0 oy
161 göst.
Aile kategorisinde (242 puan) tarafından
Merhaba kızlar biraz içimi dokeyim dedim.  Artık tek başıma mutlu olmayı öğrendim çocuğumla kendimle, eşim beni mutlu etmeye çalışmiyor hiç güzel söz söylemez eve gelince iki muhabbet etmeyiz aramızda soğukluk var. Dünya kadinlar gününde bile bana hiç bişey söylemedi ben dile getirdim yine bişey demedi. İşine geldiği zaman öper sarılır cinsel ihtiyacını karşılamak için onun harici hiç bir ilgiisni hissetmiyorum benden sıkılmış gibi akşamları evde durmuyor hiç geliyor üst baş değiştiriyor kahveye gidiyor 26 yaşında. Eve geliyor direk koltuğa yatıyor orda uyuyor. Bazen geç geliyor ben uyumuş oluyorum. Önceden yemek yedikten sonra eline sağlık derdi onu bile demiyor. Ayda birkere market alışverişine gidiyoduk beraber şu son iki aydır sen bana liste at ben alırım diyor beni götürmüyor. Neyse sonra yanlış ürün alıyor söylüyorum kızıyor sanada yaranilmaz nankör ben herşeyi alıyorum sen yine aynisin diyor. Laf söyleyemiyorum korkuma Allah'a şükür herşeyi alır eksik etmez. Ama benim eksikliğim maddi değil manevi. Duzelirmiyiz bilmiyorum hiç.

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum sen kendın dısarı cıkmıyor musun cocugunla? Esınle kac senelık evlısınız
tarafından
Canım ben ıstısnalar harıcı konusuyorum bazı arkadaslar uzerıne alınıp yorum yaomasın,

Evlılıkten once uzun bır sure tanısma surecı olmadıgında anı evlılıklerde boyle durum olabılıyor,
Evlenıldıgınde hemen hamıle kalınca daha evlılık oturmadan beraber cok zaman gecırmeden cocuk olunca o sorumluluga alısılmıyor,
Mesela bende kucuk bır ıldeyım, avmsı yok, ama ben hergun dısarı cıkarım bim a101 ne varsa gıderım parkta otururum, arkadaslarla gorusuruz, bak ehlıyetım vardı ama korkuyordum 2 aydır arabada kullanmaya baskadım daha uzak yerlere gıdıyorum cocugumla, kendımızı mutlu etmek zorundayız cunku karsı taraftan beklentıye gırersek her seferınde uzuluruz, bende esıme bızı dısarı cıkar hadı bıyerlere gıdelım derdım Allah bılıyor haftada 1-2 cıkarız zaten ama o da yırgun oluyordu e dedım oyle madem ben cıkıcam, esının laf etmeye de hıc hakkı yok buna mudahele etmen lazım
(242 puan) tarafından
Haklısın canım sevgiliyken 1 sene görüştük böyle değildi sanki sonradan değişti evlendikten 2 ay sonrada hamile kaldım malesef. Şimdi oğlum 19 aylık, ben dışarı cikicam diye haber verdiğim zaman bana hemen ne işin var otur evde tek çıkma boyle şeyler soyluyo nefret ediyorum oyuzden bazen söylemeden cikiyorum oda işte oluyo zaten buna mecbur ediyor bazen
tarafından
E yanı dedıgım gıbı olmus bak sende de, ben esımı lıse sonda sevdım tanıdım, unıversıtelerı beraber okuduk polis oldu evlendık 24 yasımda? De ki o kadar sene sevgılıydın hoc bılmedıgın huyu cıkmadı mı ohoooo bın tane huyu cıktı ama az cok tanıdıkca tahmın edebılıyorsun, bır de evlendım 1.5 sene sonra hamıle kaldım o da ıhmalım yuzunden oldu dusunmuyorduk, ıyıkı de oldu cok sukur ama o surecte bızım gezmedıgımız yer kalmadı, eve de beraber yasmaaya da doymustuk artık evde bır ses ıstıyorduk evlılıgın evrelerı oluyor hepsını yasamadıgında erkek artan sorumluluktan kacabılıyor
(242 puan) tarafından
Haklısın canım ne yapayım bundan sonra peki
tarafından
Bırıncısı dısarı cıkmaya esını alıstır yanı tek cıkabılecegını kabullensın,
2. Kendıne arkadas bulmanı onerırım parklarda bıle dostluk kurulabılıyor
3. Aılen gelebılıyorsa bır sure gelsınler sadece cocugunla degıl bıraz tek zaman da gecırmen lazım
4. Esınle otur durumunu konuş hatta ben psıkologa gıdıcem artık cok bunalıyorum de
-Reklam-
0 oy
(5,667 puan) tarafından
Sen kendine değer verirsen her kes verir sen kendini seversen karşında ki de sever her şey sende bitiyor bir erkeği hayatının merkezine koyduğun an onu kaybeder sin çok güzel bir karar almış sın başlığı okdum sadece sen kendine yetersin her omu vardı hayatında al çocuğunu eğlen gez toz kendine aktivite yap kendine vakit ayır kendini sev 

yazarken bile terapi gibi geldi :-):-):-):-):-)ben öyle yapıyorum ve çok işe yarıyor 
(242 puan) tarafından
Sağol canım benim inşallah ❤️
(5,667 puan) tarafından
vaktin varsa bol bol kişisel gelişim kitapları oku hatta istersen çok beğendiğim bir kitap var tavsiye ederim :-)
(242 puan) tarafından
Ney canım
(5,667 puan) tarafından
Hakan Mengüç kalbin temizse hikayen mutlu biter
Bu kitap çok şey kattı bana hem dinen hem normal hayatım da
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Ben yazdım sandim :) benim.esimde disari çıkmamı pek istemez yanliz nadir ister 
(242 puan) tarafından
Neden böyleler acaba
(1,439 puan) tarafından
Zaten gurbetteyim tanıdığım da yok komşuları da sevmiyor

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 468 göst.
0 oy
20 cevap 220 göst.
31 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 358 göst.