0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (843 puan) tarafından
Sinirlerim bozuldu ya vallahi baştan anlatam bakalim kim bencil. 

15 bin verdi kızımı dershaneye gönderdi.  

27 bin verdi buzdolabı aldı.  5700 e ankastre set aldı.  3 bin verip salona perde diktirdi ve bunların hiçbirini kullanmıyor yine eskilerini kullanıyor bunları kaldırdı.  Tost makinası bozuldu eşimden istedi aldı.  Cani sağolsun alsin annnesi.  Şimdide diyor bir telefon almadın bana. Ya bizim 94  bin borcumuz var ben sırf eşimin borcu var  diye  işitme cihazlarımı erteledim fiyat sorduğumda ikisi 50 bin civariymis bende borcu bitsin alsin iadere ederim dedim. Eşimde her yukarı çıkışımızda telefon için söyleniyor diye gitmiş telefon almış ya gerek varmı siz söyler mısınız..?  Bana diyorki eşim sana da istediğin kadat para vereyim sıkıntı çıkarma ya benim derdim para değil ki ne bu hala oğlunu yeme yerdi..? 

Ki maddi durumları yok değil bir dublex olmak üzere toplam 3 yerden kira alıyorlar kaynatam emekli ve çalışıyor hala buna rağmen kaynana hala aç hala fakir

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Esin niye bunları görmeyip kendini kullandiriyor 
(843 puan) tarafından
Yorulmuş sürekli söylenmesinden alıpta kurtulayım diyor
tarafından
Geçerli Bi sebep değil ama bu istediği kadar söylesin durumu varsa ben niye alayım ki
-Reklam-
0 oy
(12,469 puan) tarafından
Sana tavsiyem kendi ihtiyaçlarını erteleme dursun sonra alırız deme bak sen yemiyorsun başkası yiyor ihtiyacın yoksa da ihtiyacım var de para al eşinden at kenara esin düşünüyorsa sen de düşünme borcunuzu kendine birikim yapmaya odaklan ben olsam öyle yapardim
(843 puan) tarafından
Onu yapıyorum kurban olduğum sadece bu kadar sıkıntıda iken hala istemeleri doyumsuz olmaları beni sinirlendiriyo
(12,469 puan) tarafından
Bazı anne babalar öyle ne yazikki değiştiremezsin sen kendini sıkma bosver
0 oy
(3,251 puan) tarafından
Eşinin almamasi gerekiyor çünkü alışmış resmen sürekli birşeyler ister durur sende ihtiyaçlarını erteleme 
(843 puan) tarafından
Ben borcu vardı diye erteliyorum millet enayi arıyor sanirsam
0 oy
(1,276 puan) tarafından

15 bini kayınvaliden  geri kalanları mı eşin verdi hepsini eşin verdi kayınvaliden hala mı istiyor yoksa hepsini kayınvaliden kendi verdi kullanmıyor alacak gücü var ama halaj tost makinesi ile telefon mu istedi ben anlayamadım :ermm:

Her ne olursa olsun, kendi evine başkalarını karıştırmamayı başkalarının evine de karışmamayı tavsiye ederim normalde ama sizden isteniyorsa siz de isteyin. Benden onlar isteyebiliyorsa ben de isterim, karşılıklı bu durumlar ama işitme cihazını ertelememeliydin.  

Bence herşey almış başını gitmiş sağlık için bile bir şeyi hemen alamıyorum, bu bir ihtiyaç ertelenebilecek bir şey de değil gibi yakın belki bir daha istemekten çekinir.

(843 puan) tarafından
Kayinvalidem aldı hepsini yani demem o ki  bunları alan telefonu da alamaz mi..?
0 oy
(6,438 puan) tarafından
Alla aşkına sık gidip gelmesin duymayınca almaz yada anne sen benden zenginsin sen al neden demiyor hayret bişey ya benim eşimde ailesine bişey yapacaksa hemen banada yapar çaycı alacaksa sanada alayım kız kardeşine tel aldı banada almış en son bağırdım ne onlara ne bana alma diye yeğenlerine bişey yaparsa benimkinede anca öyle yapıyor sinir oluyorum haftada bir gitsin sizinle gitsin canım bişey istediğinde lafı tıkın ağzına
(843 puan) tarafından
Valla öyle doyumsuz şukursuz bir kayinvalidem var malesef
0 oy
tarafından
Sen desene ben kendi sağlığımi senin için ertelerken annenin keyfine yapıyorsun o zaman bana da yapacaksın de yaptır sen niye fedakarlık ediyorsun sıkışınca da gitsin annesine istesin bakalım veriyor mu o zaman annesini tanır işte 
(843 puan) tarafından
Annesini o konuda zaten tanıdı asko. Biz baya sıkıştık çıkardı benim annem verdi parayı kendi annesi vermedi.  Sonra kaynanam diyorki çalışıyor benim gibi ev kadını  mi ..? Bak bak açıklamaya bak. Ama benim saf kocam annemdir yapam diyor
tarafından
Valla kocanda akıl yok değeri de olmaz oturur öyle köşede
0 oy
(246 puan) tarafından
Canını versen doyuramazsin ki öyle insanı seni anlıyorum bencillik değil onların destek olması lazım ama olmuyorsada insanı yeme derdinede düşmemeli eşinle aranı boşuna bozma annesine laf geçirmemiş demek ki 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Al işte aynı benim kavınvalidem. İster, ister, ister. Ben harcayınca krizlere girer. Eşim de kıramaz alır. Artık o eşimden istedikçe ben de kayınpederimden istedim, kaynanam eşimden et istedikçe(ayaklı keseriz her sene, dondurucu ağzına kadar doludur)  ben de kayınpederimden halı istedim, masa sandalye istedim. Aldı adam kırmadı beni. Kaynanam baktı ki zararlı çıkacak, istemeyi bıraktı artık.. Zamanla aşılan bir durum bu. İhtiyacı olanı isterse ben eşimden önce alırım ama boşboğazlığın alemi yok tabii. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 314 göst.
17 saat önce Diğer kategorisinde Sunehriiii (1,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 380 göst.
0 oy
8 cevap 325 göst.
16 Temmuz 2024 Aile kategorisinde sebnem77 (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 465 göst.
7 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu