0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (218 puan) tarafından
Kızım 2 buçuk yaşında Bi haftadır huyu değişti dinlememe inatlaşma ve seslendiginde duymamazlıktan geliyo  Bi değişik önceden böyle değildi neoldu anlamadim bilen varsa söylesin kafayı yedirtcek

8 Cevaplar

0 oy
(2,748 puan) tarafından
Bizimkide ayni 2.5 yas hepsi mevcut birden degisti
(218 puan) tarafından
İyi bari tek ben değilmişim:)
-Reklam-
0 oy
(826 puan) tarafından
Oluyor öyle:))) agzimda dis kalmadı sıkmaktan 32 aylık benimki de . Dönem dönem geçiyor yine oluyor
(218 puan) tarafından
İnşallah düzelirler böyle çok zor kıyamıyorum kızınca oda bana kızıyor sinirden gülüyorum artik
(826 puan) tarafından
Benim bir de 19 aylık var huni aldım işte cesit çeşit kiminin etrafi dantelli felan öyle yaşıyorum:d
(218 puan) tarafından
Senin çok zor canım ya bitane benim çevremden baskı gelmeye başladı bitane daha diye ama zor
(826 puan) tarafından
Artıları da çok fazla ama Allah var . Rabbim sağlık versin halimden memnunum çok şükür
0 oy
(15,286 puan) tarafından
Bazen çok garip oluyor bizimki de . 2.5 yaşında. Geçen gün hayret ettim. Kızıyorum falan hiic umuru değil. Sırıtıyor falan. Bı yuzsuzluk geldi çocuğa . Bazen oluyor
(1,102 puan) tarafından
Ay güldüm ya:D bi yuzsuzluk geldi deyince. Ay bnm kizda öyle :D
(15,286 puan) tarafından
Kız bildiğin yüzsüz oldu. Ama geçti. Ara ara yükleniyor yine. Değişik bı haldi. Ben saç baş yolacaktim nerdeyse o gün
(1,102 puan) tarafından
Allah biz annelere sanır versin hemde çok bol versin
(15,286 puan) tarafından
Aminnn en başta kolaylik versin ama☺️
(1,102 puan) tarafından
Sabır çok olunca kolaylığı da oluyor bence
0 oy
(790 puan) tarafından
Artık nerdeyse sinirden ağlıycam aşırı değişti neyin yapma desem inadıma yapıyor yap dediğimi yapmam etmem diyor bana vuruyor kardeşine vuruyor kafayı yicem artık 31 aylık offff
0 oy
(2,651 puan) tarafından
17 aylık oğlum daha şimdiden başladı sıpa ☺️
0 oy
(4,061 puan) tarafından
28 aylik oldu bizde de durum aynı canim 
0 oy
tarafından
Aynı bnm kızı anlattın iki üç haftadır kimse baş edemiyor birden degisti
0 oy
(269 puan) tarafından
28 aylık .bu zamana kadar yapmadığı şeyleri yapıyor canım bebekken bile yemek dökmesi ağzından çıkarmadı şimdi yemeği alır döker ağzından çıkarır suyu ağzına alıp puskurtur.elma ister veririm muz ister veririm armut ister veririm ağlar vermem ağlar.yerinden kalkmaz basbasbagirir anne anne düştü ver eğilip almaz kızarım hiç umrunda olmaz geçecek insallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 68 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 90 göst.
6 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Yeliz45 (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 181 göst.
14 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Almi'mm (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.