0 oy
569 göst.
Diğer kategorisinde (7,467 puan) tarafından

Selammm hanımlar ❤️

Hem sohbet olsun hemde azıcık iç dökme :D

Baş başa çocuklar olmadan gün,akşam gecirdinizmi ? 

Ben malesef gecirmedim;)

Çocukları bırakacak kimsem yok :ermm:heo beraber biyerlere de gidemiyoruz durmuyor çocuklar zehir oluyor o gün ben çocuklarla beraber tek çıkıyorum malesef :getlost:ve çok sıkıcı oluyor can da sıkıyor :pouty:yaoacak biseyde yok gibi 

YA SİZ? 

46 Cevaplar

0 oy
(3,095 puan) tarafından
Biz nereye çocuklar oraya içim rahat etmez 
(7,467 puan) tarafından
Vala bırakacak biri olsa nefes almaya ihtiyacım var
-Reklam-
0 oy
(693 puan) tarafından
Annem var istesem birakabilirim yakınız ve oğlumla sürekli oradayız diyebilirim yada onlar gelir gider ama birakipta hiç gidemedim Güven meselesi deyil tabiki isim olunca anneme bırakıyorum bakarda yani ne bilim lmarkete gideriz eşimle birakiriz k şekilde için rahat etmior onu birakipta keyfine gidemiorum oda olsun istiorum 
(7,467 puan) tarafından
Ah dursa hepberaber gittiğimizde
(693 puan) tarafından
İnanki benimkide durmaz öyle hep sıkıntılı çıktık dışarı şimdi 2 yaşında arabasından indiği an elimizide tutmuyor ve aşırı hareketli koşuyoruz sürekli 3 muzz
0 oy
(2,711 puan) tarafından
her ay kontrol için şehir dişina çıkıyoruz büyük kızı banaanesine bırakalım diyoruz sonra vazgeçiyoruz vicdan yapıyoruz götürünce anamızı ağlatıyor acayip hareketli yorucu bi kız ama yine götürüyorsunuz :D maksat eğlence macera 
(7,467 puan) tarafından
Arada iyi olmazmi sence benim bu aralar acayip kafa dinlemeye oğlum dur yapma ye sus uyu  dememeye okadar ihtiyacım varkiiii:/
(2,711 puan) tarafından
Ya kızımız bişey yesem içimde kalıyor ama bazen yapıyorum arkadaşlarla çıkıyoruz oda çok az hepsi bana çok yakın arada bırakma oluyor yani
0 oy
(5,811 puan) tarafından
1 buçuk yaşında oğlum var o yokken çıkardık bol bol onunla çıkıyoruz şimdi kıyamıyorum onu bırakıp gitmeye 
(7,467 puan) tarafından
Bazen kıymak gerek yaa
(5,811 puan) tarafından
Bilmiyorum daha yapmadım ben :-):-)
0 oy
(1,202 puan) tarafından
Ben çalışıyorum çocuklara arada söylüyoruz bakan ablamiz biraz daha fazla bakıyor 3 4 saat gezer sinemaya gider yemek yer geliriz 
(7,467 puan) tarafından
O ablayı banada gondersene ya :D
(1,202 puan) tarafından
Valla çocuklarımı aşırı seviyor cumartesi pazar tatili normalde cumartesi yada pazar çıkıp geliyor ben çocukları özledim diye cocouklarla oynuyor evde :)) Allah razı olsun der çocukları bana bırakın gidin karı koca vakit geçirin ben zaten evdeyim diye :)
0 oy
(337 puan) tarafından
Eskiden cikamazdm ve evde de yalnız bile kalamazdk başbaşa TV izleyemyrdk bile annesi dibimizde kahvaltı bile beraber yapamadk yemek de yiyemzdk kardeşleri annesi olmasa olmazdı hatta çay bile başbaşa icemezdik neler atlattm yaaa çay yaptm dedi kardeism yok gelsin sonra gttm altını kapttm ddm haklısın içme annesi dibimizden ayrlmyrdu utanmasa odada yatckti emin ol niyeti vardı dile getiremyrdu gardlbmu bile berbaer kullanalım ddi yok ddm . Eşimle bir türlü duygusal bağ kuramadik sogukluk araya girdi nerdeyse bosanyrdm boşanma aşamasına geldik eşim ailesinin yanında beni takmyrdu bile baktım olmyr evimi ayırdım olay çıkardım evimi ayirdigim günden beri eşimle aram çok iyi eşimi sevmeye başladım o şekil oda beni sevmeye başladı aramizdaki sogukluk geçti bensiz hiç bsy yapmyr eve tam saatinde glyr 
(7,467 puan) tarafından
Ay masallha inşallah hep mutlu olursunuz kuzummm

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 743 göst.
15 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 307 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Alpimin annesiyim (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 384 göst.
7 Şubat 2022 Aile kategorisinde Sadevatandas (2,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 290 göst.
11 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,038 soru

11,515,848 cevap

35,175 kullanıcı

...