0 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde (2,815 puan) tarafından
Şöyle başlayım 2 yaşnda bir oğlm ve 18 haftalık ta hamileyim eşim hem vardiyalı ek iş buldu çalışıyor neredeyse 1 yıl oluck bide kendi dükyanımız var halı yıkama kendi bakıyor elaman faln yok. 2 hat kullanıyor Bi kendi özel hattı bid iş hattı neyse biz 6 yıldır evliyiz işi hep bayanlarla olduğu için hiç kıskançlık etmem kendi hattı olan tlfn ağırlık yapıyor dedi evde bırakıyor 3 4 aydır evde tlfn bnde öylece ortadadır özel bişi olsa arar söylerim bu bir kaç aydır bende Bi kıskançlık olmaya başladı sürekli kurcalama sürekli bu kim bu niye böyle msj attı diye sormaya başladım ki asla böyle şeyler yapma. Eşimde yapıcak bir hatası veya bir eyleminide görmedim durduk yere hormonlarım tavan yaptı herhalde bugun tlfnda Bi msj geldi müsait olunca ararmısın diye numara kayıtlı değil ben Bi sinir bu kim lan dedm ara hemn dedmn duyucm kim diye arkadaşının eşi yazmış msj şu seher abla ben Selcan müsait olunca ararmısın bnm numaram onlarda olmaldığı için çocuk eşimn telfn u bnde biliyor kızda öyle yazmış eşim ne oldu bak gördün mü kimmiş dedi ben Bi bozuldum ki :)))))) msjın başını değilde sonunu görmüşüm ekranda off kötü duruma düştüm 

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Çok şımarıkça Bi davranış üslup da öyle bu kim lan ne ya hiç Bi bayanın ağzına yakışıyor mu bazı kadın ve bazı erkekleri anlamıyorum 
(21 puan) tarafından
Afedersin lan eşeklere denir bizde ve sevginden önce saygı gelir saygı bittimi sevgi nekadar olursa olsun hirpalanirsin lan ardından afedersin küfürlerle gelir ve ben de sevmem öyle bayananin demek istediği aranızdaki saygıya zarar gelmesin canım çünkü bir ömür beraber olacaksınız lan ardından gerizekalı ***** sonra afedersin ağır kufurlere kadar gidebilir ve sonrada yerini şiddet bırakabilir kuzum... Kıskançlık hdpimizde var sanki kendileri kiskanmiuor mi
(2,815 puan) tarafından
Siz aranızda resmiyet oluşturun eşinizle, ufak kelimeleri bu kadar büyütecek bişi yok burada
(21 puan) tarafından
Bunun resmiyetle alakası yok ki saygıyla alakası var o şekilde git gide aradaki saygı kalkıyor ve küfür gidiyor canım ondan dolayı sana söyledik
tarafından
Boşver canım post sahibinin yaşı kaç bilmiyorum ama z kuşağı anne olmaya başladı maalesef ki konuşma dilleri böyle ama bende hiç hoş karşılamam bayan dediğin zarif olmalı bu bizim görüşümüz
(21 puan) tarafından
Bende 25 yaşındayım 23 yaşında evlendim ve eşime ilk söylediğim şey şu oldu asla bnmle lan len ***** öyle kelimeler kullanma çünkü sevgiden önce saygı gelir sevgi biter biz bir ömür beraber olacağız ve saygi biterse yerini kötü küfürler hatta şiddet alır dedim bazen kavga ettiğimizde kullanıyordu ilk zamanlar büyük kavga istiyorsun edelim dedim ve rezil ettim o oldu gelen giden herkesede söyledim ortamda rezil edince bidaha kullanmadı bende kullanmam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende dün aynı duruma düştüm :))
(2,815 puan) tarafından
Hormonlardan galiba ya :))
0 oy
(163 puan) tarafından
Bilinçaltimixin farkettigi fakat bilincimizin fark etmediği şeyler olur. Birşeyler görürsün mesela . Bilincin o an onu fark etmez ama bilinç altı kaydeder.  Eğer böyle birşeye şahit olduysan neden böyle düşündüğünü anlamadan bu tarz sorgulamalar yapabilirsin 
(2,815 puan) tarafından
Yok ya valla adama durduk yere sarıyorum gecesi gündüzü belli değil çalışmaktan bnde hamilelik çocuk ev işi faln ona sardım herhalde
(163 puan) tarafından
Evet oda olabilir . Sıkma canını ❤️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 72 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Bosveraldirma (269 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 149 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Mickyy (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 411 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu