0 oy
68 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (612 puan) tarafından
Kızlar tırnaklarımı kısalttığım zaman batma sorunu oluyor bir türlü nasıl keseceğimi bilemedim ayaklarım çok kurudu doğumdan sonra kuaföre gidip bi çeki düzen verdirmek istiyorum ama emzirme döneminde sıkıntı olur mu suyun içine bişeyler atıyorlar kimyasal mı değil mi bilmiyorum süte geçer mi ayaklar iletken oluyor çünkü bi size sormak istedim 

3 Cevaplar

0 oy
(744 puan) tarafından
Suya tuz atarlar hep oda ayaginjz hijyenik olsun diye,ya da vazelin koyarlar yumuşasin diye.Hic bir sorun olmaz ama manikur pedikur her zaman steril olmazsa enggeksiyona mantara musaittir kendi setiniz varsa her daim kendi setiniz ile gidin
-Reklam-
0 oy
(284 puan) tarafından
Pedikilur yapılan kabin icerisine poşet geçirilip o şekilde kullanıyorlar içerisine nem bombası atıyorlar. Birde kullanılan aletleri alkol ile dezenfekte ediliyor
0 oy
(483 puan) tarafından
Ben pedikür yapan yerlerin hiç birine güvenmem aids var hepatit var kan ile bulaşan bit suru hastalik var 
(612 puan) tarafından
Ay Allah korusun ya hiç öyle düşünmemiştim
(483 puan) tarafından
Pedikür aletlerini ya sen götür yada orada yeni paket mi açılıyor bak yada otoklav fırınları var dezenfekte ediyor onlara koyuyorlar mi bakabilirsin kumar bu bi anlık güzel görünsün diye hayatın mahvolur Allah korusun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 158 göst.
26 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 134 göst.
24 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Violett2111 (583 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
18 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Rahel (2,522 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 255 göst.
22 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu

381,010 soru

11,406,702 cevap

34,944 kullanıcı

...