0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (455 puan) tarafından
Kızlar biz kendi aracımizla Karadeniz turu yapmak istiyoruz ama daha mı maliyetli olur Trabzon Rize Giresun Ordu nereleri gezebiliriz otel var mı güzel memnun kaldığınız bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
4 sene önce gitmistik araç kiralayarak gezmistik.

Artvin e gitmeyi düşünüyorsanız merkezi kesinlikle tavsiye etmem.

Ordu başlı başına mükemmel

Aybastı yaylası Perşembe Ünye vs ..

Rize kesinlikle Çamlıhemşin, Ayder yaylası gitmelisiniz

Trabzon Sümela manastırı biz gidemedik restorasyon vardı☹️ Uzungöl mükemmel.

Aklıma gelmeyen yerler var daha ☺️
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Turla gitmelisin.yaylalar uzak oteller pahalı. Yemekler anlasma olmadığın dan uçuk olur
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Nani otelde kaldık bungalovdu güzeldi ama heryer herşey çok uzak uçakla gidilip araba kiralanırsa sizin için daha iyi olur yol çok yorar ilk gününüz dinlenerek geçer yani eylülde gittik maf olduk ki yaz olduğu halde hep uzun kol al ve çok kıyafet al yıkananfa kurumuyor nemden dolayı
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Çok sevdiğim bir ablam Rize de bungalov evleri açtı çok güzel yerler bakacaksan Instagram hesabını yazarım.
(2,481 puan) tarafından
Canım yazar mısın ben bir bakayım:)
(1,753 puan) tarafından
(2,481 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️❤️
0 oy
(692 puan) tarafından
Gezilecek yerleri bilmiyorsanız oralar zor olur en iyisi tür bizim Bi arkadaş yapıyı 4 gece 5 gün 10 binmiş kişi başı bana çok gelmişti 

Gerçi benim eşim rizeli belkide ondan çünkü biz her gittiğimizde ugraririz 

Eliktiuydi galiba Rize Ardeşen de otelimiz güzeldi 
0 oy
(665 puan) tarafından
Biz geçen yaz kendi arabamızla gezdik. İkimiz de memur olduğumuz devletin misafirhanelerinde kaldık uygun oldu. Polisevleri çok güzel ama sadece kamu personeli kalabiliyor. Artvinde karagöl muhteşem rizede ayderi beğenmedim çok bozulmuş bence az gidilen diğer doğal yaylalara gidin. Ordu güzel Trabzon'da Atatürk köşkü aklıma gelenler bunlar
(455 puan) tarafından
Benim eşim asker istersek orduevinde kalabiliriz ama.ben istemiyorum açıkçası daha nezih bı yer istiyorum teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 87 göst.
22 Mart 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Anneyimm93 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
10 Haziran 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Doruk Hatice (665 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 274 göst.
0 oy
0 cevap 28 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde 0852 (739 puan) tarafından soruldu

381,356 soru

11,416,942 cevap

34,968 kullanıcı

...