0 oy
898 göst.
Aile kategorisinde (384 puan) tarafından
Iki cocugum var oglum 5 yaşında  kizim bir yasinda 85 kiloyum 1 65 boyum asiri kilo aldim yemeklerde doymak bilmiyorum canim surekli yemek abur cubur cekiyo napicam ben cevremde  surekli soyluyo esimde soyluyo esimde 1 70 boyunda kilosu normal yanina yakismak istiyorum yasim daha cok genç nasıl vericem kilo bide sezeryanla dogum yaptim ikisini sezeryan göbeğinde var

30 Cevaplar

0 oy
(384 puan) tarafından

En İyi Cevap
Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim ama kilodan çok benim kaç yaşında anne olduğumu çok konuşulmuş Evet 16 yaşında anne oldum ben mutluyum ama asla küçük yaşta evlenmeyi anne olmayı önermiyorum buradan düşünenleri söylüyorum Her şey yaşında tadında güzel ama kendi adıma söyleyeyim mutluyum huzurluyum çok şükür
-Reklam-
0 oy
(7,560 puan) tarafından
Bana verebilirsin talibim
(384 puan) tarafından
Ayy keske:))
(1,389 puan) tarafından
Bende sjsj))
(48,634 puan) tarafından
ask olsun birinden kilo istiyorsan ben vermeliyim☺️☺️☺️
(7,560 puan) tarafından
Kilo olsun alirim:)
0 oy
(96 puan) tarafından
Cnm bende 37 yaşındayım 170 boyum 82 kiloyum ben de çok abur cubur severim ama boyum olduğu için pek göstermem kilomu 
(384 puan) tarafından
Benim cok belli oluyo sirtimdan bedenimdem
(96 puan) tarafından
Ben de baya yapılıyım yani ama kendimle barışığım akşamlar geç saatte bişey ler yememeye çalış
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Dr. Tayyar özün zayıflama ürünü var hanımı da kullanıyor ona bi bakın özlemlinaöz Instagram hesabı. Tabii yemeğe de dikkat etmek lazım eşini değil kendini düşün kendin için güzel sağlıklı beslen
(10,328 puan) tarafından
Kız saçla içtiğin şey bir mi? Bu adamın çayını kardeşimin firmaya tanıtım için yolladılar. Kardeşim bizdeydi buraya yollandı kargosu. Aaa dedim ben de içeyim bari, asla dedi kardeşim bağırsak floran çöp olur saçmalama abla normal diyete devam ettim. Diyetisyen kardeşim bu arada yani ortopedist değil.
(3,477 puan) tarafından
Valla guvenipte sacima degil tirnagima bile sürmem trendyolda falan yorum almak zor degil kanmamak lazim saglik bizim sagligimiz
(2,537 puan) tarafından
Orası sizin bileceğiniz bir şey kii ben arkadaşa illa ki al diye yalvarmadım. Memnun kalmazsam ürünü kullanmayı bırakırım sadece param boşa gider ama bu iki üründe de çok memnunum Rabbim emeği geçenlerden razı olsun. Günlük hayatları beni ilgilendirmez neymiş ne için koşuyorlarmış umurum değil
(2,472 puan) tarafından
Sağlıklı beslenme tavsiyesi de vermişsiniz ama sağlıklı mi değil mi emin olmadığınız yalnızca trendyol yorumları kaynak gösterdiğiniz şeyi deneyip yanilarak yalnızca paradan mi olunacak ayrıca para da emeğin karşılığı onu da çöp etmeye değmez sağlık elden gidince parada insanı kurtarmaz . Takviye ürün,ilaç vs yalnızca doktorlar tavsiye etsin lütfen ya işinin ehli guveneceg9miz kişilerden alalım bu tarz ürünleri
(2,537 puan) tarafından
Ben kendilerini tanımam onların olam bir ürünü kullandığım memnun kaldığım için bi bakın dedim araştırır iyiyse alır ya da almaz kendi bileceği bir şey. Kimsenin sağlığını olumsuz yönde etkilemek istemem ben kullandım çok da memnun kaldım artık gerisi arkadaşın araştırıp bileceği bir şey
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Kız maşallah kaç yasinda anne oldun valla bende 1 65 boy 78 kiloyum baya fazla geliyor gözüme çevremde herkes yakışıyor diyor ama ben vermek istiyorum ama veremiyorum tabj kaldim böyle
(384 puan) tarafından
16 yasinda oglumu kucağıma aldim:)
tarafından
Ne acelen vardi ki bu kadar kucjk yasta anne oldun
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Affına sığınarak kilo da değilde 21 yaşında olup 5 yaşında oğlun olmasına takıldım ben diyet ve spordan başka çözüm yok malasef ki 
(384 puan) tarafından
16 yasinda oglumu kucagima aldım
(1,045 puan) tarafından
Maşallah 16 yaşında anne olduysanız ya i bunu başardı iseniz zayıflamak sizin için çocuk oyuncağı yeter ki azim edin ve isteyin
(384 puan) tarafından
Ya her aksam niyetleniyorum sabah diyet kahvaltisi sonra yine bozuyom
(1,045 puan) tarafından
Tam olarak onu yapmayın kaçamak yaptım diyin ve devam edin o yediklerinizi eritmek için kmhareket edin ne kadar çok yerseniz o kadar çok hareket
0 oy
(2,837 puan) tarafından
Gel sarılalım bende aynı durumdayım valla veremiyorum ağzımıda tutuyorum ama olmuyor yağlanmış bir kere benimd ekilom 82 boyum 163 kilomdan nefret ediyorum hiçbir elbisem olmuyor inan kendime kıyafet almak istemiyorum almayalıda uzun zaman oldu içimden gelmiyor:((
(384 puan) tarafından
Ay beni anlattin ya
(3,074 puan) tarafından
Başla canım bende 82ye kadar çıkmıştım doğumdan sonra boyum aynı bu sabah tartildim 75.6 oldum hedefim 64 ama 66 olsam raziyim :) 3 ay içinde vermek istiyorum
(2,837 puan) tarafından
Bakalım ramazanda bir umudum var tek öğün oruç tutucam inşallah veririm
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Valla cnm bende almaya başladım çok üzülüyor insan. Tek çaresi yememek. Resmen akşam 5 ten sonra açlıktan ağzın kokacak. Sabah en fazla 2 dilim ekmek ye. Akşam da sebze ve sınırsız salata falan. Et ve sınırsız salata şekilde. Bol su ve biraz da yürüyüş eklersen. Ve bunu hayatının artık parçası halinr getirirsen manken gibi olursun. Ama işte hep böyle yaşayacan. Bu şekilde ben mutlu olamıyorum. Yemek yemek beni mutlu eden tek şey. 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
21 yasinda ki metobolizma ile 34 yasindaki ayni dgl. O yasta 3 gun ac kalsam 2 kilo verirdim simdi cok zor gidio ama yinede cabaliyorum. Bnce sen bir hormonlarini insulinini kontrol ettir. Bu kadar acikman surekli ymek istemen irade gosterenrmenin bir sebebi olmali. Yoksa 21 yas en guzel kilo verilebilecek yas. 
0 oy
(5,278 puan) tarafından
Kız kaç yaşında evlendin maşallah çocukların büyuk

Ekmeğini şekerini.kes canım meyve sebze ağırlıklı beslen. Çok acıkırsan yoğurt ye yemeklerinde çorba ve yoğurt bulundur doyurur seni

Yürüyüş yap verirsin. Bende 85 ten indım. Boy 165. Şuan 62 kiloyum
0 oy
(3,392 puan) tarafından
165 boyunda 78 kiloyum o dert bende de var ama yuruyus cok guzel kilo verdiriyor havalar biraz duzelsin yuruyuse baslicam 
0 oy
tarafından
Ece ronayin yeni çıkardığı babyshake kara murverli bir kapsülü var suya karıştırıp içiyorsun herkes memnun içince açlık hissi gidiyormuş 8 kilo veriyormussun öyle duydum kullananlardan ama çok pahalı 500 TL falan
(772 puan) tarafından
O ilaçi kimse alip içmesin tik tokta zayiflama ilacı ilgili araştirma yapiyor diyetsiyen doktor
0 oy
(7,926 puan) tarafından
45 kg yım keske 10 kilo alsam senden :D
0 oy
(489 puan) tarafından
Oncelikle bazi seyleri aklin ve kalbjnle istemelisin . Nasil bir yol izleyebilirim diye dusun en cok kg yapan seyleri daha az yiyerek baslayabilirsin mesela . Yemek.saatlerini duzenleyebilirsin . Ilk olarka mutlaka her sabah kalkinca bir bardak suya ceyrek limon sikip icme ile baslayabilirsin gune sonra az yuruyus veya evde ufak tefek spor hareketleri . Ama iste . Kadin istedi mi herseyi basarir . Ama bunu kendin icin yap en once sensin onemli olan cok kg iyi birsey degil cunku . Sagligin icin . Yakisip yakismama olarak bakma olaya . 
0 oy
(1,194 puan) tarafından
Bende surda bekliyim bişi bulan olursa bana söylesin :D 

Ben 3 gündür Su diyeti yani sıvı şeyler tüketiyorum çay türk kahve bol bol acıkınca su yada en dayanamadım yerde çorba içiyorum 1 kase kesinlikle sıvı olmayan birşeyi tüketiyorum 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Aynıyız valla diyet spor yapcaz yoksa gitmez eşim memnun normal diyor ama bana göre değil önce insan kendini aynada begenmeli kimsenin lafına bakmam
0 oy
(2,405 puan) tarafından

Seninle aynı boy ve aynı kilodayız vücut yapın nasıl mesela ben iri yapiliyim kilom çok görünmüyor ama doktorum 70 kiloya kadar in dedi üç ayım var sağlıklı bir gebelik için ben de ramazanı bekliyorum büyük ihtimalle tek öğün oruç tutucam sahuru sadece su ve zeytin ile yaparım belki gerçi lohusayım oruç nasip olur mu onuda bilemedim :'(

0 oy
tarafından
Bolca su içeceksin. Sabahları mutlaka 2 tane haşlanmış yumurta ekmeksiz ye tok tutar. Öğle saatlerinde yeşil mercimekli yoğurt ye o da protein bakımından yüksek. Dediğim gibi tuz şeker un. 3 beyazdan uzak durursan rahatlıkla verirsin onun dışında aç kalma ye
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Devlet hastanesinde dahiliyeye gidiyorsun o seni diyetisyene yönlendirir
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Arkadasim ekmegi kesdim hic yemiyorum bide yigurt filan yiyorum acikdigimda  1aydir 6 7kilo verdm diyor.ama ekmegi diline surmur.bide saat  6 7den sonra yemek yemiyor .şeker filanda azaltmis.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 649 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,390 göst.
30 Eylül 2020 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,388 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 255 göst.
17 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Ballbadem (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 330 göst.
30 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EMinikanne25 (415 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...