0 oy
113 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,403 puan) tarafından
Hanımlar Merhaba tavuk göğsünü soslayıp streç filme sarıp tekrar dondurucuya atmam lazım ama şimdi paketli bir şekilde dondurucuda ,çözdürüp bu işlemi yapsam tekrar atsam sizce sıkıntı olur mu ısıtma falan yapmayacağım yani.

5 Cevaplar

0 oy
(7,407 puan) tarafından
Çözülüp geri donacağı için evet sıkıntı canim 
(1,403 puan) tarafından
Hadi ya Tahmin ettim Keşke alır almaz yapsaydım. Zaten şimdi yapmayacağım diye Lazım olunca yaparım dedim ama hiç aklıma gelmedi çözülüp Tekrar yapacağım
(7,407 puan) tarafından
Aynen alinca yap at canim yada yarina filan yapacaksan sabahtan cikar sosla aksama pisir tekrar dondurma
(1,403 puan) tarafından
https://www.instagram.com/reel/Co95aPwoSBO/?igshid=YmMyMTA2M2Y= tarif bu artık başka zaman yaparım Bunu da
(726 puan) tarafından
Burda maksat ince kesilmesi.sizde buzluktan çıkartın çok erimeden ince ince kesin soslayin dolabın alt tarafında marine olsun.kizartin.
(7,407 puan) tarafından
Bu çok güzel oluyor bencede bidahaki sefere yap canim
-Reklam-
0 oy
(1,074 puan) tarafından
Bozuluyo canim tavuk suyunda yasadim aynisini. Tam cozulmeden hafif dipteki suyunu kullandim daha buz kutlesi duruyodu o fazla gelicek diye attim kuflu kuflu olmus kokmustu 
(1,403 puan) tarafından
Hay Allah korusun ya o zaman ben hiç riski almayayım ya yeni bir tavuk alayım marketten ya da o çıkardığımda başka bir şey yapayım Tekrar dondurucuya atmak sıkıntı o zaman Bir de çocuklar da var Allah korusun Çok sağol  canim
(1,074 puan) tarafından
Aynen canim oyle yap tavuk cok skntili hemen bozuluyo
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Cozuldukten sonra tekrar dondurma canım Allah korusun zehirlenirsiniz 
(1,403 puan) tarafından
Tamam canım Çok sağ ol riski almayayım en iyisi
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Mutfaktaki en tehlikeli gıdaların başında tavuk vardır.artan tavuğu ertesi güne bile bırakmamak lazımmış. Zehirleme riski max. Risk alma bence, Allah korusun. 
(1,403 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol Çocuklar da var zaten riske atmayayım en iyisi artık ondan başka bir şey yapmaya çalışayım
0 oy
(5,299 puan) tarafından
Cozuldukten sonra atma tavuk en hızlı  bakteri üreten  besinlerin arasinda

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 83 göst.
8 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
0 oy
6 cevap 75 göst.
18 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Nare88 (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 179 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mother of deniz (913 puan) tarafından soruldu

397,160 soru

11,878,665 cevap

35,995 kullanıcı

...