0 oy
124 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (183 puan) tarafından
Kızlar 3 gün sadece karın boslugumda tam ortada ağrı vuruyordu tek yönlü dedim migdem ağrıyor heralde dedim çünkü yemek yedikten sonra daha fazla ağrı vuruyor sanki yumru gibi migdemi elinle sikip birakiyormussun gibi bı agriydi usuttum heralde dedim bugün nefesim kesiliyor gibi oldu sicakladim yer bastı bana bı gerdan ve göğüs arasinda yumru gibi ağrı var sanki fil oturdu derler ya öyle bı ağırlık var göğüs üstümde sırt ortama vuruyor geçmiyor nefesimi kesiyor değişik bı durum rahatsız edici değil ama sanki boğazıma kadar tıkanmış gibi hissediyorum nedir bu durum dedim anlamadım tansiyon aletim var olceyim dedim tansiyon normal ama kalp atışı ötüyor ekranda kalp atışı bilgi veriyro 66 diye nedir bu ben anlamadım ama ağrı göğüs ortamda devam ediyor ve sıcaklık vuruyor yüzüme 

5 Cevaplar

0 oy
(2,663 puan) tarafından
Nabzın mi düşuk acaba. Depremden filan üzüntü stres benmde midemden yukarı bir gün böyle tikandim nefes alamadım depremin yeni olduğu zamanlar idi yani uzuntuden de oluyor psikolojikte olabilir EKG filan çekil bakalim doktor bakar ultrasonda ben bikere muayene filan oldum birsey çıkmadı şükür.
(183 puan) tarafından
Evet ikinci öğlen olan 7.6 Lil depremden sonra korkudan nefesim kesilmişti doğru aslında ama bu neyden tabi bende anlamadım yaşadığımız stres ve üzüntüden de kaynaklanabilir sanırım sen ne şikayetiyle gittin cnm geçmiş olsun hepimize bu arada
(2,663 puan) tarafından
Canm bende hamilelik var şuan hamilelik çok ileri değil o yüzdendir dedim kan sulandırıcı da kullanıyorum ama yok yurehim kalkar gibi oluyordu
göğüs kafesim skşyordu annem yoğun bakimdayken öyle olmuştum birde bu depremde  sora tekrsrlamadi şükür çok üst üste streste oluyor genelde yeni zamanda gitmedim onceden bı gitmiştim niye bilmiyorum tam unuttum Allah şifa versin nefes al ver zurekli rahatlamaya çalış öyle oldugunds
-Reklam-
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Hani hastaneye gidip doktora anlatsan bunları daha iyi olur. Allah korusun kalp krizi falan değildir ama sen yine de ihmal etme acile bir git kalp şeridini çeksinler 
(183 puan) tarafından
Gitmeyi istiyorum bu sefer doktor bana psikolojiktir  der diyrde cekiniyorum acikcasi
(1,022 puan) tarafından
Desin için ferahlar en azından hastalık varsa tedavi edilir psikolojik denirse kafan rahatlar birdaha yaşarsan kendini sakinleştirmeye çalışırsın acaba Bişey mi var diye düşünmekten iyidir
0 oy
(479 puan) tarafından
Hamile misin 
0 oy
(176 puan) tarafından
Panik atak geçiyor gibisin ama genede bi acile git imkanın varsa EKG ve kan alırlar ortaya çıkar
0 oy
tarafından
Şuan iyimisin . Bazen aklıma geliyor sun. Annen ne yapıyor 
(217 puan) tarafından
Bende merak ediyorum bu arkadaşı. Hep aklıma geliyor. Acaba nasil

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 37 göst.
0 oy
1 cevap 61 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Bkt_ (23 puan) tarafından soruldu
0 oy