0 oy
137 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,540 puan) tarafından
Kizlar mesela bezini degistiricem duz bir sekil de yatiriyorum yataga hemen basini tutuyo. Gozlerini kapatiyo eliyle. Basini gosteriyo agriyo diye. Kaldirimca geçiyo. Belki ışıktan rahatsiz olur diye dusundum ama diger vakitler de de ayni oldu. Yani ne zaman yatirsam hep tepki veriyor. Bir kac haftadir boyle. Oyun sandim basta ama degilmis. Hangi bölume goturmem lazim. :( Tesekkur ederim simdiden. 

5 Cevaplar

+1 oy
(15,200 puan) tarafından
Geçmiş olsun inşallah Allah'ım şifa versin. Çocuk doktoru gerekli yönlendirmeleri yapar.
(1,540 puan) tarafından
Cok tesekkur edrrim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani canım tomografi falan çektirdi mi çocuk doktoruna götür bi küçük çocuklarda sinüzit falan olurmu bilmiyorum 
(1,540 puan) tarafından
Yok hic tomografilik olmadi canim. Sinuzit oyle mi yapar ki
tarafından
Yani genelde eğilince uzaninca ağrıyor büyükler de
(1,540 puan) tarafından
Sinuzit geçen bisey mi kalicı mi
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Çocuk doktoruna götür yonlendiricek seni3
(1,540 puan) tarafından
Tesekkur ederim. Hemen aldim randevu. Sansima yarin 1 tane kalmis.
(1,056 puan) tarafından
İyi yapmisin goturde enazindan için rahat eder hayırlı haberler alırsın inşallah canım
(1,540 puan) tarafından
Evet canim. Sagolasinn
0 oy
(1,919 puan) tarafından
Aynı şikayetten iki hafta önce çocuk doktoruna götürdüm.  O çocuk nörolojine yönlendirdi. Bana 0-6 yaş grubu çocukların başım ağrıyor demesi biraz sakıncalı dedi. Ilk sorduğu şey evde sürekli başım ağrıyor diyen biri var mı oldu. Eşimin migreni var genelde o der. Beni KBB'ye yönlendirdi. O benlik durum derse tedavi olsun olmazsa anestezi verip mr çektirmeniz gerekli dedi. Kbb ye götürdüm dün geniz akıntısı var sinüsleri dolu dedi ilaç verdi. Anlatabildiğim kadar anlattım bacım sen de öyle yap bi istersen. Geçmis olsun. Benim kızda üç yaşına girecek inşallah bu arada.
(1,919 puan) tarafından
Beni direkt KBB'ye gönderdi canım. O da baktı kulağına boğazına burnuna. O dedi sinüsleri dolu başım ağrıyor der tabii diye. Tedaviye başladı işte
(1,540 puan) tarafından
Bacim tesekkur ederim. Emar cekildik sonucta normal yaziyor. Kan degerleri dusukmus. B12 kansizlik varmis igne olsun dedi. Doktor direk göze git dedi kbb icin bisey demedi soyledim ama bisey demedi kendim randevu aldim kbb goturup gostericem. Öbur hafta goz randevusu ve norolojiye goturcem
(1,919 puan) tarafından
Rica ederim canim Rabbim şifa versin. Insan korkuyor gerçekten.  Ben de dün kontrole götürdüm çok şükür epey temizlenmiş dedi. O zamandan beri başım ağrıyoru birkaç kez dedi sadece . Bir ay sonra kontrol var. Sen götür KBB'ye ben de göze götüreceğim inşallah.
(1,540 puan) tarafından
Rabbim sifa versin yavrularimiza canim
(1,919 puan) tarafından
Aminnn bacım aminnnn
0 oy
(7,376 puan) tarafından
İlk önce çocuk doktoruna götür canım o sana çocuk nörolojisi için rendavu açacak çocuk nörolojisi dikkatli bir şekilde bakar 
(1,540 puan) tarafından
Ay icim bi kötu oluyo ya
(7,376 puan) tarafından
Biz doğduğundan beri gidiyoruz canım şuan kızım 2 buçuk yaşında hayla devam 2 ayda bir gidiyoruz çocuk nörolojisine doğduğundan beri gittiği için artık alıştı
(1,540 puan) tarafından
Ahh yavrum benim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 46 göst.
28 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,884 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 104 göst.
24 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 100 göst.
9 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (3,887 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,135 cevap

34,850 kullanıcı

...