0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından
Kızlar diyelim annemin veya kardeşimin hesap kartını alıp kullansam bankadan mesela diyelim paramı çekme gibi birşey olmaması için bir işlem varmı yapılır mı bilginiz varmı 

3 Cevaplar

0 oy
(4,661 puan) tarafından
Tabi ki de yapılamaz kart kimin adına ise bütün hak onundur sen kendi paranı bile cekemezsin kart sahibi istemediği sürece kendi adına kart çıkartma da fayda var 
(726 puan) tarafından
Canım kendi adıma var 2 3 tane ama ikitanesine borcum var diye para yatiramiyorum çekerler diye
(726 puan) tarafından
Ödeyecek durumumda yok
-Reklam-
0 oy
(2,711 puan) tarafından
Güvenmiyorsan kendi adına aç herşeye ola bilir 
0 oy
(4,547 puan) tarafından

Hesap karti kullanirsin yani atm den para yatirir cekersin internet bankacligi sifresini biliosan ordan para yollar.sin yada nebilim doviz alsat vs vs int bankacligi ile her islem yaparsin ama subeye gidip de bisey yapamassin  giseden para cekemessin. Hatta bazi bankalar yatirma bile talimat alio yukli miktarsa su kisi hesabima oara yatirabilir diye. Yad annen. Talimat verecek su tc nolu su kisi hesabimdan. Sualadar cekecek diye o tarihe o talimata istinaden bir kereye mahsus. Cektirirler subeden   Diger her seyde islemde talimat yazmali annen. 2015 yilinda istifa ettim ozamanlar boyle islem yapioduk biz :)simdi isleyis nasil bilemem:)

(726 puan) tarafından
Canım benim 2 3 tane banka kartım var ama borcum var diğer hesabıma para koysam cekebilirler mi yada icraya düştüğü zaman mı el kokuyorlar bilgin varmı ödeme durumum yok eşim kullanıyordu ayrıldık kaldı başıma

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 109 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 188 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,722 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 197 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde MinnieMouse (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 111 göst.