0 oy
234 göst.
Aile kategorisinde (479 puan) tarafından
Biri 1 biri 2 yaşında bebeklerim  büyük olan epey hasta küçüğe de geçti kendimde hastayım epey geceleri uyuyamiyirum kendi annemde korona oldu çok hasta eşim vardiyalı çalışan biri acil birşey olsa iki bebek birini kime bırakacağım evde zorlanmam bir yana insan torunlarıyla ilgilenmeye gelmez mi eşim aradı çocuklar ölünce mi geleceksiniz dedi tek torunları onlar kayinbabam grip olmuş ama kayınvalidem gelebilirdi gelmediler benim annem iyi olsa koşa koşa gelirdi torunlarına bakmaya görümcem de 2 gün sonra arayıp istersen geleyim dedi bende çocuklar biraz daha iyi idare ediyoruz dedim siz olsanız tavır alır mıydınız ben çok üzüldüm eşimde üzüldü telefonları bile açmıyor 1 saatlik yol evde hayvanları vs bile yok hiç-bir işleri yok ne merhametsiz aileymiş 

10 Cevaplar

0 oy
(6,785 puan) tarafından

Maskemi takar yakın olsak ben gelirim bacım <3  geçmiş olsun :'(  Kaynanaların bazısı çok bencilce hareket ediyor.  Benimki öyle durumda  yakın gelmez iyi günde şeyeder. 

(479 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum  iki doğum yaptım bir gece bile kalmadı bizimle gezmeye gidelim gel dedik 3 gece yattı birde sorsam sizin orda uyuyamiyirum diyor
(6,785 puan) tarafından
Benim çocuk öksürmekten hastanede 4 gün yattı, elinin üstündeki serumu hareket ettirmesin diye nöbet tuttum, eşime dedim annen gelsinde biraz gündüz o beklesin uyuyamadım gece, geldi ama kendi fosur fosur uyudu , yine ben uykusuz kaldım:(  bu mu yardımcı olmak yani.... tırnağın varsa kendi başımızı kaşıyalım canım boşver.
-Reklam-
0 oy
(3,640 puan) tarafından
Zor zamanlarında yanlarında beni Bulamazlar. Şuan bulamıyorlar da zaten. 
0 oy
(5,606 puan) tarafından
Ben de benzer bir durum yaşadım ve tavır aldım düşük riskim var Dı ve 17 aylık oğlum var eltim de yeni gelin yanıma gelsin Bi kaç gün hastane ye gidip geliyorum hava soğuk oğlum yanındakalır dedim göndermedi kimsenin evine göndermiyoruz dediler kayananam da bir gün olsun açmadı kapımı bende ona söyledim Bi daha ölsemde bilsem ilacım sizde arayupta istemem zor günümde olmayan iyi günümde de olmasın dedim gelirsen kapıyı açmam sana dedim bende gitmiyorum artık 
(75 puan) tarafından
Eltin için mi gelsin kalsın dedin canım
(5,606 puan) tarafından
evet hastane ye gidecek tim hava çok soğuktu çocuğun yanında kalsın dedim kimseye göndermiyoruz dedi bende Bi hafta sonra gelebilirim anca dedi bende hiç gelme o zaman şu an ihtiyacım var daha sonra gel sende kapıyı açmam dedim6:-):-)
0 oy
(75 puan) tarafından
İnsanlık meselesi canım bazen yeri gelir komşun bile aileden iyi olur. Nerede oturuyorsun canım eğer aynı yer felansa en azından yemek felan yapıp getirebilirim sana. Çok geçmiş olsun.
(479 puan) tarafından
Sağol canım benim yemek yapmakta bir sıkıntı yok bebeklerim yemek yemiyor
0 oy
(7,235 puan) tarafından
Görüşme bence kötü gününde yanında olmayanla
0 oy
(385 puan) tarafından
Ah kuzum çok geçmiş olsun Rabbım şifa versin eğer Ankaradaysan hemen yemek yapıp getirebilirim
(479 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun uzağız
0 oy
(163 puan) tarafından
Aaaa benim kayınvalidem sandım  karni geniş kızım milletin .çok geçmiş olsun. 
(479 puan) tarafından
Ahh valla öyle kendi annem iyileşeyim de ben gelirim hemen diyor
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Kuzum Allaha guwen ondan başkasından yardım isteme 15 aylık oğlum 45 günlük bebeğim war ve sezeryn oldum kadın kapımı açmadı torunun görmeye bile gelmedi benim ailem uzakta gelip gidemiyorum yani kimseden birsey bekle sen güçlü bi annesin yaparsın kendine ve çocuklarına bakarsın hep öyle düşün 
(479 puan) tarafından
Sağol canım güçlü olmasak da olmak zorundayım
0 oy
(2,134 puan) tarafından
Ben hasta olunca geliyo kaynanam çocuğu idare etmek için ama bidaha çağırmayı düşünmüyorum onun hakkı bana geçmesin bu dünya da bide helalliğiyle uğraşamam kendi annem şehir dışında ama napıyım idare etmeye çalışcam. Yarın hastaneye gitcem sabahın köründe gel bebenin yanına diyorum bekar oğlu var 26 yaşında eve aç geliyo sen çocuğu getir diyo bebeyi sabahın soğuğunda alcam ona götürcem ben zaten 2 canlıyım değişik kadın ya bende gerek yok giderim çocukla dedim. Ama eşim ikna etmeye çalışıyo beni gelir o sen sinirlenme diye. Ayrıntılı ultrason a gircem öyle olmasa götürürdüm oğlumuda 
0 oy
(113 puan) tarafından
Benim kaynana geldi bu kış yanıma hamileydim doğum ettim bir iş etmedi hiç bende hiç kendimi ezdirmedim şuan konuşmuyoruz sende arana mesafe koy en iyisi kafa rahat

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 56 göst.
4 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nz (553 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 139 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
3 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde YeniiiAnneee (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
20 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2prensannesi. (891 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...