0 oy
255 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (289 puan) tarafından

Baston olarak düşündüm qma çift yönlü olmuyor bilemedim sizce hamgisi daha kullanışlıimage

image

18 Cevaplar

0 oy
(7,432 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
1 çı resim madelinden kulanıyom ben ama markası başka sorun yaşamadım ama benım oğlan pek sevmedi hediye olarak alındı bana
(7,432 puan) tarafından
Yoladım resimlerini
(289 puan) tarafından
Mikser atmışsın canım :))
(2,387 puan) tarafından
Soruları karıştırmış :))))
(7,432 puan) tarafından
Pardon ya soruları karıştırdım çocuk durmadı aceleyle yoladım
(289 puan) tarafından
Olur öyle şeyler :)
-Reklam-
0 oy
(202 puan) tarafından
Travel sistem almayın size tavsiyem hiç kullanışlı değil.  Bu baston tipi olanlar daha kullanışlı  duruyor. Taşıması  toplaması nasıl  onada dikkat edin. 1. Olan  Güzel bence .
(289 puan) tarafından
Travel daha önce kullandım evet berbat ötesi kemerleri takmayınca bebeğin en ufak haraketi düşmeye meyilli oluyor onların sadece duruş tarzı güzel 1. Olan dediğiniz baston mu çift yönlümü
(202 puan) tarafından
Baston cnm . Kullanımına da bakın.
0 oy
(244 puan) tarafından
Bence bostan zaten bir iki aya oturacak taşıması daha kolay olur 
(289 puan) tarafından
Bastonda tek korkum oturucak alanın dar olması ilerki zamanda rahat eder mi kafasındayım
(244 puan) tarafından
Eder niye etmesin ki benim ki 7 aylık diğerinden var dik bi şekilde rahat ediyor
0 oy
(1,981 puan) tarafından
Ilkinin bir değişiğini kullandım çok memnundum. Biraz dardı sadece oturulacak yeri yattığında falan
(289 puan) tarafından
Ne kadar zaman kullandınız bir de yağmurluk takılıyor mu bu bastonlara
(1,981 puan) tarafından
Taktım ben e bebekten almıştım. Iki yaşına kadar bindirdim. Dediğim gibi arkadan öne biraz kısa yani benimki öyleydi ama güzeldi hafifti.
0 oy
(770 puan) tarafından
1.oğluşuma almıştık gayet kullanışlı
(289 puan) tarafından
Bastonmu çift yönlü olan mı
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Çok kaba ve ağır duruyor cnm 
0 oy
(7,768 puan) tarafından

hiç biri

Hafif bi baston al kabin boy mesela
(289 puan) tarafından
Bu fotoğraflardan biri baston 0 aydan itibaren kullanıyormuş diğer bastonlar 7. Ayından sonra kullanılıyormuş
(7,768 puan) tarafından
Vanım ikiside ağır hantal araba ikisinide alma
0 oy
(769 puan) tarafından
Çift yönlü olan 1 numara daha iyi daha kullnşlı canm
(289 puan) tarafından
Aslında aklım ona yatıyor oğlum epilepsi hastası nöbet geçirirse görmemekten endişeliyim ama diğeri de kolay kullanım ve yolda gördüğüm kadarıyla kocaman çocukları koyuyorlar içine
0 oy
(4,682 puan) tarafından
iki yasina kadar ilki simdi iki bucuk yasinda baston kullaniyorum keşke bastan baston alsaymisim 
(289 puan) tarafından
3 4 yaşında çift yönlü taşımıyor mu? Yani kullanırken zor mu oluyor
(4,682 puan) tarafından
kırıldı benimki
0 oy
tarafından

Ben bunu aldım canım çok memnunum 1 aydır kullanıyorum bebeğim 7 aylık olacak :) iki yönlü de kullanılıyor, arabaya çok rahat sığıyor, kullanımı çok rahat  gercektenimage

(289 puan) tarafından
Ben ikisi arasında kaldım diğerinin taşıma sürme kolaylığı var bunun da çift yönlü olması oğlum epilepsi hastası aniden yolda nöbet geçirir diye çift yön daha mantıklı geliyor ama diğerinin de kullanım kolaylığı var sanırım çift yönlü kullanımı alıcam teşekür ederim
tarafından
Sen bilirsin canım ama ben kendi kullandığımı önerebilirim cunku rüzgar da kesiyor cepleri de var bişey alınca sepetine de koyabiliyorsun acıkınca hemen masasını aç yedir filan
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Üstteki tek tekerlekli olanlar iyi canim. 2. Nin benzerini kullandım. Tekerinin biri bi tarafa gidiyor du bi tarafa beni deli ediyordu. 
(289 puan) tarafından
Baston olandan mı bahsediyorsunuz
0 oy
(682 puan) tarafından
İkinci dha kullnisli dün aynısı ndan aldim
(289 puan) tarafından
Fotoğraflar ters yükledim sanırım baston mu çift yönlü olanımı aldınız
(682 puan) tarafından
Baston bide 5 buçuk yaşında olan için daha kullanisli
0 oy
(3,418 puan) tarafından
Birinci markanin arabasinin benzeri var bende ayni marka onu sadece önu tablalı ben memnunum ama agir evim merdivenli ikinci kattayım birde avludan yola cikmam icin merdiven var tek basima cocukla bir tasiyamiyorum bende baston tipli alicaktim mahalle arasi parka falan goturmek icin
0 oy
(985 puan) tarafından
Travel modeller iyi olmuyor kaba oluyor ama sen bilirsin ben kabin boy bebek arabası aldım pier cardin vovo çok ta memnun oldum 
0 oy
(7,754 puan) tarafından
Çift yönlüler daha kullanışlı bence. Ben şu anda onu kullanıyorum
0 oy
tarafından
Birinci resimdeki bana hediye geldi aynısı marka ve rengi de dahil biraz boy olarak küçük sen alacaksan çift tekerlekli olanları tercih et 
0 oy
(2,136 puan) tarafından
1.resimdeki arabanın aynisini kullanıyorum çok çok memnunum.

Hem çift yönlü kullanabiliyosun hem tam yatar pozisyona gelebiliyo içinde rahatça uyuyo.

Daha önce oğluma travel almıştım hiç kullanışlı değildi o yüzden onu sattim.
0 oy
tarafından
1. Gayet güzel kullanışlı bendede benzeri vardı

İlgili bir soru bulunamadı

380,399 soru

11,389,743 cevap

34,896 kullanıcı

...