0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
tarafından kapalı
Arkdslar benim hamilelgmi doktor sürekli 15 Mayıs son adet tarihine göre hesapladi ultrasonda ona uyumluydu ama 15 Mayıs da eşim yanımda dgldi 10 Haziran dan itibaren yanımdaydı adet olmadan hamile kaldım 23 ünde test verdim hamile çıktım çok düşük degerle şimdi doktora göre günüm gecms ve beni doğuma almyrlar döllenme geç olms diyorlar şimdi hangisine göre hareket edcm iki aydır hastaneye gdp glyrm bu ara üç gün brktm korkmaya başladım suyum glemsse de blmyrm ilk gebelgm ama bebeğin hareketi var karnım aşağı indi küçüldü lütfen yardımcı olun sabaha kadar gdcm hastnye ama şimdi şuan gitmem gerekyr mu blmyrm 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

8 Cevaplar

0 oy
(10,775 puan) tarafından
Panik yapma bacım.o kadar süreden birşey olmaz bebeğe hareket var diyorsun.zaten doğum başlasa sancım gelecek.ben annem hep der 43 haftalık mi ne doğmuşum 
(337 puan) tarafından
Hareketi var azalma oldu ama hala bile hareket edyr . Blmyrm sabaha kadar panikli gcrcm off blmyrm npcm bsy olmaz demi sabhaa kadar
-Reklam-
0 oy
(387 puan) tarafından
Eğer mayısta hamile kaldiysan 10 aylık oluyor 1p aylık hamilelik  süreci de daha önce hiç görmedim geç döllenme  olmuşsa günün yakındır bence allah bilir tabi 

Ama su sızıntısı hareketsizlik  vs hissedersen  beklemeden başka bir doktora git sağlıkla al kucağına minişi 
(337 puan) tarafından
Bnm de öyle olur mu sende o sıra bebek hareket edyr mydu
(387 puan) tarafından
Olur olmama ihtimali çok düşük artık büyümüş zaten benimde devlet hastanesinde ultrasonda  36 haftalık görünüyordu ben sesimi çıkarmasam  tarihi bilmesem çocuğu 1 ay daha karnımda taşıyıcaktım nerdeyse kilo bile vermişti kızım karnımda
Bekleme bence öyle bir imkanın varsa git suni sancı denerler  olmazsa sezeryan  hakkından hayırlısı olsun ama ne olursa olsun git bekleme
(337 puan) tarafından
Sabahı beklyrm sabah olsm hemen gdcm
 Bebeğim hareket edyr bugün hareket etmeseydi gdcktm hareket ettiği için gitmedim ama karnım coook hafifledi bazen korkyrm neden ağır dgl bsy mi oldu kalp atışlarını elimle dinlyrm
(387 puan) tarafından
Benimde karnım çok küçülmüştü  haftasına göre kilo kaybı başlamıştı kızımda
(337 puan) tarafından
Bnm de küçüldü ve bunu ben tek farkedyem eşim yok bsy kafayı yedin dokuz aydır yeter yok ney
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Çok sancin varsa git tâbi canım 
(337 puan) tarafından
Sancım hiç yok çok rahat karnimda ağır dgl böyle hafiflemsm gibi bebeğin kalbini hisetmesem korkcm o şekil hisdyrm coook şükür Rabbime bin şükür
0 oy
(8,734 puan) tarafından
Canım sen ambulansla özel hastahaneye git 10 aylık olcak nerdeyse bebek bu kadar süre kalması normal değil devlete gidiyorsun sen devlet doktorları kolay kolay ilgilenmez 
(337 puan) tarafından
Annem var beş bacım var ama hiç bsye yaramyrlar hiç bsye kimsesizim
(8,734 puan) tarafından
Eli kulağında bebeğinin zaten akşama sabaha doğuracaksin doğumdan 2 gün sonra hatta hastahanede çıkar çıkmaz kendi evine geç kaynanana gitme esin ne derse desin
(337 puan) tarafından
Eşim kirkina kadar brkck gibi skldm da bagrp aglysm glyr artık
(8,734 puan) tarafından
Eşinin değil senin ne dediğin önemli böyle Bi durumda
(337 puan) tarafından
Gotrmyr napyrsam arkmda da kimse yok blyr istediği gibi ypyr bu bebeğe Dr çok düşkün oldgmu blyr uzmeycgmk blyr ustrlesem uzulcm
0 oy
(2,465 puan) tarafından
Bu bendede olmuştu ikizlerim de ben 20 haziranda hamile kaldım eşim şehir dışındaydı öncesinde iki ay yoktu zaten 20inde bir gece kalıp geri döndü o ay hamile kaldım ikiz bebeklere ama doktor mayısın 20inden aldı günü zaten tam adet günümde kalmışım sonra bebekler haftasından geride çıktı fakülte hastanesinde anlattım durumu sat tarihini 1 ay ileriye çektiler ve haziran baz alınarak doğum yaptım ben gününü biliyorsan korkma 39 haftaliksin karnının inmesi normal artık bu hafta doğum başlar inş 
(337 puan) tarafından
Bnm ultrasonda hafta olarak 42, ckyr değişik bsy basima gelen
(2,465 puan) tarafından
Bebek önden gidiyo olabilir tabi bu durum riskli biran önce doğum olmalı bebegi tehlikeye atmamalı doktorlar sezaryen yap özele git ben 38 de doğum yaptım isteğe bağlı sezaryen oldum seni nasıl gönderiyorlar anlamadim
(2,465 puan) tarafından
Canım baktın kabul etmiyorlar ağrım saçım çok yürüyemiyorum kasiklarima birsey batıyor de biraz bağır çağır yık ortalığı alırlar doğuma hemen bebek o ları. Keyfini  beklemez yani
(337 puan) tarafından
Nst de normal cikyr doktor geldi zamanı varmış yok neymiş dedi yine özele gdcm orda doğum için
0 oy
(645 puan) tarafından
Son haftalarda hareketinin azalması normal canım benim de son haftalarda hareketleri azalmıştı 41. Haftada doğumum başladı sancı geldi
(337 puan) tarafından
Bn 42 yi btrcm doktora gore
(645 puan) tarafından
Bi doktora git csnim sen
0 oy
(10,197 puan) tarafından
43.hafta çok fazla değil mi ya devlet hastanesi de olsa risk yani bu 
(337 puan) tarafından
Bnde korkyrm ama almyrlar doğuma npcm blmyrm
0 oy
(216 puan) tarafından
Karnin asaya indiyse 1-2 gune dogum olur bende oyle olmustu iki kizimda da ikisinide 41 haftalikken dogurdum biri suni sanciyla biri sunisiz normal dogum 
(337 puan) tarafından
Karnım aşağı indi aşağı inmesyle hafifledi bazen unutyrm hamile oldgmu yumuşadı bu beni korktyr
(216 puan) tarafından
Haftan gelmis surekli hareketlerini takip et canm benim ikinci hamileligim benim icin cok zor gecti artik hem korkuyodum yuruyemiyodum kontrole gidecehim gun durduk yere sancim basladi sabaha kadar cektim 5 dk da bir gelene kadar sonra hastaneye gittim orda bi iki saat sonra suyum geldi suyun ya sancidan once suyun gelecek ya da sancidan sonra
(337 puan) tarafından
Hareketleri sabah yok geceleri var korkmamdaki sebepte karnım yumuşak oldu ve çok hafifledi ağır dgl ağrı da yok herhangibi iki gün önce bCKlarima.baski yapyrdu şimdi sanki yok

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 91 göst.
9 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur_lina (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 208 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sude_ceylan1 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
9 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Mavissss93 (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eminekarakas (17 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,677 cevap

34,746 kullanıcı