0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar tek soruda sorayım ek gıdada vermek için üzüm pekmezini marketten alsam olur mu ve bebek irmiği yerine normal irmik kullansam olur mu sizler nasıl alıyorsunuz şimdiden sağolun cevaplarınız için 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
(826 puan) tarafından
2 bebek büyütüyorum hiç bebek irmigi vermedim :) normal irmik de vermedim gerçi sevmediler . Olur sadece bebek irmigi daha ince tek fark bu.

Pekmezi gelince de netten organik marker ürünlerinden almanı tavsiye ederim canım 
(220 puan) tarafından
Bilmiyordum canım sağol Canim netten almayı hiç sevmiyorum ama bakarım çünkü hep hasarlı getiriyorlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başlığını düzelt canım postun kapanmasın ben hiç bebek irmiği almadım normal irmik aldim kullandım hala da arada yaparım kızım sever pekmez de keçiboynuzu al canim
(220 puan) tarafından
Marketten mi canım keci boynuzu yiyebiliyorlarmi
tarafından
Canim evet marketten keçiboynuzu pekmezi
(220 puan) tarafından
Eşim üzüm almış canım olmaz mı ya
tarafından
Olur canım ver onu bitirdikten sonra da keçiboynuzu alırsın eğer doğal  bulamazsan mecbur onu ver canim
(220 puan) tarafından
Sağol canım da içinde %59 şeker yazıyor

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 677 göst.
12 Mart 2021 Aile kategorisinde Mekiye (1,216 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 142 göst.
29 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde sumeyye69 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 979 göst.
0 oy
6 cevap 287 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Busra2607 (330 puan) tarafından soruldu

382,452 soru

11,450,233 cevap

35,025 kullanıcı

...