0 oy
59 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
Kızlar memeyi yeni bıraktırdım bugün 4. Günü yatmadan iki saat önce muhallebisini veriyorum sütünü içiriyorum ama 5 saat sonra mama diye kalkıyor sonra süt diyor ağlıyor oyalıyorum su veriyorum içmiyor sonra uyuyor . Vicdan yapıyorum acıkıyor mu gerçekten diye gece beslenmesine alıştırmak istemiyorum  bebeğim 21 aylık normal mi acıkması?

5 Cevaplar

0 oy
(9,612 puan) tarafından
Acıkmaz canım benim kız gece beslenmesini 6 aylıkken kesti acıksaydı o acıkırdı alışkanlıklar kolay bırakılmıyor malesef
(55 puan) tarafından
Malesef ilk çocuk tecrübesizlik bir türlü bıraktıramadım gece beslenmesini her kalktığında etrafı yıkıyordu emzirmek zorunda kaldım . 5-6 kez emiyordu gece ama maşallah diyeyim büyüdüğü için konuştum anladı bu 4 gün boyunca çok zorlamadı beni çok korkuyordum sıkıntı çıkaracak diye.:)
(9,612 puan) tarafından
Maşallah diyelim kız :)
-Reklam-
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Bence alıştığı için istiyor annesi yoksa karnını doyuruyormussun zaten :) bence alıştırma gece beslenmesine 
(55 puan) tarafından
Öyle yapıcam sağol çünkü bu seferde gece  biberona alışır onun için kalkar.Zaten gece 5-6 defa kalkan bir bebekti.
0 oy
(242 puan) tarafından
Açılmaz alışkanlık o
(55 puan) tarafından
Evet çünkü  aç olsa sonra asla uyumaz. Kaç günde alışır peki?
(242 puan) tarafından
Bir kaç güne unutur inşallah
(55 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Benimkide 20 aylik 5 gun oldu keseli 

Gece uyaniyo sut veriyorum alisti kendi kalkip alip iciyo 

Yatmadan saat 10 gibi fln aksamdan kalan yemegi isitip yediriyom aksami 6 da yedigimiz icin acikiyo muhallebi vs hic yemedi sevemedi benimki 

Normalde 1 yas sonrasi gece beslenmesi kesilmeliymis ama uyaniyo iste hatta bazen aksam iyi yemezse karninin gurultusu geliyo 
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Acıkmazlar canm onunki alışkanlık 21 aylık olmuş zatn memeden doymaz ki benm kız 1 yaşında gece beslenmesini kesmişti 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 207 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Ozgen (920 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 305 göst.
12 Ocak 2023 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 553 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 59 göst.