0 oy
137 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (4,712 puan) tarafından

urunler geldi kizlar guzel yaz cikarilik ama ince bide dar kalip 2.5yasinda 5yas siparis verdm image

2 Cevaplar

0 oy
(9,023 puan) tarafından
Bende oğluma tulum almıştım yazlık guzellerdi güle güle kullanın sağlıklı günlerde 
(4,712 puan) tarafından
saol kuzum ilk defa verdim guz uygun ama uzun süre kullanamaz bence soranlar olmustu da post aciyim drdim
(9,023 puan) tarafından
Ya yaz günü terliyor dışarı çıkar gir üst günde 10 kez değişiyor o yüzden günlük kullanıma gayet iyi bence
-Reklam-
0 oy
(7,255 puan) tarafından
Vala her alisveristapacagimda derim ki bu sefer başka biyerden alçam çocuk minicitynin reklam yüzü oldu derim ebebek cıvıl babymoll LCW DeFacto ara sokaklardaki küçük çocuk mağazalarını bile gezerim internete bakarım yok anam yine gider minicityden alırım dün çocuğa bayramlık aldım trendyoldan açtım iyi geldi gözüme yıkadım giydirdim bacak arası oturdu toplandı napcam bilmiyorum terziye goturcem inşallah halleder keşke yine minicityden alsaydim evet kalıbı dar oluyo onu da anne bilir benim oğlum 11 aylık 18 24 şuan tam 1 ay sonra giyemez ben oğluma 2 yaş alıyorum yaz ortasına 3 yaş biseyler daha alırım böyle yaparsak müthiş bi magaza minicity kumaş kalitesi çok güzel dikiş güzel yırtılma sokulme renk atma hiç yaşamadım 
(7,255 puan) tarafından
Yok kız o gezcek olsam Kırşehir mi gezerim hahah Kızılay'a ulusa falan gidiyorum yani onu demek istedim illa çarşıyı gezmem
(566 puan) tarafından
Yani Ankara büyük orayı bırakıp kirsehire gelinmez her sokağında bişey bulursun sen burası nasıl hiç anlamadım insanlar ne buluyor nerden alıyor düşünmekteyim:)
(7,255 puan) tarafından
Bunu benim sana sormam gerekirdi :)
(566 puan) tarafından
Cevabını bilsem bende oraya giderdim :)))
(7,255 puan) tarafından
Hahahah

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 105 göst.
31 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde G.ll0 (1,546 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 188 göst.
8 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Meleksss (4,712 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 125 göst.
21 Nisan 2022 Moda kategorisinde S...r (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 352 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,701 soru

11,426,880 cevap

34,987 kullanıcı

...