0 oy
447 göst.
Diğer kategorisinde (1,661 puan) tarafından
Ben asla vurmadım bugüne kadar şükür ... Hani kızımla söylenen sinirlenen insan bile değilim fazla ama bugün başkasına kızdım kızımla söylendim oda ağlıyordu hami bağırmadım ama biraz yüksek söylendim ... Bide kızım bu aralar kafasını bile isteye duvara vuruyor sizde de oluyormu bu bilej varmı? 1 yaş 3 aylık

14 Cevaplar

0 oy
(4,650 puan) tarafından
Ben babasına kızınca ona diyorum işte babasına çekmil ne olacak diye sinirleniyorum Allah var ama başkası için asla
(1,661 puan) tarafından
En nefret etdiyim huyum ya
(4,650 puan) tarafından
Kuzum daha sakin olmaya çalış
(1,661 puan) tarafından
Cnım aslında sakinim hep olmaz gerçekden söykensem bile aman aman bağırmam ama inşAllah bu huyumda geçer
(4,650 puan) tarafından
İnşallah kuzum bizde artık yutamıyoruz ne yapalım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet suan kizim 14 aylik ve kafasini heryere vuruyor
(1,661 puan) tarafından
Ya niye acaba ya dikkst çekmek için diye düşünüyorum ben
tarafından
Bilmiyorum ki benimki hasta olduktan sonra boyle oldu
(895 puan) tarafından
Kizlar benimki o aylarda oturup yere vuruyordu istedigi olmayinca.doktorumuza sordum dikkat cekmek icin yapiyor gormezden gelin yoksa aliskanlik haline getirir dedi.bir sure sonra birakti
tarafından
Kiz zaten dikkatler onun üstünde bu bildiğin sinirleniyor Allahim o agladikca ben kafayi yiyecek hale geliyorum ama ya sabir geçecek elbet diyorum
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Asla aslaa baskasina olan sinirini çocugum hariç herkesten çıkartirim
(1,661 puan) tarafından
Ya bende de azalfı ama tamamen bitmedi bir gün oda biter inşAllah ya nefret ediyorum bu huyuma(
0 oy
tarafından
Tam o dönem kafasına vuruyordu benim kızımda. Konuşmadığı için derdini kendine zarar vererek anlatıyormus malesef ama şuan geçti çok şükür 
tarafından
İşte bişey istiyor sana bişey yaptirmak istiyor yada sıkılıyor bende bilmiyorum ki keşke derdini anlatabilse. Zaten anlatsa kafasına kafasına vurmazdi. Biz yapma kızım dedikçe arsizlasti her yerde kullandı bunu. Sonra dedik dur bi öyle yaptığında tepki vermeyelim vazgeçsin. Gerçekten 1 2 kere yaptı canımız acimasina rağmen yapma etme demedik hatta yüzüne bile bakmadık o an. Bıraktı öyle çok şükur
(1,661 puan) tarafından
Bende deniycem canım zaten bir kaç gün önce başladı umarım yapmayı bırakır
tarafından
Bırakır canım çok uzulsen bile müdahale etme. Sürecin uzamasından iyidir  bi hocamız derdi ki çocuklar çok akıllı sizin zaaflarinizi kullanmayı iyi bilirler. Bunun zaaf olmadığını ona göstermen gerekiyor.
(1,661 puan) tarafından
Deniycem canım çok teşekkür ederim yardımın için
tarafından
Rica ederim
0 oy
tarafından
Asla  çocuğumun ne günahı var
(1,661 puan) tarafından
Çok doğru yspıyosun
tarafından
Aynen canm daha doğrusu  hiç bir çocuğu suclamam msl başkasıyla kavga etsem onun cocugyla yine knusrm  çocuk günahsız melek ccnm
(1,661 puan) tarafından
Çok haklısın canım ama malesef bazı evebeynler kavğalarına çocuklarını da alet ediyorlar
tarafından
Aynn cnm
0 oy
tarafından
Kime  neye kizdiysam tepkimi ona veririm direk, 34 yilin ogretisi, ben uzulecegime o uzulsun ben kaldirabiliyorsam o da kaldirabilir der direk kizdigim insana gosteririm tepkimi. 
(1,661 puan) tarafından
Çok doğru davranış
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Kendime vururum çocuğuma vurmam.
(1,661 puan) tarafından
Bende vurmam canım şiddetle karşıyım zaten vurmayı kasd etmemişdim
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Onu annem çok yapardı bana babaannem anneme laf ettikçe annem hep beni döverdi dedem babaanneme laf ettikçe babaannemde beni döverdi yapmayın nolur yapmayın ben büyürken hiç başımın okşandığıni bilmem bunu çocuklarınıza yapmayın 
(1,661 puan) tarafından
Kuzum Allaha şükür dövmedim bugüne kadar bugünden sonrada ona vuracğıma elim kırılsın ... Baş okşama çok iyi anlıyorum seni ben kızımın başını okşarken kendi yaralarımı sarıyorum sanki hep okşarım başını nadiren kızarım canım ya zaten birime kızsamda kızımla böyke sertçe kabaca söylenmem ama bazen oluyor malesef
(3,832 puan) tarafından
Hiç çekinme kime sinirlendiysen sinirini ondan çıkar cevabını ver ha kızın seni kizdirirsa kızına da kız ama dövme
(1,661 puan) tarafından
Yok canım dövme konusunda hassasım inşAllah bugüne kadar vurmadım bugünden sonrada olmaz umarım
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Yok ben aksine çocuğumla rahatlıyorum sskinlesiyorum 

Kafayı duvara vurma konusunda uyar dikkatli ol canm ya 
(1,661 puan) tarafından
Ya kuzum uyarsamda yapıyor kaynanam bağırdı aça çok bağırdı sinirlendim öyke bağırma korkar zaten anlamıyor dedim
(1,897 puan) tarafından
Canm bilmiyorm ki hiç neden böyle daha önce kendi çocuğumda böyle bişey yaşamadım
Sinirli mi veya sinirli anında mi yapıyor bunu
Öyleyse kızdırma onu canm
(1,661 puan) tarafından
Yok aslında yaşına göre sakin bi bebek yaparken bakıb bana gülümsüyor bile bilmiyorumki acaba ilgimimi istiyor ((
(1,897 puan) tarafından
Hmm dikkat çekmek istiyor sen onunla güzel bir ilgilen oyna dışarı çıkar aburcubur ver biraz birsure sonra unutur
(1,661 puan) tarafından
Tamam canım yarından itibaren daha ilgili olcam bakalım ne yaplyor
0 oy
(718 puan) tarafından
Gücüm kucuck yavruya mi yeticek daha kendi savunmasizken onu biz koruyorken biri icin yavruma mi kizicam Allah yazdiysa bozsun ben yavrumun yüzüne bakinca bütün derdimi unutuyorum ona bile kizamiyorum ki
(1,661 puan) tarafından
Ne güzel canım
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Aksine ona daha çok sarılırım kızdığım kişilere gerizekalılar derim sayarım sayarım
(1,661 puan) tarafından
Bunu deniycem )))
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Bende arada oluyor yaaaa... Vurmak değilde yaptıklarına tahammülüm azalıyor
(1,661 puan) tarafından
Aynen malesef
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Başkasina olan sinirimi değil ama adetken çok gergin oluyorum o zaman ondan cikiyo malesef

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 568 göst.
0 oy
61 cevap 2,124 göst.
9 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 106 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Fatma salihaNur (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 377 göst.
10 Aralık 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu