0 oy
201 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından
tarafından kapalı

Kızlar bi yardımcı olun ya hesap kartı banka kartı kullanamıyorum bankaya borcluyum başka bir yolu varmı param var ama koyacak yer bulamiyom hesap olarak çok bi para değil hesapta olsun istiyorum :D Başka bi yolu varmı üzerimde bulundurmak istemiyom para 

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

0 oy
(1,753 puan) tarafından

Toprağa gööömmm:D:woot:

(726 puan) tarafından
Annemin hesap kartını alıp kullanmak istiyorum ama babanın oğluna bile güvenme demişler:) nasıl yapcam bilmiyorum vallaha:)))
-Reklam-
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Çeyrek alabilirsin 
0 oy
(4,325 puan) tarafından

Bi yolu yok:)) kiralik kasa kirala bankadan icine koy icinde ne var kimse bilmez amaaa cok bise degilse zaten kiralik kasa aidat bedeli parandan ciktur:))

0 oy
tarafından
Migroslarda ininal kart var. Ondan alabilirsin
(726 puan) tarafından
Canım birde papara kart varmış hangisi daha iyidir bilgin varmı birde bu dediğiniz kartı marketten alma şansım varmı birde istediğim kadar para yüklüyormuyum bilgin varmı
(726 puan) tarafından
İninal kartı migrosa gitsem alabilirmiyim orda veriyorlarmı peki
tarafından
Evet canım migroslarda satılıyor
(726 puan) tarafından
İstediğim kadar para yüklüyomu bide guvenlimi canım
tarafından
Canım ben kullanmadım kartı. Öyle bir karton varlığını biliyorum sadece. İnternetten bi araştır istersen
0 oy
(287 puan) tarafından
Altina yatır direk bence
0 oy
(1,279 puan) tarafından

Miktarı bilemem ama  bilezik alabilir, koluna takarsın :angel: 

0 oy
(1,248 puan) tarafından
Paparaya yukleybilirsnn cnm
(726 puan) tarafından
Nereden alabilirim
(726 puan) tarafından
Canım papara kartını nasıl alabilirim nerden alicam
(1,248 puan) tarafından
Uygulamasini indircen kimlik bilgilerinle adresinle sana kart gelcek senin adina oraya istedgn hergerden atabilursun
(726 puan) tarafından
Papara karta ne kadar para yükleniyor canım bilgin varmı yoksa eşine sorarmısın papara kartın bankayla falan bi alakası varmı en az ne kadar miktar para alıyor papara kart
(1,248 puan) tarafından
Enn az 50 tl atabiliyorsun banka hesabindan aktarm yapaniliyorsun atmden yapabiliosun

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 307 göst.
2 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayzasl (3,666 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 277 göst.
31 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 508 göst.
0 oy
6 cevap 117 göst.
16 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (355 puan) tarafından soruldu

381,713 soru

11,427,831 cevap

34,987 kullanıcı

...