0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde (178 puan) tarafından
Evin için de ve dışarı da gezdirirken bir de zıbın giyindirmelimiyim kızlar

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yazın evde zibin dışarda ise t shirt- şort, elbise, kısa tulumlar giydir. Çok sicak oluyor zaten Istanbul da yaşıyorsan özellikle 
(4,268 puan) tarafından
Aynn evde sadece zibin yetio
(178 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(7,183 puan) tarafından
Ben geçen yaz daha çok küçük uzun kollu giysin üşür dedim demez olaydım Nisan da doğum yaptim Allah'tan bi kaç parça yazlık hediye geldi de onu giydi 12 aylık daha büyük hiç dayanamaz gündüze de sadece zıbın giydirdim gece muslin örtü örttüm üstüne o kadar diari çıkarken de şort tsort şapka bu kadar çok bile 5 dk kaynanamın evine gidene kadar terliyodu çocuk eve gider gitmez komple soyundurup başka çıtçıtlı giydiriyodun 
(7,183 puan) tarafından
Valla senin kaynanani bilmem de benim kaynana doğum yaptım onlara gittik evde kombi yaniyo salonda UFO yaniyo çocuk zaten atlet takım çorap eldiver şapka giyiyo yeni doğan penye battaniyeye sarili duruyo uyurken bi de başka battaniye ortuyodum gitmiş eşimin küçüklük suveterini getirmiş uyanınca bunu giydir dedi tabiki giydirmedim sonra da bi kaç şeye karıştı eşimle kavga ettim ananı babanı uyar çok istiyorlarsa kendileri bi daha yapsınlar bu benim çocuğum ben nasıl istersem oyle büyüttüm kimse karışmasın benim çocuğuma ben kimseye güvenip dogurmadim dedim çok kavgalar ettik sonuç şuan çocuk terlese sırtındaki yeleği çıkarmaya korkuyo kaynanam daha bi öğün yemek yediremedi ne demek kaynanam giydiriyo o mu doğurmuş o giydiriyo kendi çocuğunu kendin büyüt kimseye minnet etme vereceksin cevabını ben evlilik hayatında tek bişey öğrendim büyüktür susayım düzelir susayım hevesleniyolar yapsinlar bu seferlik dedikleri olsun demeyeceksin yoksa her geçen gün fazlası yapiliyo benim evime duzenime esyama temizliğime en son çocuğa kadar karıştılar bende senin gibi sesim çıkmadı çıkmadı en son bi patladım kaynanam gittik geldik kavga ettik gittik geldik kavga ettik ben ağzımı acmasam çocuğumu alır kendi istedikleri gibi buyuturler beni de tanımadı çocuğum
(178 puan) tarafından
Ben daha beterlerini yaşadım canım dogum yaptım eve geldik sezeryan o
(178 puan) tarafından
Dikiş yerim agriyo kanamam var kadin ailemle kavga etti benimle kavga etti
(178 puan) tarafından
Bebek kucağımda ne yapacağımı şaşırdım benim üstüme yürüdü eşim kardeşime vurdu ben bebek kucağımda onları ayırmaya çalışıyorum kaynanam daha da olay cikardi
(7,183 puan) tarafından
Bizde doğuma giderken tartışma çıktı anneme laf ettiler bende altta kalmadım savundum annemi senikiler benimkinden de beterler ben bile susmadiysam senin hiç susmaman lazım yoksa hayatın evliliğin çocuğun eşin gençliğin elinden alınır gidilir tepkimi koy geç bile kalmışsın
0 oy
(1,023 puan) tarafından
Evde tek zibin disarda ip askili zibin uzerine sortlu takim veya tek elbiseler oluyo alttan citcitli zibin gibi ama sortlu o tarz giydirdim ben 7 aylikti cibil cibil geziyoduk ,:) 
0 oy
(11,399 puan) tarafından
Zibin giydir tabiki atlet alışkanlığı olur hem hemde terini emer onun dışında askılı veya tişört altına da ince şort kapri veya eşofman penye oluyor ya yok gibi öyle bisi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 115 göst.
31 Mayıs 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Merirem (2,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 195 göst.

381,233 soru

11,413,172 cevap

34,956 kullanıcı

...