0 oy
197 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Ben çalışıyorum hamileyim iknci bebeğim kayınvalidem bakıyor kızıma ama çok güzel bakar ama bi dili var çok konuşur arkadan huyu pis bugün annem ben kaynvalidem gezmeye gittik DHA önce de annem dedi iknci bebegn olrsa hep beraber büyütürüz sağlıkla gelsn dedi şimdi eyt vurmadı ona emekli olamiyo bugn kaynananin yaninda diyor ki ben bakamam benim DHA clsmam gerekiyor evlenck oğlum var btane DHA diyor ama ben demedim zaten bak diye zaten eşimde Allah var annen DHA clsmasi gerekir dyor  benm anneme kzdgim ilerde kaynanamla kavga olunca dicegi kelime annen çocuklarina bakmak istemedi dicek hep laf sokcak kaynanam com patavatsiz dedm ki bakma ama keşke arkasındayız deseydn dedim anneme çok krildim bu konuda bakmak zorunda değiller kaynanam Allah var ben ddm anne zorunlu deglsn ikisinede ben clsmasamsa olr ama kaynvaldem bakrz kız ztn büyüdü dedi . Beni kıran annemin toplum içinde öyle demesi ztn bak demedm hiç bir zmn  birde kaynananın yaninda diyo ki ben ona emekli olmadan çocuk yapma diye söyledim dyor ben sprelle kaldım hamile korundgum halde ben ne yapabilrm annem clstigi için zamanında birikm yapmadi benm de öyle olurm dye clsmami istmyor  evde otur bak çocuğna diyor ama clsmazsam cocgum mahrum kalmasın bsyden dye yüzü gülsün dye clsiyorum onu blmyor

3 Cevaplar

0 oy
(2,304 puan) tarafından
Kayınvaliden öyle bir şey derse sana da bakma dedik anne kimse bakmak zorunda değil deyiver . Kaynananın yaninda öyle dedi diye sıkıntı yapmışsn ama bence gereksiz kuzum ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ama şimdi annenin de kendine göre dertleri var hayatı var o da kendini düşünüyor kötü bir şey de dememiş aslında çalışmasam bakarım demiş bence kaynanan buna laf söyleyemez söylese de sen kapat ağzını evde oturmuyor çalışıyor yoksa sana da bırakmaz bakar annem diye ver cevabını 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Yani onlar dünür belki birbirlerinden çekinmiyorlardır canım annende ona güvenerek demiştir sanada çalış çalışma diyemem ama ikinci oluyorsa biraz ara verip kendin bakman en doğrusu öbürü büyüdü ama okul çağı değil sanırım hem o hem bebek bilemiyorum ben güvenmediğimden kimseye okul zamanına kadar çalışmayacağım

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 672 göst.
16 Aralık 2022 Aile kategorisinde polatzulal35 (340 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 174 göst.
5 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 869 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Busrasenneyaptin (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 206 göst.