0 oy
59 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Hanimlar kizim daha bir haftalik genelde uyku halinde ama uyanik kaldigi zamanda elini lolunu cok fazla hareket ettirmiyo yatiyo hic ettirmiyoda degil ama böyle coskulu coskulu degil yani oglumda var 1yasinda ama o dogar dogmaz hastaneye yatmisti eve hic getiremeden bilmiyorum o yüzden ilk günleri böylemi olur diye normalmi acaba cok hareketli olmamasi suanlik

3 Cevaplar

0 oy
(4,311 puan) tarafından
Sarılık  varmi bebekte belki o yüzden cok haraket etmezdir
(13 puan) tarafından
Yok kuzum cok sükür yok sarilik
-Reklam-
0 oy
(17,834 puan) tarafından
Canım daha yeni doğmuş ne bekliyosun ? O şu an kendini anne karnında sanar 
(13 puan) tarafından
Iste insanin cani bi kere yaninda en ufak biseyde süphe duyabiliyo oglum ölücek sandim zamaninda ilk cocugum ilk defa kucagima almisim aldilar kucagimdan yogun bakima yatirdilar o yüzden insan süphede kaliyo acaba biseyimi var falan diye
(17,834 puan) tarafından
Annelik öyle işte uyurken halen kontrol ediyprum nefesini benimde oğlum doğdu küveze aldılar o insanda kalıyo işte ama korkma küçük daha canım
0 oy
(8,968 puan) tarafından
Her çocuk farklı olur canım. Benim de ilk oğlum çok tembeldi çok hareketsizdi. Şimdi acısını çıkartıyo ama :) hatta annem bu çocuk niye ayaklarının üstüne basmıyor diye dertleniyodu. küçük oğlum iki aylık oldu. Çok hareketli maşallah hiç durmuyo. Kardeşler bile birbirinden çok farklı 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 99 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde laz6. (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 918 göst.
15 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
7 Ekim 2022 Aile kategorisinde Asdfghhjga1245.Berr (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
7 Ekim 2022 Aile kategorisinde Asdfghhjga1245.Berr (14 puan) tarafından soruldu

380,618 soru

11,396,045 cevap

34,913 kullanıcı

...