0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
Erkeklere güven olmaz dizinin altında bu başlık var. Normalde dizilerle aram yok böyle dizi takip etmeyi özlemişim dedim izliyim bugün 3 bölüm birden bitirdim acayip sardı izleyen var mı diziyi güçlü ve başarılı bir kadın karekterini konu alıyor hoşuma gitmesinin nedeni bu sanırım 

7 Cevaplar

+3 oy
(1,030 puan) tarafından
Güçlü ve başarılı bir kadın karakteri dediğin başka bi kadının nişanlısından çocuk yapmak mı karakter? 
(688 puan) tarafından
O şekilde demedim. Ezik zengin çocuğu vs hikayesi yok. Mesela yalı çapkını fakir kız zengin çocuk bunun en azından klişe bir konusu yok. Kadin karekteri hep fakir ve ezik yapıyorlar ilk defa kendi ayakları üstünde duran bir dizi gördüm kadının dik durduğu
(1,030 puan) tarafından
Öyle dik duracağına hiç durmasın canım boşver
-Reklam-
+1 oy
tarafından
İzliyorum ama aile diye dizi başladı o çok güzel 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Kadın oyuncuyu sevdiğim için izliyorum.. güzel akıcı ama hızlı ilerliyor bunda ömrünü kısa tutabilir ya.
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Ben bir bölümüne baktım beni pek sarmadi ya o yüzden daha da izlemedim
0 oy
(1,716 puan) tarafından
Bana fragmanları hiç normal bir dizi gibi gelmedi sadece fragmanlrdan soğudum hiç izlemedim 
(688 puan) tarafından
Aslında içerik farklı güçlü bir kız çocuğu yetişmiş kisti büyüyor ve acil çocuk yapması lazım konu biraz karışık ama merak uyandırıyor en azından ezik başrol kadın yok
0 oy
(12,510 puan) tarafından

Egonun bi dizisi kalmıştı zaten tam olmuş :ermm::D

(688 puan) tarafından
Evet bende ona şaşırdım ismi olmamış ama konusu güzel erkeklere güven olmaz konusu başrol güçlü bir kadın karekteri oluşturuyor
(12,510 puan) tarafından
:)) hic bilmiyorum TV acımıyorum uzun süredir :)
0 oy
(84 puan) tarafından
Hiç bi dizi sarmıyo şu son 2 yıldır çok saçma geliyolar 
(6,516 puan) tarafından
Çukurdan sonra diziler bitmiştir benim için
(688 puan) tarafından
Vallaha benide bu sardı karekterini güçlü oluşu çok hoşuma gidiyor en azından fakir ezik kız yok dizide
(84 puan) tarafından
Biz de bir zamanlar çukurova izlemiştik ondan sonra dizilere kıtlık girdi:))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 161 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 215 göst.
21 Ağustos 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Aysegul&20 (3,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 169 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 253 göst.
9 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,357 soru

11,325,002 cevap

34,777 kullanıcı

...