0 oy
1,608 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar selam. Öncelikle lütfen bi bir tartışma postu olmasın. Birbirimize hareket edip stres attığımız bir ortama dönüşmesin. Bu postu şu yüzden açtım merakımı mağzur görün. Burada hep görüyorum 2 yıllık 3 yıllık çoook sorunlu evlilikler ve ne yazık ki çocuk var diye zulme göz yuman anneleri :(( ben evlendikten ancak 5 yıl sonra kendimde çocuk yapacak cesareti bulabildim. (Ki eşimle liseden beri arkadaşız. Evlilik öncesinde de 3 yıl flört ettik. ) Hatta  biraz da yaşım bu konuda beni itekledi diyebilirim. Biraz daha genç olsam biraz daha beklerdim. Neden ve daha önemlisi nasıl evlenir evlenmez çocuk yaptınız.? Şuan ikinci çocuğu düşünecek cesareti yine kendimde bulamıyorum ben :(

64 Cevaplar

0 oy
(1,271 puan) tarafından
23 yasimda evlendim 25de oglumu kucagima aldimsuan 26 yasimdayim yine cocuk dusunuyoruz cunku ben oglumun yasi benim yasima yakin olsun genc anne olmak istedim simdi ikinciyi isteme sebebim ogluma arkadas olsun beraber buyusunler zaten elinde sonunda ikinciyi yapacaz allah kismet ederse tabi
-Reklam-
0 oy
(645 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım genelde bilgilendirme yapılmıyorlsr benim sorablcm kimse yoktu bilmediğim için ilk çocuğuma Hamile kaldım korunma yöntemini sağlık ocağına sorcm o yüzden 
0 oy
(100 puan) tarafından
İnsanların kendi tercihi ,nedeni nasılı sorulmamalı ,neden nasıl diye sorucak olursak canım  kimi kendi 1 sene sonra hazır hisseder ,kimi 5 sene sonra ,ben genç anne olmak istedim evlendikten 3 sene sonra yaptım ama ,keşke daha erken yapsaydım diyorum  ,en azından kızlarımla anne çocuk gibi görünmek yerine ,arkadaş gibi görünmek için ❤️

İkinci olarak aile olmak evleniyoruz sonuçta ,yarın başımıza ne geleceği belli değil ,ölüm belli değil ,her insanın evlenmeden önce hayalidir aşklarının meyvesi ,hayaller ertelenmez ❤️
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Ben de tam 7 yıl bekledim, maddi ve manevi uygun ve sağlıklı bir ortam hazırlamak için.. Elhamdülillah Rabbim fırsat verdi ❤  şimdi 13 aylık ama dediğin gibi 2.ye cesaretim yok ☺ 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,851 göst.
27 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 826 göst.
27 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
64 cevap 1,169 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
90 cevap 1,757 göst.