0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Sudocrem hametan kac gundur suruyorum kuruyor gibi oluyor ama gecmiyor farkli bez bile degisttidm fln sureklide degistiriyorum zaten nasil gecerki doktora gitsem ayni kremleri verir belkide bilemiyorum

17 Cevaplar

0 oy
(253 puan) tarafından
Kizlarrrrrrrr
-Reklam-
0 oy
(100 puan) tarafından
Bez çok değiştirme ,Arko Krem çok iyi
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Hamazinc  çok iyi geliyor bize bide onu dene istersen canim
(253 puan) tarafından
O kremi doktor oglum icin  bocek isirina vermisti eli icin oylede surulurmu yani
(11,257 puan) tarafından
Sürülür canım bana da yüzü için vermişti çabuk geçiriyor devamlı kullanmiyorum ama kaka yapıyor mesela fark etmiyorum kızarıyor o zaman kullanıyorum hemen geciriyor
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Fito krem dene canım bizim onla geçti 
0 oy
(492 puan) tarafından
Çocuk bezini doldurduğunda çok bekletme.  Yıka kurut ve kremle.  Öyle biraz açık kalıp hava alsın.  Sonrasında bezle.  Hamazing, sudokrem, travazol, hametan bunlar iyi gelen kremler. 
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Arko krem gerçektende çok iyi birde trenyolda satılıyor göçmen kremi harika bir şey küçük mavi kutu 
0 oy
(954 puan) tarafından
Krem sürmeden önce iyice kupkuru oduğundan emin ol öyle gecer bir de yediklerine dikkat et ekşi meyve  süt , baharat vs şeylere dikkat et
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Uzun süre ılık suyla sil canım pamukla 
0 oy
(245 puan) tarafından
Kesinlikle Bepanthol ve zeytinyağını karıştır sur inşallah geçer rabbim şifa versin bende çok çektim
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Arko krem varya süper bende asla geçiremeidm bir emre sürdüm Arko hemen geçti 
0 oy
(418 puan) tarafından
Bende bitkisel yöntem söyleyeyim canım. Sarı kantaron yağı. Herşeyi denedim zeytinyağı bile ama fayda etmedi. Pişik olmadan önce hemen kizariksa bakıyorum akşamdan sürüyorum sabaha geçiriyor. 
0 oy
(671 puan) tarafından
Geçmeyen pişik alerji belirtisi olabiliyor 
0 oy
(720 puan) tarafından
İdrarin asidi daha da kotu yapiyormus dokundukca pişiği bu yuzden yağli eski arko kremin cok iyi geldigini okudum gecen gun.Onun disinda jel kantaron yağinin aninda iyilestirdigini okudum.Kaydettim acil durumda uygulayacagim ben de
0 oy
tarafından
Canım enfeksiyona bağlıysa geçmez. Ben pişik kremi vazelin vs denedim geçmedi artık kanayacakti doktorumuz Fito krem verdi ilk sürmeye yarıya indi yarası 
0 oy
tarafından
Bende oğlumda travazol kremi kullanıyorum gayette memnunun
0 oy
(1,892 puan) tarafından
Ben vazelin kullandım günde 3 4 kere olacak şekilde en fazla 2 3 günde geçti ama anında geçsin istiyorsan dermovate merhem var yetişkinler için ama sadece 1 kere mercimek kadar sürüyorsun ikinci bez değiştirmeye geçiyor. Zararını bilemem kendime bile çok nadir kullanıyorum bebeğime de sadece 1 kere en son çare denedim çok iyi geldi.
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Desitin var pişik kremi. Bulmak bazen zor oluyor ama tavsiye ederim. Bende normalde sudocrem kullanıyordum. Bi kere ishal oldu pişiği de fazla olunca hiç bişey geçirmedi en son desitin kullandık öyle geçti. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 25 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bhr27 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 143 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Seda yavuz (3,887 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 161 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Lazina54 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.