0 oy
551 göst.
Aile kategorisinde (556 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar ben bugün büyük abdest için  2 3 kere çıktım sonra en sonunda tuvaletimi yaparken böyle adet olurcasına kan geldi resmen adet oldum gibi korkuyorum bugün hastaneye gitme imkanım yok basurdan şüphelendim birde bizde genetik kolon kanseri var ondan şüphelendim ya bu durumu yaşayan varmı bide bi gece ben ertesi gün ilacı içtim o mu bilmiyorum da 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

15 Cevaplar

0 oy
(1,190 puan) tarafından
Bilgim yok postun yukarı ciksin 
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hap yapmaz canim ama muhtemelen basurdur eger bi önceki tuvaletlerinde zorladiysan basura dönmüştür 
(556 puan) tarafından
Zorlamış ta olabilirim bilmiyorum ki
(9,626 puan) tarafından
Yani ıkınma gibi olduysa da basurdur ama o kadar çok zorlamasan bile yine basura çevirebilir  kötüye yorma,afedersin babamda yıllardır basur var oda çok çekti hala cekiyo dışarı çıkarken bile temkinli çıkıyo çünkü her an kanaması olabiliyo lavaboya gitmese bile
(556 puan) tarafından
Valla bende korkmuyorum değilim bunun için hangi polikiligine gitmem gerek
0 oy
(1,945 puan) tarafından
Canm öncelikle geçmiş olsun ishalmiydin ben ishal olduğumda kan gelir bi miktar çünkü bende hemoroid var
(556 puan) tarafından
Özelden bi soru sordum bakabilirmisiniz
(1,945 puan) tarafından
Tamemen gecmiyo kuzum geçti diyelim zorlayim yine cikiyo çaresi yok valla hemoroidin
tarafından
Yaa çok üzüldüm ☹️
(556 puan) tarafından
Şuan tuvalete girdim ciktim içten içe zonklama var
tarafından
Basur büyük ihtimal . Genel cerrah mı bakiyordu unuttum bı görün
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Dedem kolon kanseri onda basur vardı kanama oluyordu ama baya yogun
(556 puan) tarafından
Benim sülalem kolondan ameliyat oldu bu bizim için bi travma şimdi anneme de soramıyorum çok korkuyor o ben yandım siz olmayın diye
(9,247 puan) tarafından
Makat kapandımı onlarda torba taktılarmı
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Normal bir durum değil kesinlikle doktora gitmelisin.bende de basur var o şekil adet olur derecesinde kan gelmedi hiç bir zaman.gelecegini de sanmıyorum 
(556 puan) tarafından
Valla ilk  defa  oldu ama adet olurcasına oldu yani bide şimdi yaparken bile ağrıyor o bölgem
(1,138 puan) tarafından
Yani basur benim bildiğim çok ilerlerse o derece olabilir belki.benim hiç olmadı.
Yoğun kanama iyi değil kesinlikle gitmelisin
(556 puan) tarafından
Dogru söylüyorsun bide mesela biraz önce tuvalete oturdum o kadar çok ağrıyor ki o bölgem
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Basurdan şüphen varsa zaten o kısma peçete ile sil sen anlaşılır ilk adet olurkende zaten kahverengimsi geliyor basurda da bildiğim pembensi kan geliyor 
(556 puan) tarafından
Tamam bi bakayım ya
0 oy
(2,304 puan) tarafından
Yani basur olabilir canım kabız olup kendini zorlamışdan arada bende olur öyle .hemen kötüye yorma kuzum 
(556 puan) tarafından
Inşallah basurdur ya  çünkü teyzelerim annem dayılarım hepsi kolon kanserinden ameliyat oldu anneme soramıyorum korkuyor bizde de olur diye
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Zayıflamak için doğadan kayısı lı bitki çayı içmiştim bir kaç gün ishal yaptı beni ve dediğin gibi adet olmuşum gibi kan boşaldı 2 gün sürdü her tuvalete çıktığımda içmeyi bıraktım Bi daha olmadı makatına çatlamış olabilir zorlandığın için 
(556 puan) tarafından
Aynı aynı adet olurcasına kan gördüm bide günde 2 3 defa tuvalete çıkıyorum bu aralar ondan mi bilmm
(12,486 puan) tarafından
Ishal gibiyse çok gaz sancısı oluyorsa makat çatlağı dır bence ama yine de Bi doktora görün
0 oy
(5,283 puan) tarafından
Bende popo çatlağı ve basur geçirdim. Büyük tuvaleti yaparken acıyordu ve kaniyordu. İhmal etme genel cerraha git baktir  Ailedeki hastalığında söyle detaylı tetkik yaptır 
(556 puan) tarafından
Bende şuan öyle düşünüyorum ailemin hastalığını söyleyerek muayene olmam gerek
0 oy
(279 puan) tarafından
Benden de geliyordu.Arada yine gelir.makatta çatlak oluşmuş.fazla geliyordu.krem falan kullandım.zorlamayla çatlak oluşmuştur.
(556 puan) tarafından
Ona flan raziyim
(279 puan) tarafından
En kötüyü düşünmemek lazım Elhamdülillah  ben çok korkmuştum o zaman küçüktüm kötü bir şey yoktur.Banada muayene olmadan önce basur dur hemoroiddir dedi doktorun hemşiresi.
0 oy
(5,491 puan) tarafından
En kısa zamanda bi randevu bul derim ben. İhmale gelmez 
(556 puan) tarafından
Şuan randevu bakıyorum acile gidecektim ama bizim genetik bi rahatsızlığımız olduğu için  detaylı görünmem lazim
(5,491 puan) tarafından
Aynen öyle, her gün 16 da randevular yenileniyo, o zaman bi bakmanı tavsiye ederim
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Acımıssa yaparken henoroid olabilir 
(556 puan) tarafından
Ağrıyor içten içe zonklama var
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Basur olabilir kolon kanseri ile ilgili bilgim yok aynısı olursa yine eczanede kortos krem alabilirsin bana ve önerdiğim insanlara iyi gelmişti 
0 oy
(97 puan) tarafından
Canim gecmis olsun sen onlemini al doktora gorunmekde fayda var icin rahatlasin benim annemden de kan geliyordu hep basurdan dediler basur catlamis zart zurt dediler kanser cikti korkutmak icin demiyorum tabi ki ama git baktir icin rahatlasin ihmal etme
(556 puan) tarafından
Benim annemde aynı sorunu yaşadı ve kanser çıktı arkasından  1 dayım bi teyzem ameliyat oldu 2 teyzem bi dayımda ilaçla tedavi oluyor yani 5 kardeşler 5 indede aynı sorun var annenem bu yüzden vefat etti yani bende korkuyorum
(97 puan) tarafından
Basiniz sagolsun rabbim size çocuklarınıza uzun ömür versin ins.. korkma canim hemen en kötüsünü düsünup stres yapma randevunu al tedbir amacli goster basur varsa oda kötü hem ilacini kremini alirsin rabbim korktuguna ugratmasin
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Aynısını yaşadım evde çığlık attım meğerse 3 tane hemrodim varmış çatlamış 
(556 puan) tarafından
Ya şuan resmen zonkluyor canım çok yanıyor tuvalete gitmeye korkuyorum
(1,737 puan) tarafından
Evet çünkü ikinmadan ötürü hemorid şişer. O yuden ayağa kalkınca sıkışık oluyor o yüzden zonklar. Kremler var. Proktokol diye krem verilmişti acı geçmişti

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 723 göst.
17 Nisan 2021 Aile kategorisinde Cimri kaynanam (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 378 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,288 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 582 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 633 göst.