0 oy
942 göst.
Aile kategorisinde (1,196 puan) tarafından
Hanımlar benim esim cinsel ilişkiye biraz düşkün bende 4 aylık hamileyim 8 aylık evliyiz gecen gün istedi karnım ağrıyor bugün bi kaç gün bekleyebilir misin dedim döndü gitti benimle 3 gün hiç konusmadı normalde aşırı ilgili alakalı sevgi dolu biri yanasiyorum oralı olmuyor öpüyorum yüzünü çeviriyor agladim noldu demiyor gece odamdayım baktim kendine cay koymuş film izliyor odaya bir girdim senin derdin ne diye konuştuk falan bizim ilişkimiz tam oturmamış yazık dedim çıktım sonradan barışma çabalarına girdi tabi ama ben kırıldım 

17 Cevaplar

+3 oy
(3,642 puan) tarafından
Genelde o ilişkiye girmeyince küsen taraf ben oluyorum:) yorgunum diyor, yarın göreve gideceğim diyor. Bahanelere yer yok, ayrıca düşkünlük erkeğe özgü birşey değil. Aslında o düşkünlük te değil. Bazı insanların libidosu yüksektir. Eşlerden biri. İstemişse öylesine istememiştir, vücut tepki verir, kasıkta ağrı olur, istersin yani bunu anlarsın. Ama şöyle ki, halden de anlamak lazım. Sağlık söz konusuysa eğer bir durmak lazım. 
(1,770 puan) tarafından
Casperiye bu anlattığın olay gerdek günü mü oluyor.. ben şok genelde ilk erkekler düşünür.. maç derdine düşmüş hey Allahım:)))
(4,153 puan) tarafından
Aynn gerdek gunu oluo :).   Tek basina yasiyordu. Ve cckluktan beri aile hayati nedir bilmiyodu evlilik cok garip geldi ona. :) baslarda baya bi bocaladi  balayinca mac var diye odaya geldik mac izledi yorum dinledi falan balayi donusu ilk haftasonumuz kahvalti falan yaptik sonra napcagini bilemio kahveye gideyim biraz dedi arkadaslarinin yanina :)garip sacma bocaladi  ilk ise gttigi gun aksam yemek yaptim masa hazirladim  bekliyorum. Sogudu yemekler  isittim birazdan gelir diye yine sogudu aradim busefer sohbete dalmis evli oldugunu eve gelmesi gerektigini unutup:) ikinci haftadan sonra alisti evlilige
(1,770 puan) tarafından
Alla alla ilk günler genelde Koşarak gelirler eve:))) benimkide bekâr evinde yaşamış yıllarca ailesi başka şehirdeymiş.. benimki tam tersi eve hasret olunca işten çıkar 15 dk sonra kapı çalardı koşarak gelirdi resmen..hoş benimki hala öyle evcimendir.. koltuk kumanda çay 3lüsü içinde koşarak gelir eve :)))
(4,153 puan) tarafından
Hala mesela sey evi restoran sanio  yemek cok secer kiymali ve kofteli kebapvari yemekler yer genelde onlarda isitinca guzel olmaz. Ben istiyorum sabahtan yemegimi yapim mutfagimi temizlim kaygisizca oturayim. Olmuo bazen cani istemez ogle yemegi yemez. Aksam uzeri  5 gibi yer busefer de eve gelince tok oluo yemek kalio nyse bazen derim ne yapsam yemek gelince bakariz der . Ulan sonucta yemegin bi hazirlik asamasi var  aksam 8 den sinra yemek oisisrmeye mutfaga mi gireyim:) bu tarz abuk sbuk huylari devam edio malesef de. Cinselligi falan baya ogrettim
(4,153 puan) tarafından
Ailesi yok iste 7 yasindan beri ablasi olmus sonra yillarca yas varmis evde tv bile acilmamis sonra nnesi siroz olmus evlat acisina  hastanelerde falan o hu bakmis esime ve abisine konu komsu yemek birakmis gunluk.12 liyaslarda annesi olmus. Sonra babayla kalmis babasi da 18 yasindayken. Esim isteyken olmus evde babasi. Esim isten gelip cenazesini bulmus.  Ocuklukran beri yani ya disarlarda ya arkadaslariyla ole bole zan gecirmis cckluk ergenlik falan baya karisik
-Reklam-
+1 oy
(11,240 puan) tarafından
Evliliğin oturması için çok erken çoğu erkek düşünemiyor ve çocuk gibi kusuyorlar bu yüzden hemen cocuk yapılmasını doğru bulmuyorum önce evliliğin oturması gerekiyor
(1,196 puan) tarafından
Tek sorunumuz ilişki bizim onun dışında 4 dörtlük diyemem ama iyi kalpli
(11,240 puan) tarafından
Çünkü yeni evlenmişsiniz doğal olarak istiyor ama bu şekilde davranması yanlış doğumdan sonra neredeyse 2 ay ilişki olmayacak sonra belki yorgun olacaksın bebek uyumayacak bunların hepsini düşünmeli esin sana yardımcı olmali
(1,196 puan) tarafından
Gören yasımız 20 sanacak 25 27 yaşlarında kocaman insanlarız ilişki konusuna gelince hemen tavrı değişiyor
(11,240 puan) tarafından
Evet ama dediğim gibi yeni evlisiniz bunun verdiği bisi de var biz de 24 26 yaşında evlendik esim de düşkündü sonra sonra azaldı
0 oy
(7,287 puan) tarafından

Akrep burcuyum der susarım :silly:

Boşver sende hiç düşme arkasına nasılsa gelecek tıpış tıpış 

(1,196 puan) tarafından
Şey dedim hamile olan sensin galiba ben değil diyorum evet diyo :D
(7,287 puan) tarafından
Hahah boşver kız takma hiç ne ağrılar çektiğini bilmiyor erkekler
(1,196 puan) tarafından
Dedim bir günlüğüne hamile olsan keşke
(7,287 puan) tarafından
Kız öyle olsa bize yazık :D anam cenelerinden durulmaz
(1,196 puan) tarafından
Ahahah :D doğru
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Geri çevirdiğim.oldu ama hiç.kusmedi Allah'tan . 
(1,196 puan) tarafından
Ne güzel anlayışlı demekki bizimki bu konuda daha anlayışlı olmayı öğrenemedi sık sık da reddetmem ağrım var diye yok demiştim demez olaydım dedim
0 oy
(1,575 puan) tarafından
25 haftalık hamileyim ve ilk 4 ay ilişki diyince tüm sinir tepeme toplanıyordu çünkü çok bulantım oluyordu sürekli kusuyordum ve kasık ağrılarım çok fazlaydı. Eşimin de küstüğü, kızdığı, tavır yaptığı çok oldu. Ama şimdi unutmuştur bile. Sonuçta bu bir dönem ve hormonal değişimler bizim elimizde değil. Biraz anlayışlı olmaları gerekiyor diye düşünüyorum çünkü ben o zamana kadar bir kez bile reddetmemiştim onu ama durup dururken eziyet olsun diye reddetmeye başlamıyoruz herhalde böyle düşünmeleri gerekir
(1,196 puan) tarafından
İşte bunu anlatamıyorum her gün reddetmiyorum ama sonuçta hamile insanız
(1,575 puan) tarafından
Böyle böyle anlayışlı olmaya alışacaklar yapacak bir şey yok :)
0 oy
tarafından
Daha yeni evlisiniz canım olabilir böyle şeyler 
(1,196 puan) tarafından
Hemen çocuk istemeyecekti söyledim hamile kalınca şimdiki gibi ilişki olmayabilir diye
0 oy
(1,103 puan) tarafından
9 ay + 52 gün hiç olmadı. Libidosu çok yüksektir ama hiç kusmedi çünkü bebeğimizin sağlığı herşeyden önemliydi. :) 
(1,196 puan) tarafından
Ne güzel benimki biraz çocukluk yapıyor   :))
(1,103 puan) tarafından
Çocuk yapıyosa çocukluk yapmamalı :) sonra zaten önünüzde istediği kadar zaman olcak.
0 oy
tarafından

Hiç kavga etmedik ama bir kızım var ve eşim neredeyse hergün istiyor bende konuştum olmuyor yani öyle hergün hergün. Dün olmadı diye bugün sabahtan beridir konuşuyor akşam kaçtın diye aman bırak konuşsun benimki trip atmaz ama:D

(1,196 puan) tarafından
Ahahah keske konuşsada trip atmasa erkeklerin tribi hiç çekilmiyor
tarafından
Yok trip atmaz ama gülerek sürekli laf sokar benimki :D
0 oy
(1,770 puan) tarafından

Sorunun direk cevabı çoookk kavga ettik ama ilk yıllarda.. şimdi okadar takmıyor kafaya heralde yaşlandı :D 39 yaşında çünkü 

(1,196 puan) tarafından
Bizim yeni evlilik ondan biraz çatışma oluyor bu konuda
0 oy
(446 puan) tarafından
Evet herzaman 3 senedir evliyiz hala sorun kavga ediyoruz sürekli bu aralar da 1.5 aydir depremin pesine düşmüşüm hala her an oluyor o istiyor korkuyorum ben depremde yakalansak duş alamazsam diyr korkuyorum
(1,196 puan) tarafından
Yaaa ilk deprem zamanları bende öyleydim bide hamilelik hormonu dur yaklaşma banyo falan yapamazsak diyodum
Hamile kalmadan önce istediğinde oluyordu ama simdi zaten hormonlar tavan
0 oy
(3,358 puan) tarafından
Ben ilişki istemesem  asla eşimde  istemez  bu konuda çok anlayışlı 
(1,196 puan) tarafından
Bende yanaşmayınca sen benden soğudun beni sevmiyosun diyor
0 oy
(8,995 puan) tarafından
İlk zamanlar oluyodu artık ikimizde alıştık birbirimizin huyuna :D hatta ilk zamanlar daki kavgalarimizi konuşup gülüyoruz. Biz 5 sene sevgili kaldıktan sonra evlendik bazen birbirini hiç tanimamis gibi oluyor aynı eve girmeden . Zamanla oturur evliliginiz
(1,196 puan) tarafından
İlişki dışında mikkemmel harika çiftiz ilişkiye gelince sıra canavar
0 oy
(3,851 puan) tarafından
Yanı hiç kavga etmeyız genelde ister ve olur tatlı dille geri cevireyım derım ikna olmaz aşırı düşkün değil zaten . Yani seninki biraz abartmıs 3 gun nası küs kalir ki insan hanı nadıren ıster de reddedersın o da bozulur anlarım. 
(1,196 puan) tarafından
Benim işim biraz fazla düşkün ^-^
0 oy
(880 puan) tarafından
İlk 5 ay yasaktı ilişki plesenta aşağıdaydı sonra düzeldi ama ben istemedim korktuğum için eşimde anlayışla karşıladı 9 9 ay 40 gün olmadı Sonrasında istemedigim zamanlar da oldu ama küsmedi 
(1,196 puan) tarafından
Kusmeyide bilmiyor ki abartiyo bazen
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Hiç çevirmedim ben hamileyim tehlikemde var sakince oluyor yinede herşey küseceğinide sanmıyorum ilişki hariç iyi demişsin ama daha evliliğiniz çok yeni ve oturmamış zamanla o da bırakır üzülme 
(1,196 puan) tarafından
Suan tek sorunumuz ilişki onun dışında evliliğimiz güzel gidiyor doğumdan sonraki 40 gün ne yapacak bilmiyorum
(6,441 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı tek sorun demişsin ama en büyük sorun aslında evliliğin %90ı cinsellik sonuçta
0 oy
(709 puan) tarafından
Bizim de hamilelige kadar normal bir hayatimiz vardi ama 9 ay boyunca sifir ilişki.Neden diye konusmadik ikimiz de korktuk galiba ya da çekindik bilmiyorum.Ne o istedi ne de ben,belki karnim çok şiş gazim var vajina da genisleme var hissediyorum olasi kazalardan ben çekindim oda ne dusundu de istemedi hic bilmiyorum.Ama istese ve iyid egilim desem eminim tepki vermez di eşiniz gibi.Hoş olmamiş o an sagliginiz el vermemiş çok normal.
(1,196 puan) tarafından
Normalde doktorum devam edebilirsin dedi devam ediyorduk ama o gün ağrım vardı işte-,-

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 372 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde Yuska (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 2,939 göst.
0 oy
2 cevap 345 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Selin19 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 141 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ayse57575 (19 puan) tarafından soruldu