0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (401 puan) tarafından
Kızlar merhaba en son 5 Şubat'ta adet oldum afedersin ama 8veya 9gun önce de eşim ikinci çocuğu istiyor diye korunmadan ilişkiye girdi istememe rağmen sonrasında ciddi ciddi kavga ettik neyse ve üç gündür aşırı halsiz uyku yetmiyor vücudum ağrıyor akıntım var 'kanli değil ' karnıma kramp gibi ağrı girdi dün ve önceki gün hamilelik olasılığı var mı oğlum daha çok küçük 21 aylık benim odamda beşikte uyuyo tuvalet eğitimi almadı hala konuşmuyor da kardeşi olursa ona haksızlık olur diye çok endişe ediyorm ice kapanır konuşmazsa ya hem ayrı odada uyutmaya da alışkın değil terkedilmiş hissedecek nolur bana dua edin olmasın allah hayırlı vakitte hayırlısıyla nasip etsin allah isteyene nasip etsin önce 

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Sen istemeden nasıl olabilir ya nasıl !!! Allah'ım nasıl bir saygısızlık bu. Hatta daha ağır birşey de işte sonra linçliyorlae beni. Milletle uğraşacak halim yok o yüzden yazmayacağım. Peki sen canım niye ertesi gün hapı falan almadın. Yani ilişkiyi tamamına erdirmene gerek yok. Bıraksaydın ya orda madem dediğini dinlemiyor. S*ex konusunda niye istemediğiniz şeyler hakkında bu kadar pasifsiniz. O çocuğu taşıyacak ve malesef tek başına büyütecek olan sizsiniz
tarafından
İnan kocaman sarılmak istiyorum sana. İnşallah olmaz kuzum. Regl olunca haber ver merak ederim
(401 puan) tarafından
Yorumun gülümsetti beni teşekkür ederim sarılmış kadar oldun inşallah cok geçmeden yazarım oldum diye
(401 puan) tarafından
Erken gebelik testi negatif çıktı canım
tarafından
Ay çok şükür. Yoktur inşallah
(401 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(3,340 puan) tarafından
Test? yap istersen 
(401 puan) tarafından
Erken gebelik testi mi normal mi aliyim
0 oy
(14 puan) tarafından
Eşinin istemesiyle olacak değil korunma hapları iğnesi vs var onları kullanabilirsin istemiyorsun madem . 8-9 gün erken henüz belirtiler için gecikme olursa test yaparsın 
(401 puan) tarafından
Psikolojik stres mi yaptım acaba inşallah stres dir
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Test yap ya da kan ver hemen belli olur diye düşünüyorum 
(401 puan) tarafından
Test alayım olmadı lan veririm erken gebelik testi mi yoksa normal mi alayım
(4,651 puan) tarafından
Normal test alsan da olur
0 oy
tarafından
Adetine kaç gün var ? Bi test al yap istersen
(401 puan) tarafından
Dua et nolur çıkmasın
tarafından
Ediyorum kuzum sıkma canını bak benimde kızım 27 aylık 15 aydır uğraşıyorum 2. Çocuğum olmuyor tedavi görüyorum şuan. Hadi test yapta haber ver
(401 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin ama acele etme canım
tarafından
Ah keşke elimde olsa kızım da istiyor anne ben ablayım diyip duruyor :)
(401 puan) tarafından
Ne güzel kızının istemesi inşallah olur canım hakkında hayırlısı
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Bı kaç gün bekle testte hemen çıkmaz herkes çıkar demiş de bilmiyorum 
0 oy
(119,282 puan) tarafından
hemen ilk iliskide tutcak dige bisi yok tedbir sart ama bekle 1 hafta sonra test yap 
0 oy
(68 puan) tarafından
Bunların hepsinin yaşadım halde hamile çıkmadım ben bee hala geçmeyen kasik agirim belim bu göğüslerim şişti evde ilk yaptım test çıkmadı sonra ikici test yaptım hayal gibi varla yok arası çıktı test verdim kan testi doktora olabilirde olmayabilir de dedi manyakmidir nedir en son kadin hastalıklrima randevu aldım kasik ağrım geçmiyor belim bu günde adet olucak gibi karnıma ağrılar giriyor adet oldum da ,3, gün sürdü niye hâlâ öyle hissim var bilmiyorum göğüslerim acayip sızlıyor 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 206 göst.
26 Haziran 2023 Diğer kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 728 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde MelekkkSare (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 274 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde MelekkkSare (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 178 göst.