0 oy
137 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (644 puan) tarafından
çamaşır makinesi ve kurutucusu 2si 1 arada kaliteli değilmişler diyorlar sizce doğru mu almak istiyorum da

7 Cevaplar

0 oy
(120,016 puan) tarafından
hulhosda var cok memnun bendekiler ayri ayri
9 kiloluk
tarafından
Aboooooo ulan senden korkulur hee ☺☺☺
daha 7 ceddini yazarom istersen
tarafından
Hahahahaa yok yok o kadar yeter ☺
sen bilirsin ;)
-Reklam-
0 oy
(1,067 puan) tarafından
Ben de alcaktım berbat diye diye vazgeçirdiler ama ihtiyacım da var almak istiyorum ayrı kurutma koymaya asla yerim yok o yüzden makinemi satıp kurutmalıdan almak istiyorum her duyan sakın alma diyor kafam karışık ☺ 
tarafından
Hahahahaa maşallah kuzucuğa Rabbım bağışlasın vallahi kışın elim ayağım resmen bugün iki defa çalıştırdim çıktığı gibi katlayip yerleştirdim as topla derdi olmuyor ama yazın pek çalıştırmam dışarı asarım hele çocuk doğduktan sonra daha çok işine yarıyor eskiden eşimle tek iken eşim bazen çalıştırırdi kızardım yazık diye ama şimdi hiç acımıyorum ona çalışsın diyorum çünkü çamaşır bitmiyor ☺

Hande çok teşekkür ederim canım bende bir bakayim benimde hep ağzında toplanıyor sinir oluyorum onu temizlemekte işkence resmen Allah razı olsun iyiki gördüm yorumunu☺
(1,103 puan) tarafından
Sende sağol canım. En sevdiğim şey burda böyle bilgi alisverisi. Bilgi kirliliklerinden uzak ;) ama makinalarımz gerçekten çok güzel. Sen de güle güle kullan. İnşallah Melikşah sana da nasip olur ❤️
tarafından
Al benden de o kadar her gün yeni bir bilgi alınca daha çok mutlu oluyorum nedense canım ☺ şimdi baktım da toz toplama topu ve filesi yazıyor o demi yanlış bir şey almayayım ☺ çok teşekkür ederim canım benim sende gule güle sağlıkla mutlu huzurlu günlerde kullan ❤
(1,103 puan) tarafından
Kuzum tüy toz toplama aparatı yaz. Güle.n surat benimki. Köpek patisi şeklinde olanda var.
tarafından
Köpek patisi şeklinde olanı gördüm şimdi canım ama kimisi yorumlarda yazmış yumuşak olduğu için eridi çok ısıtıyor makina kurutunca nasıl eritmesin ki kararsiz kaldım bak
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Benm Vestel. 2 si 1 arada . 1 yıl oldu. Çok memnunum. Mesela şuan yağmur yagiyo. Ben çamaşırları yıkadım kuruttum katladim bile :) kim diyo kaliteli değil diye. Bence müthiş bı icat.
tarafından
Aha benimde vestel 3 bucuk yıldır kullanıyorum elim ayağım vallahi şuan bile çalışıyor birazdan çıkarıp miss gibi çıkarıp katlar yerleştiririm☺
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Teyzem de var tek makina olarak kullanışsız ve hiç memnun değil geçen şikayet ediyordu 
(644 puan) tarafından
Kac yildir kullaniyor ve Neden sikayet ediyordu
(7,375 puan) tarafından
1 yıl oldu canım ayrı olan gibi değilmiş yani tozu falan o kadar toplamiyormus ondan şikayet ediyordu
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bana bizzat satan yer bile dedi ikisi bi arada iyi değil diye 
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Eşimin dayısının vestel teknik bölge sorumlusu bizde başta yikamali kurulmalı makine alcaktik sürekli şikayet alıyorlarmış hep bozuluyorumus başka markalarinda kullanıcı yorumları gene ayni ayri ayrı almak daha iyi 
(1,103 puan) tarafından
Asko benimki Vestel kurutmalı. Çok memnunum.
(8,934 puan) tarafından
Hayret ilk defa vestelin bu modelinden memnun olan gördüm dayıma ileteyimde adam sevinsin bari 3 yıldır illallah ediyor bu makine şikayetlerinden :))))
tarafından
Bir vestelci daha geldi benim de 3 bucuk yıldır kullanıyorum bir sorun yok çok şükür elim ayağım ☺
0 oy
(11,013 puan) tarafından
O kadar fakirim ki bendeki çamaşır makinesi merdanelinin bir üstü resmen :D kurutucu almak hayal .ikisi birlikte olanı zaten hayal bile edemiyorum almayı :D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 79 göst.
7 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde sweetlady (644 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 161 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 112 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Efem (2 puan) tarafından soruldu

384,772 soru

11,509,732 cevap

35,167 kullanıcı

...