakard9 yada yarin pazar bir yerlere gotururdu
Aslinda oglumda bu kadar aksi cocuk degildi ama 2 bucuk yas kararsizlik doneminde oluyomus serkeslik donemi diyolarmis o donemi yasiyoruz ve ben bagirinca vicdqn azabi cekiyorm.
0 oy
(1,433 puan) tarafından
Yarım gunlugune bir yardımci çağır imkan varsa hiç gerilmezsin bir günde biter gider 
(2,475 puan) tarafından
Cok detay var annrm incik cincik abu4 cubir cok seviyp
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Üç ayda bir mi kız çok uzun bir süre bu ben bir ayı bulmuyor 3 haftada bir girerim heryere 
(2,475 puan) tarafından
Sade aslinda kapi pencere suresi uzuyo yoksa hrr gun sil supur yaparim halilarim.surekli yikamada
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Annen yap demiyosa Sen niye stres  yapiyon sil  supur yeter çocukla zor tabi 
(3,767 puan) tarafından
2 sene hep uzakda çalıştı oğlum aynn babasin büyüdü şimdi evde ama yine borç çıktı 1 ay sonra para durumuna bağlı gidecek yine ama öyle uzun kalmiyo 10 günde bir geliyoo
(2,475 puan) tarafından
Az cok anlarsiniz beni grcektrn insani cok etkliyo bir evin hem erkegi hem kadini olmak cocugun tum sprumlulugunu ustlenmek ayni zamanda esin napiyp iyi mi zorlaniyor mu diye dusunmek insani yipratiyo bide esin uzakta olunca ben ic anadolu dayim  kapidan girdigin ciktigin bile gze batiyo sorgu sual hakimi oluyolar cocgum icin onemsemiyorm cok zor yani
(3,767 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben evi aldım evimde kalamadimki iki sene uzakda çalışınca borç için eltimle beraber durduk iki çocuk ondaydi bitane bendeydi  eve alışamadım evde kalmayınca çok zor uzakda olması
(2,475 puan) tarafından
Tez.zamanda kavuşursun yeni evinde huzurla oturursun İnş
(3,767 puan) tarafından
Çok şükür şimdi yanımda eşim
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Sil şüpür lavabo toz dip köşeye girmezsn çocuk durmadı dersin anlamıyorlar da zatn daha gitme ben anneme gidince elimi birşeye sürdürmek istemiyor ama ben yinede durmamam camlarını fln silerim 
(2,475 puan) tarafından
Canim durmak.mesele de.degil bende yParim ama kis gunu suya bulanuyo.dur deyince inatla.daha da yapiyo bu ssfer benim sesim epey yukseliyo vicdam azabi cekiyorum modum dusuyo cocukta disari istiyo oyunevine gidelim.diyo.market istiyo bu sefwr evde bana is gordurmuyor yada telefon istiyo suan zaten bagimli versem.cocugum iyice bagimli hale.gelir diye korkuyorum
(1,375 puan) tarafından
Canım ben temizlik çok yapiyorm cnku benim evim pis olursa benim sinirlerim tepemde oluyor yani ben bir düzene koydum eğer o düzenden bir gün çıkarsam ertesi gün daha uzun oluyor temizlik ve dahada geriliyorm smdi ben kovaya su koymam yaparsamda banyoda bırakırım cnku biliyorm kızımda aynisini yapar her seferinde o bezi yıkamaya banyoya giderim maalsf kızıma da bir bez veririm ben silerken oda benimle siler evi süpürken onada fıs fıslı viledayi veririm o salona sıka siler o sıra ben odayı süoürüoyorm yani demem şu cocuklarıda temizliğe dahil ederek temizlik yaoarsak bir süre sonra onlarda kendileri alışıyor ve yardımcı olamaya calisiyor hemde alt yapısal olarak temizigi öğreniyorlar
(2,475 puan) tarafından
Oglumda yardim ediyo seviyo ama sonunda sabotaj ediyo ya yapilani kirletiyo ya agliyor.kapiyi gosteriyor ya telefon istiyor yine daha once boyle degildi level atladi herkes diyo cok degismis diye bi ara neden boyle diye taktim.serkeslik donemindeymis surekli catisma hali var zor oluyo artik 5 te kalkacagiz yapacak bisey yok oglumla gerilim yasamaktansa
(1,375 puan) tarafından
Yapabildiğin kadar yap canm hiç birşey çocuğundan önemli değil sonuçta
(2,475 puan) tarafından
Oldugu kadar olmadigi.kader.
Gunun sonunda vicdan azabi cekmek.istemiyrum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 99 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,435 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 367 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde heygirls (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 547 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde gam.38 (483 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
20 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,066 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...