0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından

Kızım 24 aylık 1 hafta oldu tuvalet egitimine başladık bez taktırmıyor istemiyorum sürekli anne çiş dedigi için bezi bırakma kararı aldım ama 1 hafta oldu ilk zamanlar söyelyen koşup gelen çocuk şimdi söylemiyor gece sıkıntımız yoktu yatmadan yaptırıyorum 3de yaptırtorum 7 de yaptırıyordum ama şimdi altını ıslatmaya başladı artık kafayı yiycem hem bez bağlatmıyor alıştırma kilodunu bile istemiyor napıcam bana lütfen yardımcı olun etrafımda çok baskı var bagla daha küçük diye ama bağlatmıyor bende kararlı olmak istiyorum hemen pes etmek istemiyorum inada bindi iş yani anlıycanız nolur yardımcı olun

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zamanla iyice öğrenir. Alışır canım bence. Benim kizim da 23 aylik dun gündüz bezden kestim denemedeyiz. Gece alışana kadar bağlıyorum. Benim kizim da anne kakam dedi dedim hazır anliyor keseyim bezden bi deneyim dedim. Bizim ne zaman söyler acaba tuvaleti gelince
(5 puan) tarafından
İnşaallah aşırı zorlu vir süreç allah yardımcımız olsun bence gecede direk kesin zor olur sonra
tarafından
Çok sağ olun ben gündüzü ilk önce ogrensin istiyorum gunduzu iyice ogrenince geceyi kesmek bana daha mantıklı geldi açıkçası. Biraz alissin ve evet çok zor
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Bence  bidaha bez bağlama ona anlat  zamanla alışacak tuvalete yapınca alkış falan yap kücük şeyler ver mutlu et
(5 puan) tarafından
Tamamdır
0 oy
(113 puan) tarafından
Benimkide altini islatiyordu afedersin buyuk lavabosunu yapmamak icin gunlerce tuttugundan dolayi geceleri buyyk lavabosunuda kaciriyordu 1 ay kadar baya zorlandim ama kesinlikle bezz takmadim alisti kendisi kucuk kucuk ödüller verdim fln oyle alisti simdi kendisi gider yapar kendini temizler fln :) Kolay gelsin sanada cnm Allah yardimcin olsun
(5 puan) tarafından
Allah razı olsun abla teşekkür ederim
0 oy
(5 puan) tarafından
Bakarmısımız
0 oy
(48,531 puan) tarafından
usutttu mu acaba ayaklarini belini sicak tut daha sık gotur gece 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 214 göst.
17 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Masal2603 (795 puan) tarafından soruldu