0 oy
466 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (483 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlarr yeni ev eşyaları alacağız . Oturma grubu , yatak odası ve beyaz eşya marka önerisi olan ? Kullanıp memnun kaldığınız markalar varsa söyleyin de fikir olsunn :) Karar veremiyorum nerden alsamm

Bu arada mutfak eşyalarımı da yeniden almam lazım çeyiz gibi nerden tercih etmeliyim sizce ? 

Bi de perde ve halıyı nerden tercih ettiniz ?

22 Cevaplar

0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ay yazısında hile heyecan var rabbim içine sindirsin şimdiden  balım biz çeyiz aldık herşey içinde beyaz eşya bekoo 

Mobilyalar tay tüyü tercih ettim herşey gri krem rengi öyle perdeleri tactan diktirdik 
(483 puan) tarafından
Evet çok heyecanlıyım. Bebeğimiz doğacak yeni memleke gideceğiz ve yeni eşyalarımız olacak Allahin izni ile :) Rabbim hepimize evimizde ağız tadı ile oturmayı nasip etsin canım çok teşekkür ederim :)
(2,369 puan) tarafından
Rica ederim kuzum herşey gönlünce olsun benimde yeni evimde yeni bebeğim oldu
Arabamız evimiz var çok şükür
(483 puan) tarafından
Aminn canımm . Bizim henüz kendimize ait yok ama olsun Rabbim önce can sağlığı versin gerisi hallolur inşallah zamanla :)
-Reklam-
0 oy
(5,627 puan) tarafından
Beyaz eşya Bosh en iyisi ama ben arçelik kullanıyorum çok memnunum yatak odamı mondi den aldım ondan da çok memnunum oturma grubu nu önder mobilya var bizim burda oradan aldım ama markası vettore yazıyor koltuğun üzerinde çok kaliteli sağlam ve rahat koltuklarım kaynanam istikbalden aldı güya ama benimkinin çeyreği rahat ve sağlam değil 
(483 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumunuz için :)
(5,627 puan) tarafından
rica ederim her şey gönlünce olsun
(483 puan) tarafından
Aminn cümlemizin inşallah canım:)

İlgili bir soru bulunamadı

379,659 soru

11,364,969 cevap

34,841 kullanıcı

...