0 oy
603 göst.
Aile kategorisinde (556 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar ya ben çok kötüyüm pazar günü bi korunmasız ilişki oldu  45 saat sonra ertesi gün ilacı aldim ama  1 gun sonra bugün tamda adet günüm öğlen kahverengi lekelenme oldu şimdi baktım pembe  olmuş yerleşme kanaması mi yoksa ertesi gün ilacının yan etkisi mi bilemedim 

25 Cevaplar

+1 oy
(10,784 puan) tarafından
Yani sanmıyorum bacım yerleşme olsun o ertesi günü ilaçları çok kuvvetli şeyler artı adet tarihine çok yakın olmuş ki gebe kalma ihtiali en düşük zamanlar
(8,567 puan) tarafından
Cok gecmis olsn canm ilk bebeginmiydi :(
(5,575 puan) tarafından
sağol Allah razı olsun inşallah.
Yok kuzum 17 aylık oğlum var
(8,567 puan) tarafından
Allah bağışlasın tatlım
(5,575 puan) tarafından
çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah :-):-)
(3 puan) tarafından
Nasıl adetinizde kahverengi lekelenme gördünüz mü ara sıra ben adetten 4 ve 2 gün önce korunmasız ilişkiye girdik ve adetimin normalde 4.gunu olması lazımdı bugünün ama adetin başından beri kahverengi lekelenmeler geliyor ara sıra kesiliyor merak ediyorum bende
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende olmuştu 11haftaykren acille gitmiştim ama birşey çıkmadı sende bir git isterseb
(556 puan) tarafından
Ama bn reglmiyim yerleşme kanaması mi çözemedim ilişkinin üzerinden 3 gün geçti çıkmaz sanırım test
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yerleşme kanamam 6 haftada oldu
(556 puan) tarafından
Benim daha 3. Günüm
(9,247 puan) tarafından
Adettir o
(556 puan) tarafından
Insallah
0 oy
(2,679 puan) tarafından
İlaç yapmistir belki düzensizliği 

Benm oldu ama kanamanın rengi azlığı kişiye göre değişir benm 4 gün filan kahverengi oldu azar azar bitti.
(556 puan) tarafından
Ya keşke o yapsa hafifte rahmim sanki  buruşuyor gibi 3 gundede belli olmaz herhalde yerlesme kanamasi
0 oy
(1,056 puan) tarafından
9haftaliktim 3gun kahve rengi geldi ama sonradan şiddetli kanamaya çevirdi en başından yerleşme kanaması olmadım sonradan başıma geldi 
(556 puan) tarafından
Ben en basında oldum bu 3. Günü bide adet günüm
(1,056 puan) tarafından
Test al varsa silik çizgide olsa çıkar
(556 puan) tarafından
3 günde çıkar mi daha pazar günü oldu
(1,056 puan) tarafından
Erkenmis bayağı zannetmiyorum
0 oy
(684 puan) tarafından
İki seçenek var birincisi adete yakın zamanlar diye hamilelik riski çok düşük ama olmayacak anlamını da taşımıyor ikincisi gercekren yerleşme kanaması olabilir çünkü hamile olup adet görenler de var ben iki gebelik geçirdim ikisindede adet olcak gibi 1-10 gün ağrım oldu hasta olmayınca test yapıp öğrendim hiç bir kanama lekelenme olmadı yerleşme kanaması zaten herkes de olmak zorunda değil. Hemde normal adet döngün nasıl ilk lekelenip öyle mi hasta oluyorsun yoksa direk mi hastalığın başlıyor belki de ilacın etkisinden lekelenme şeklinde kanama yapıyor 
(684 puan) tarafından
Kız beyaz soğan varya ondan bahsediyorum kahverengi kabuğunu soy soğanı bol kaynat
(556 puan) tarafından
Tamam şuan yapıyorum dua et lütfen sabaha olmuş olim yoks aglarim :*((((
(684 puan) tarafından
Ağlama bacım olursun inşallah sabaha olmazsan yarın sabahta akşam da yap iç olursun inşallah bende ertesi gün hapı kullanmıştım 24saat geçmeden bende böyle bişey olmamıştı hemde ben tam yumurtalama günü ilişki olmustu çocuk da emziriyordum birde düşün inşallah sende hasta olursun
(556 puan) tarafından
Ay bacım  Allah razı olsun valla bugun biraz daha artti
(684 puan) tarafından
Ne demek bacım için rahatladiysa ne mutlu
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Yerleşme kanaması adet in olacağı günlerde olur. Bu kadar kırmızı olmaz. Ertesi gün ilacı kanama yapar. 3 günde bebek yerlesmez
(556 puan) tarafından
Ayyy inşallah inşallah
(1,103 puan) tarafından
Bu kadar kısa sürede yerleşme olmaz
(556 puan) tarafından
Öyle mi ya inşallah valla öyle olur yoksa 2 tane küçücük bebeyle ben naparim
0 oy
(8,834 puan) tarafından
Bu kadar kısa sürede yerleşme kanaması olmaz canım. Stresten kanama olmuş olabilir. Ertesi gün hapı tesirli bir ilaç. O hormonlarını etkilemiş olabilir. 
(556 puan) tarafından
Valla şuan 3 şeye stres yaptım 1. Sınava girdim 2. Si hemoroid yada kolondan şüphelendim  3. Ise hamilelik hemde hiç zamanı değil  çok sıkıntılı stresli bi haftadayim
(8,834 puan) tarafından
Ondan olmuştur. Çocuk istemiyorsun heralde de mi
(556 puan) tarafından
Yok diğeri daha 2 yaşına yeni girdi bide şuan hamilelik kaldırabilecek durumda değilim başka sağlık sorunlarım var
(8,834 puan) tarafından
Bence yok bebek filan. Stres yapmışsın. Dikkat et valla.
(556 puan) tarafından
Insallah öyledir ya
0 oy
(5,370 puan) tarafından
Her iki gebeliğimde de kanama oldu kahverengi gibi geldiydi benim ama senin tam son dönem hamileliğin en az olabileceği dönem ve daha çok yeni hemen yerleşme kanaması olmaz sanmıyorum 
(556 puan) tarafından
Biraz önce ilacın yan etkilerine baktim ara ara kanama kendini hasta hissetme karnın alt kısmında ağrı adet geçilmesi hepsi var yada ilacın yan etkisi
(5,370 puan) tarafından
Olabilir canım hakkında hayırlısı olsun
0 oy
(10,245 puan) tarafından
Canımın içi pazardan bugüne yolunu bile bulamamıştır daha ne yerleşmesi. O ilaç hormon etkiliyor ondan olmuştur o. 
tarafından
Ahaha :) çok aceleci arkadas
0 oy
tarafından
Yerleşme kanaması kahverengi pütürlü nokta nokta gelmişti bende 2 gün sürdü ama herkezinki farklı
(556 puan) tarafından
Benim bu 3. Günüm
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Benimde başıma geldi ilaçtan geldiğini düsünüyorum birde adetim geç oldu hamile kalmadım sükür güclü bir ilac
(556 puan) tarafından
Tam olarak nasıl oldu anlatırmısınız
0 oy
(11,166 puan) tarafından
3 günde korunmasız olsa da gebelik bu kadar çabuk anlasilmaz ki canım 
(11,166 puan) tarafından
En az ilişkiden sonra 2 hafta geçmesi gerek gebelik var mı yok mu öğrenmek icin
0 oy
tarafından
İlişkiden üç gün sonra yerleşme kanaması yaşaman imkansız. Ki adet tarihine çok yakın bir zamanda ilişki olmuş. Ya adet öncesi lekelenme ya da ilacın yan etkisi ama kesinlikle yerleşme kanaması değil. Gebelik olacaksa bile şimdiden lekelenme gelmesi imkansız daha yerleşmeyi geçtim döllenme yumurta tüplerini geçip rahme bile ulaşmamıştır. Döllenme yumurta bir hafta sonra rahme ulaşır ve bir kaç gün sonra yerleşmeye başlar. Allahın izniyle içini ferah tut.
(556 puan) tarafından
Ilacın üzerindeki yan etkisi yazıyor durum aynı anlattıklarımla bi sinraki adete kadar böyle devam edebilirmis
0 oy
(645 puan) tarafından
Bende oldu yerleşme kanaması ama hamile olduğumu öğrendim ondan sonra oldu yani ilişkiden baya bir sonra oldu ertesi gün hapı hiç almadım onu bilemicem
(556 puan) tarafından
Sanırım benimki ilacın yan etkisi
0 oy
tarafından
Bunun aynısını ben yaşadım ertesi gun hapini ictim adet gunu cok az kan gördüm dedim ilactandir yan etki dir diye düşündüm bi gun leke oldu 3 gun hastane ye gittim hamileymusim dis gebelik geçirdim bence doktora git ertesi gun hapi yüzünden dis gebelik oldum
(556 puan) tarafından
Aaaaa inanmıyorum ama kaç gün sonra oldunuz ağrınız varmı ay daha detaylı komusmak istiyorum
tarafından
Bi ay sonra adetimden 10 gun sonra ertesi gun hapi içtim adet gunumde cok az kan gordym. Ama sen siyosunki  2 gun sonra belki düzensizlesmistier yinede guvenme tekrar ic hap falan
0 oy
(68 puan) tarafından
Ben yerlsmee kanamsi geçirdim ama adet oldum sandım ertesi günde hiç birşey gelmemiş sonra test yaptım hamile olduğumu öğrenmiştim 
(556 puan) tarafından
Yarın 5. Günüm insallah belli olur
(68 puan) tarafından
Yerleşme kanamaninmi adettin mi geciktiğimi
0 oy
(5,730 puan) tarafından
Yerleşme kanaması o kadar erken olmaz ki. Ya adetten önce ve sonra, gelen koyu akıntıdır yada ertesi gün hapı cok ağır etkiye sahip olduğu için onun yan etkisidir cnm
(556 puan) tarafından
Valla bi arakadaş böyle dış gebelik geçirmiş inşallah o degildir
0 oy
(810 puan) tarafından
Adet oluyorsun bence canım yine de bi test yaptır için rahat olsun 
(556 puan) tarafından
Yarın yapicam insallah
(810 puan) tarafından
Canım yaptın mı test sonuç ne çıktı
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Kız ertesi gün yerleşme kanaması olmaz bence.
(556 puan) tarafından
Valla bu kanamada ne çözemedim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 299 göst.
0 oy
1 cevap 34 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde kara merve (354 puan) tarafından soruldu

378,461 soru

11,328,322 cevap

34,784 kullanıcı

...