+1 oy
547 göst.
Diğer kategorisinde (1,107 puan) tarafından
Ya kızlar bugün bebeğimle dışarı çıktım arkadaşlar buluştuk falan bir sürü fotoğraf çekindik bebeğimle sonra ben paylaşım yaptım yapar yapmaz çocuğun kolu arabasının arasına sıkıştı size de oluyor mu böyle şeyler üstüme kondurmak istemiyorum ama insanlar bir maşallah bile demiyor 

17 Cevaplar

+1 oy
(3,669 puan) tarafından

Whatsapp da benim de öyle oluyor insagramda sıkıntı yok insagramda hep arkadaş whatsapp yakınlarım bende anlamadım:D

(1,107 puan) tarafından
Ortalık haset kaynıyor anlamadım ki yani
(3,669 puan) tarafından
Ya bazen seven insan bile de degiyor istemeden de olsa
(4,094 puan) tarafından
Akraba degil akbaba :) bende nezaman paylassam hep ya huysuz olur ya basina bisey gelir. Annem hep kizar pay asinca. Ama dayanam paylasirim sonra pisman olurum:)
-Reklam-
+1 oy
(1,138 puan) tarafından
Ben de nazar değdiğini düşünüyorum.kendim çekerim telefonda biriktirip fotoğrafçıya cikarttiririm o kadar.hic bir yerde paylaşmam hala.kızım 2 yaşında 
0 oy
(4,274 puan) tarafından
Sosyal medyaya koymak iyi bisey değil kimseye göstermek zorunda değilsiniz canım oku üfle bebeğini 
(1,107 puan) tarafından
Kuzum yüzünü bile koymadım bebek arabasıyla uzaktan çekimler ve kapalı arabanın tentenesi
(4,274 puan) tarafından
Anladım arkadaşlarınında değmiş olabilir belkide belli olmaz geçmiş olsun bebişe
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Bizim kız da 2 kez aynı insnalar tarafından korkunç bir nazar yaşadı hiç yok denilmesin kesinlikle var kocam onlar gelince yüzüne kara sür diyor dksksksks
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Ben koyardım watsap durumu sonuçta akraba arkadaşlar başka kişi yok die baktım hastalıktan kurtulmuyor benim çocuklar bide koyduğum zaman ertesi gün e hastalanıyorlar.. dişündümki çocuğu olmayan 2 3 kişi var rehberde belkide koymamam gerekli dedim .. içlerinden bir ahh gecirmeleri bile yetiyordur.. benimde annem yok mesela ben 18 yaşımda kaybettim annesiyle foto koyanlara ahh geçiriyorum içim cızlıyor hemen kapatıyorum çok fazla koyarsada sona alıyorum.. koymamak en iyisi 
0 oy
(100 puan) tarafından
Olmuyor canım kendi dikkatsizliğimi yada cocugun bir anlık olabilecek seylerı ,nazara neden baglayayım ,ıyı dusun ıyı olsun
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Bir kere videosunu koydum çok az kişi görmüştü ama beş dk sonra çocuk durduk yerde nefessiz kaldı hemen kaldırdım
0 oy
tarafından
Pekı kesın nazardan mı yanı ınsanların kem gozunden mı oldu dıyosunuz
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Çok nadiren paylaşırım mesela yilda bir kez doğum gününde iyi bakan var kötü bakan var elimden geldiğince sakiniyorum
0 oy
(712 puan) tarafından
Nazar haktır yani vardır. Bende  ara ara story atardım. En son yılbaşından önce atmıştım ertesi sabah çocuk bissürü ağrı kesici yuttu ve hastanelik olduk :/ artık koymuyorum.
0 oy
(315 puan) tarafından
Benimde 6 aylık bebeğim var daha hiçbir fotoğrafini paylasmadim paylaşmayı da düşünmüyorum nazara çok inanıyorum 
0 oy
(489 puan) tarafından
Tesaduf mu bilmem ama oglum bebekken bizde de oluyordu ve esimle hep derdik birinin nazari mi degdi kem gozle mi bakti diye . 
0 oy
(378 puan) tarafından
Gözü olanın gözü çıksın. Artık vallahi o nazarcilar yüzünden kızımın başına gelmeyen kalmadı. Çok ağır gripleri aldı onu atlattı ayağı yandı onu atlattı vücudunda alerjik kızarıklıklar çıktı. Onu atlattı tekrar enfeksiyon aldı. Benim kuzenimin hanımı kızı 3 yaşına girecek halen tuzunu gostermeden foto atar ve üstüne oğlu olmuş haberimiz yoktu doğumdan sonra ablam hastanede çalışıyor diye öğrendik halen daha oglunuda hiç paylaşmadi. Ablamın bir lafı var millet deve keser görülmez biz tavuk keseriz milletin ağzından düşmez. Bende artık paylasmiyorum kziimi çok fazla. 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Oluyor geçen yemek tenceresinin kapagi düştü heryer tuzla buz oldu uğraş dur daha yapmiyom durum falan 
0 oy
(7,619 puan) tarafından
Oluyordu bende artık hiç paylaşmıyorum
0 oy
(3,760 puan) tarafından
Oluyor illa bisey
0 oy
tarafından
Nazar degiyordur canım. Benim çocuğum yok ama eşimle ne zaman fotoğraf paylaşsam o gün evde kavqa oluyor millet hangi gözle bakiyosa artık 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 176 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Erdemlili yolcu (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 260 göst.
19 Şubat 2021 Diğer kategorisinde 124578 (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 3,866 göst.
5 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 162 göst.