0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (1,096 puan) tarafından
Kendime 2 takım onden dugmeli pijama bir tane sabahlık. 3 tane kilot 1 tane normal atlet 1 tane emzirme atleti göğüs pedi göğüs ucu kremi koydum. Bebeğime bir 10lu isimli hastane çıkışı. Bir tane zibin pijama sapka takimlari olur ya onlardan. Uzerine ayri eldiven. Bir tane tulum zıbın sapka bir tane küçük müslin bez bir tane kundak . Kendime hirka da koydum bebegime birde kalın battaniye alayım istiyorum. 10 tane bez bir paket ıslak mendil . Yeterli olur mu sizce. Özel hastane olduğu için havlu tarzi seyler koymadim bebek icin. Ilkinin üzerinden 2.5 yil gecti oyuzden cok hatirlamiyorum:))

3 Cevaplar

0 oy
(11,076 puan) tarafından
Normal doğum mu olacak sezeryan mı? 
(2,788 puan) tarafından
Canım ilki normal doğum diye gitim sezeryan oldu 2.de sezeryan olcak malum koysam mı koymasm mı çantaya diye şüphede kaldım 2 tane pijama takımı aldm
(11,076 puan) tarafından
Ferace candır :) ben de ferace giyiyorum. Kız hamilesin bize de dua et hayırlısıyla afiyetle kullanacağımız bi arabamız olsun diye :)
(11,076 puan) tarafından
Eylülüm bende de aynısı oldu ya o kadar sancıyı çek sonra hop sezeryan, neyse nasip işi. Bence pijama takımı yeterli canım :)
(1,096 puan) tarafından
Htcmm rabbim en kisa zamanda ayağınızı yerden kesecek eli yüzü düzgün:D bi araba nasip etsin amin sizlerde bana dua edin sezeryandan cok korkuyorum ben :(
(11,076 puan) tarafından
Amiinn. Rabbim kolaylıkla bi avazda sağlıkla doğurmanı nasip etsin. İnşallah normal olur. Olmazsa da korkma hiç de öyle korkulacak bir şey değil canım benim kendini öyle koşullama. Her şey güzel olacak Allahın izniyle gidip kolay kolay doğurup döncem de kendi kendine :)
-Reklam-
0 oy
(8,931 puan) tarafından
Deependi unutma canım o çok lazım olcakmis  terlik koy hastanenin terlikleri ck ince rahat edemeyebilirsin
(8,931 puan) tarafından
Nolur nolmaz eklemek gerek benim 9 10 hafta var dogumuma hastane çantasını dün kapattım kaliteli deepend bulcam diye her mağazaya her markete girip çıktım 3 günde anca buldum :)))))
(1,096 puan) tarafından
Ay bide kaliteli kalitesiz olayı mi var :)) o zaman benim isim daha zor bu kucucuk ilcede nasil bulurum. Annemden isterim olmadı o getirsin.  Benim sadece 2 haftam kaldi hatta belki daha az :( ama hastane cantami kapatamadim daha bi kac eksiği var .
(8,931 puan) tarafından
Sizdirma arkaya geçme olayları olmasın diye en kalitelisi bulmaya çalıştım daha önce hiç kullanmadim o yüzden nasıl bisey olduğunu tabiki bilmiyorum kullanıcı yorumları mağaza calisanlari oradaki insanların çevirip tek tek sordum hepsini birlestirip orkid deependine karar verdim umarım pişman olmam :)))) 2 hafta kalmış artık kapat Allah korusun anı sancı gelir erken doğum olur vs olur son anda elin ayağın birbirine girmesin
(1,096 puan) tarafından
Insallah cooook kalitelidir rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Bend3 yarin eksiklerimi ayarlar fermuari çekerim:)
(8,931 puan) tarafından
Amin cnm Bi avazda sağlıkla kucağımıza alırız inşallah Bi an önce kapat cantayi bebisler bizim keyfimizi beklemez sürpriz severler:))))
0 oy
(9,600 puan) tarafından
Kaç haftalıksın canım bende çok bişey koymadım gayet ideal
(1,096 puan) tarafından
37+5 :) son gunlere girdim artık
(9,600 puan) tarafından
37 bende :)
(1,096 puan) tarafından
Son haftalarin nasil geçiyor ağrın flan var mmi ? Seninde bebegin hareketli mi kendini bi tarafa toplayip kasiyor mu benmki beni aşırı rahatsız ediyor artık
(9,600 puan) tarafından
Ayak kramplarım çoğaldı uykular zehir oldu şertleşme çok fazla daha. Neler neler :)) neyse ki az kaldı canım sabret ❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 81 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (823 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 80 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kerdem (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
24 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 44 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mlkars (418 puan) tarafından soruldu

379,923 soru

11,373,148 cevap

34,855 kullanıcı

...