0 oy
889 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Enkazdan çıplak kadin ve erkek bedenleri çıkarıldığını gördüğümden beri kıyafetle uyuyorum  çok rahatsız oluyorum ama korkuyorum gecelik giymeye 

28 Cevaplar

0 oy
(883 puan) tarafından
Ben etekle uyuyor oldum. Yanımada tulbentimi alıyorum öyle uyuyorum. Kapıda hemen iki çanta dolusu elbise montlar ,çarşaf im hemn kapı yanında asılı. Rabbim birdaha yasatmasin lakin tedbirli olmak gerek 
tarafından
Benim kızımın çantası hazır o An zaten bebeği alıp çantayı alabilmek bile büyük bir şans yani en azından iki kişi için zor oluyor bize giysi almiyorum böyle uyuyorum bende rabbim yaşatmasin bidaha
-Reklam-
0 oy
(1,362 puan) tarafından
Yazın da kışında pijama ve tişört ile uyurum deprem olması şart değil çünkü ölüm heran olabilir tedbirli olmak lazım 
tarafından
Doğru söylüyorsun
0 oy
tarafından
Hayır deprem olur korkusuna pijama ile uyuyorum 
tarafından
Bende artık öyle pijamayla bile yatmiyorum tayt eşofman falan tsortle çünkü geri giremeyince zor oluyor
0 oy
(8,589 puan) tarafından
Ic camasırla asla uyumadm .en fazla atlet şortla uyuyodum korkumdan yatmiyorm artk 
tarafından
Evet bende
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Yok elbiseyle yatıyorum 
tarafından
En güzeli
0 oy
(330 puan) tarafından
Ben deprem yasanmadan oncede hic oyle uyumadim hep bir sey olursa korkusuyla halada uyumuyorum pijama ile uyuyorum. 

Gecelik falan illa giyorum esimin gönlünü hoş ettikten sonra kalkip cikariyom 
tarafından
Bende öyleyim hemen değiştirirm ama normal günlük gecelik onlarla da sokağa çıkılmaz diye artık elbiseyle uyumaya  alışıyorm
0 oy
tarafından
Yani iç çamaşırı değilde fantezi geceliklere takmıştım depremden önce onlarla uyuyordum. O depremi yaşayınca şimdi asla diyorum bende 
tarafından
Ben eşimle vakit geçirdikten sonra gidip değişiyorm artık normal gecelik de giymiyorum o An giysi giymek imkansız bişey çünkü
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Normalde de öyle yatamam. Sadece deprem degil dünyanın bin türlü hali vsr pijamayla yatmak daha mantikli geliyor
tarafından
Doğru söylüyorsun canım ölümün nereden geleceği hiç belli değil

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 373 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde ☆~❣HσɳҽყSҽρƚҽɱႦҽɾ❣~☆ (9,351 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 221 göst.
9 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 360 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ÖzEn (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 243 göst.
11 Ocak 2021 Aile kategorisinde Mamaboy (614 puan) tarafından soruldu

384,817 soru

11,510,759 cevap

35,171 kullanıcı