0 oy
395 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar evime maddi açıdan yardım etmek istiyorum özellikle corum merkez de oturan varsa evlere ek iş veren firmaların telefon numaraları var mı acaba int. De bulamıyorum  bilgilendirirseniz sevinirim evde paketleme işleri yapabilirim kızım çok masum  bana çok yükü yok dışarıda çalışamam öyle bir imkanım olsa keşke  ama malesef telefon numarası varsa yardımcı olur musunuz 

1 cevap

0 oy
(20 puan) tarafından

Ben farmasi işi yapıyorum canım düşünürsen eğer hem ucuza kendime ürün alıyorum hem de satarak para kazanıyorum sadece makyaj malzemesi de değil ürünler temizlik malzemeleri gibi her evin ihtiyacı olan ürünler de var yaptığın satışa göre de kazancın oluyor zaten herhangi bir satış zorunluluğu mecburiyetin de yok ben komşularıma satıyorum hiç bir ekstra para çıkmıyor cebinden aylık 4 bin lira prim almışlığım bile oldu satışa göre dediğim gib düşünürsen yardımcı olurum canım 

(176 puan) tarafından
Bilgi verirsen biraz çok memnun olurum
(18 puan) tarafından
Ben erzurumda oturuyorum bana yardımcı olabilirmisin
(20 puan) tarafından
Canım bmorkan21@gmail.com bu benim mailim mail yaz görüşelim detayları ileteyim üye yapalım aklına yatarsa
(18 puan) tarafından
Mail gonderilmiyo  canim
(20 puan) tarafından
Kendi mailinden mail atarsan burada malum bazen erkekler oluyor numaramı yazamıyorum
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 105 göst.
0 oy
0 cevap 99 göst.
5 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Srfkntmrr (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 111 göst.