0 oy
636 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Arkadaşlar daha önce de konu açmıştım siteyi ablamda gördüğümü söylemistim. Fake diyen bir iki kullanıcı var ama fake değilim. Soruma gelirse şöyle ;

Ben 24 yaşındayım. Evlenip yuvamı kurmayı düşündüğümü ama uygun biri çıkmadığını söylemiştim daha önceki sorumda. Geçen gün bir arkadaşım birini tavsiye etti. Nişanlısının yakın arkadaşıymış iyi birisiymiş,karakteri filan. Nerede yaşadığını,mesleğini sordum. Benimle aynı yaştaymış.Resmine bakmak istedim. Ve hoşlanmadım. Yani karakteri iyi birisi olduğu resimden bile anlaşılıyor ama her şey karakter mi ki acaba. Sonuçta yaşam tarzı, görünüş olarak içime sinmesi de önemli değil mi? Bu şekilde birkaç kişi daha oldu. Kafama uymuyor diye hiç görüşmeden bitiriyorum. Ve o gün bir Türbeye gitmiştim.Oradaki Allah dostunun hürmetine dua ettim Allah'a. Sadece vesile kıldım dua ederken oradaki Allah dostunu. Türbeden çıkınca direkt arkadaşım böyle biri var diye iletişime geçti benimle. Biraz şaşırdım bu duruma ama o kişiden olumlu enerji alamadım.

Görüşmek istememe sebebim de şu;  zaten bana uygun değil bir de görüşüp konuyu neden uzatayım ki diye düşünüyorum.

İçime sinmediği için bu şekilde adayları reddetmem yanlış mı acaba ? İçime sinen,olumlu hissedebileceğim biri denk gelecek mi orası da ayrı konu tabi.Bir insan bu kişiyle evlenirim diye nasıl karar veriyor

26 Cevaplar

0 oy
(340 puan) tarafından
Eşimle Instagram üzerinden tanıştık. İlk bir hafta arkadaş olarak konuştuk ama birbirimize sürekli geç cevap veriyoruz falan böyle*****k*****k sidik yarışları yapıyoruz benden uzak dursun aman yavşamasın diye ben evlenmeyi düşünmüyorum kesinlikle hayatımda kimseyi istemiyorum falan dedim. İlk hafta sonunda buluştuk ve o buluşmada ki hislerimi anlatamam. Tanışmamızdan 18 gün sonra imam nikahimiz kıyıldı (24 08.2021) sonraki gün kaçtık bir ay sonra da resmi nikahimiz kıyıldı ve şuan 9 aylık bir oğlum var ve 18 haftalık gebeyim :D aman istemiyorum beğenmedim hoşuma gitmedi deme yani ilk foto görmede :D 
(2,562 puan) tarafından
Ammma hizliymissiniz masaallah okurken nefesim yetmedi :⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠Dsjsjsjsjsjsjsjsjjssjsnhahaha
(340 puan) tarafından
Yaaaa hız da ne kelime :D turbo takmışız resmen :D
-Reklam-
0 oy
(48,854 puan) tarafından
bulusup sohbet etmeden anlayamazsin ki
0 oy
(279 puan) tarafından
Biraz zaman geçirmeden asla nasıl biri olduğunu anlayamazsın kendinede onada bir şans ver belki o seni istemeyecek kim bilir .
0 oy
(109 puan) tarafından
Herşey fotoğrafta bitmiyor konuşman görmen gerekiyor 
0 oy
(2,956 puan) tarafından
Genel hatlarla kriterlerine uygunsa bir kere görüşmelisin. Fotoğraf ruhsuz bir şey yuzyuze görüşmek çok daha iyi olur
0 oy
(413 puan) tarafından
Bence Bi sand vermelisin resimmle olmuyor ki konuşup bıraraya gelmel8sinizki öyle anlamalisin

İlgili bir soru bulunamadı

381,949 soru

11,434,953 cevap

35,002 kullanıcı

...