0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Hanımlar ne yesem ne içsem hangi sür yapan çsylsr varsa tükettim ama sütüm bi türlü çoğalması bebeğim doymuyo hep ağlıyo 

6 Cevaplar

0 oy
(11,399 puan) tarafından
Bebegin aglamasi belki de gazdandir canım 
(7 puan) tarafından
Evet gazı var ama mama verdiğimde susuyo sütümün yetmediğini ordan anlıyorum
(11,399 puan) tarafından
Hayir canım onla anlayamazsın bebekler emme refleksi ile doğarlar o yüzden sürekli emmek isterler gazı olunca rahatlamak için daha da emmek isterler kısır döngü olur doydugunu yutkunma sesini dinleyerek anlayabilirsin mama ağır geldiği için uyuyordur gazı olduğu için de uyuyamaz
(295 puan) tarafından
Nasıl  onunla anlayamazsın bebek açki mama içiyor ve susuyor aç olmasa neden içsin o zaman yiyeceği ml den daha fazla mama hazırlasın bakalım hepsini emme refleksi diye yiyip bitiricek mi bütün bebeklerin gazı olur bazıları koliktir bazıları normaldir ama aç olan bebeğinde halindem anlaşılır
(11,399 puan) tarafından
Ben versem şuan benim bebeğim de yer mamayi tabiki emme refleksinden dolayı sürekli emmek istiyorlar + gazı olursa daha da fazla emmek istiyorlar bana bizzat doktor söyledi bunu göğüsler yumuşak diye sut yok anlamına gelmiyor öyle olsaydı benim bebeğim asla doymuyor olurdu bi tecrübem var ki yaziyorum
(7 puan) tarafından
Haklısınız ama mama verdiğimde doyduğunda mamayı yarıda bırakıyo artık istemiyo meme veriyorumda almıyo ondan sütüm yetmiyo diyorum yorumlarınız için çok sağol
-Reklam-
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Laktamil alabilirsin canim benimde azalmıştır laktamil ile çoğaldı geri
(7 puan) tarafından
Alıcam inşallah işe yarar sağol cnm
(7 puan) tarafından
Sütlü olandan mı yoksa kuş burnu olandan mı alim
(4,061 puan) tarafından
Sütlü canim kutu içinde olan hiç yoksa günde iki iç bir kaç gün canim gelince günde tek kullan ve bol yani çok su ic
(7 puan) tarafından
Tamamdır sağol cnm
0 oy
(3,740 puan) tarafından

Senin ilacın bende kardeşim.

İki bebeğime de sütüm nasıl yetiyor anlatayım, 
Aktara gidiyorsun, rezene, kimyon tohumu ve anason alıyorsun..  Söylediklerim dikkatini çektiyse eğer ses ver devamını anlatayım. 
(7 puan) tarafından
Anlat canım valla ne gerekiyorsa söyle yapayım
(7 puan) tarafından
İnşallah hemen alıp deniycem inşallah işe yarar tüm güzel dularum seninle
(3,740 puan) tarafından
Hadi bakalım, yarın alıp deneyeceksen eğer en geç cumaya kadar güzel haberlerini bekliyorum :)
(7 puan) tarafından
Valla bizim burası yağmurlu bakalım gidecek birileri olsa söyliycem hemen yapmıyorum denediğimde günde kaç bardak içim
(3,740 puan) tarafından
1 dem demliği ertesi güne kalmasın mesela..
0 oy
(21 puan) tarafından
Bulgur pilavı simit asi çok süt yapar canım özelikle bulgur pilavı varya çok çok yapıyor ama biraz normal pilavdan fazla kaynaması lazım çünkü eğer sert olursa dokunabilir 
(7 puan) tarafından
Ondanda yapucam cnm sağol
(21 puan) tarafından
Bol bol suda iç canım
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Bolll boll suu en onemlisi oo ve duzenli temk ye meyve tuket ama suyu hic eksik etme tatli seyler yiyebilirsn findik ceviz bunlarida yiyebilirsn
(1,248 puan) tarafından
Kimyon anason rezene bunlari da icebilirsn cay haline getirip
(7 puan) tarafından
Meyve hiç tüketmiyorum ama su tüketiyorum
0 oy
tarafından
Bimde boza satılıyor bir süt yapıyor anlatamam 
(7 puan) tarafından
Valla hiç tüketmedim ki tüketemem de
tarafından
Tadı çok güzel kız
tarafından