0 oy
254 göst.
Diğer kategorisinde (496 puan) tarafından
8 aydır ayrıyız 1 ay sonra mahkemem var çocuğumun babası olacak adi ******** eşyaları satışa çıkarmış boşanırken eşyalar yarı yarıya bölünüyor diye biliyorum sizce böyle birşey yapma hakkı varmı ne yapabilirim 

7 Cevaplar

+2 oy
(3,823 puan) tarafından
Avukatın yok mu? Ara onu tedbir çıkarttırsın mahkemeden önde satamaz diye. 
(496 puan) tarafından
Var yarın soracağım bugün duydum zaten
(3,823 puan) tarafından
Başta neden yaptırmadınız ki dava açarken.
(496 puan) tarafından
Avukat söylemedi böyle birşey
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Yani yasal olarak bilmem ama bolüsülmeli bence ara işte tabiki
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Evett  hakkın var  hemen  eşya  ile dava  aç  bence 
(496 puan) tarafından
Benim kendime ait eşyalarımda var ailemin bana yaptığı çeyiz baya var ben kendime ait eşyalarımı alsam yeterli ama benim kendi eşyalarımı da vermıyorlar bugün duydum koltukları falan satışa çıkarmış hayrını görmez inşallah o evinde eşyalarında çocuğumun da benimde hakkım kalmasın inşallah ona
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Tekbir koydur herşey ortaktır bir iğne dâhi satamaz 
(496 puan) tarafından
Avukata danışacağım yarın inşallah öyle birşey vardır tedbir konulursa iyi olur bakalım
tarafından
katılıyorum acilen yapmalısın
0 oy
tarafından
Eşyaları kim alırsa onda kalır evlilik sürecinde alındıysa yarı parasını alırsın 
(496 puan) tarafından
Evlilik sürecinde alındı tabiki ben kendi eşyalarımı istiyorum sadece kendi çeyizimi onuda vermiyorlar bugün duydum koltukları satışa çıkarmış
tarafından
Avukatinla konuş kuzum
0 oy
(228 puan) tarafından
Tedbir koydursaydin hicbirsey cikaramazdi evden varsa mal mülk de satamaz yada sen cikmiycaktin evden onu çıkartacaktın giden eşyaya artık bişey yapılmaz ama pusu kur kalan esyani da sen al 
(496 puan) tarafından
Avukat hiç böyle birseyden bahsetmedi tedbir koymadan falan ben kendi götürdüğüm çeyizi alsam yeterli ama onuda vermiyorlar
(228 puan) tarafından
Herkese anladığı dilden konuşmak lazım o zaman polise git sabah ve can guvenligin olmadığı için esyani alamadığını sadece kapıya kadar eşlik edip edemeyeceklerini sor esylarini alacağını şöyle boşanma dilekçesi göster durumu anlat mutlaka yardımcı olacaklardır küçük bir kamyon tut aileni topla ve kalan esyani da sen çıkar öyle bı hayat yok biraz dişli olun benim bı tanidigim vardı onuda böyle uyardım dinlemedi birgün komşusu aradı evi boşaltmış birde satılığa çıkarmış ya anahtarınız yokmu ufak bir gözcüluk yapmaya bakar adam eve girmedimi tamam hızlıca halledebilirsiniz ha yok eşya sadece illede ceyizim derseniz o daha kolay en doğal hakkınız yani her türlü alirsinix sadece hızlı olmanız lazım adam satmaya başlamış çünkü bir güne bitirir
(496 puan) tarafından
Ben normal elbiselerimi bile almaya gittim bırakmadılar içeriye girmeme sonra polis ekipleriyle gittim yine izin vermediler aile binasında oturuyordum poliste savcılık kararı olmadığı için birşey yapamayız dediler gittim dilekçe verdim savcılık kararıyla gittim gidene kadar elbise ayakkabı çoğu şeyimi çalmışlardı Şimdi de bana ait olan esyalar nasıl alavagım bilmiyorum Allah'a havale ediyorum
(228 puan) tarafından
O zaman bırak çingeneleri kendi haline zehir zıkkım olsun Allah sorsun ne deyim canım böyle insanlardan kurtulduğuna adaklar ada
(496 puan) tarafından
Allah'a havale ediyorum hepsini hakkımız kalmasın Allah sorsun onlarada nasip olmasın o evde eşyalarda
0 oy
(10,963 puan) tarafından
Sen hiç tasalanma.seve seve odetir mahkeme onu
(496 puan) tarafından
İnşallah ya inşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 240 göst.
0 oy
5 cevap 361 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,367 puan) tarafından soruldu
0 oy