0 oy
462 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (469 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlarr yeni ev eşyaları alacağız . Oturma grubu , yatak odası ve beyaz eşya marka önerisi olan ? Kullanıp memnun kaldığınız markalar varsa söyleyin de fikir olsunn :) Karar veremiyorum nerden alsamm

Bu arada mutfak eşyalarımı da yeniden almam lazım çeyiz gibi nerden tercih etmeliyim sizce ? 

Bi de perde ve halıyı nerden tercih ettiniz ?

22 Cevaplar

+1 oy
(770 puan) tarafından
Kız niye hepsini tekrardan diziyorsun ki merak ettim yinr:))
(469 puan) tarafından
Tayinimiz çıkacak diye eşyalı evde oturduk kısa bi süre. Şimdi tayin geldi ve yeni eşyalar alacağız. Mutfak esyalarimda yetersiz . O yüzden Allahim izin verirse hepsini dizeceğiz :)
(770 puan) tarafından
Ne güzel bende 4 yıllık evliyim istedigim çok sey var ama evim olunca inşallah oturma odamı yenilemeyi düşünüyorum 2 tane çocugum var onlara oda yapmayı düşünüyorum halılarım yeni ama evim olursa yeni almak istiyorum perdelerimi diktirmek istiyorum .anlayacagın istiyorum da istiyorum Rabbim nasip ederse inşallah bi gün
-Reklam-
0 oy
(469 puan) tarafından
Bi de perde ve halılarınızı nereden tercih ettiniz ?
(469 puan) tarafından
Kurutmalı olması daha mı iyi olur canım ? Ne kadar verdin ?
(1,103 puan) tarafından
12 bin e aldım . Valla kış için muthic bı icat. Mesela dün akşam yagmur başladı çamaşırları yikamistim. Hemen kurutmaya aldım. İçinden katlata katlaya çıkardım.
(469 puan) tarafından
Bazı kıyafetleri mahvediyor diye duymuştum kurutma makinesinden için . Hiç böyle bi şey yaşadın mı
(1,103 puan) tarafından
Hayır 1 yıli geçti. Çocukların dahil kurutuyor um. Hiç sorun yaşamadım. Ben çok memnunum
(469 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim :)
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Koltuk takımı ve yatak odası takimi İpek mobilya. Memnunum. Beyaz eşyalarımı vestel. Buzdolabından memnunum ama çamaşır ve bulaşık makinesini sevemedim. Ama.mecbur kullanıyorum. 
(469 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım güle güle kullan
(4,651 puan) tarafından
Sağol kuzum
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Beyaz eşya Bosch marka
(469 puan) tarafından
Memnun musun peki?
(9,247 puan) tarafından
Çok. iyiki almısım diyorum biraz pahalı diğer markalara göre ama ömürlük
(469 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(3,860 puan) tarafından
Öncelikle  hayırlı olsun. Bütcen yeterliyse 1 kere al iyisini al derim.   Istikbale yaķlasma eski kalitesi  asla yok. Hatta çoğu  marka öyle  malesef. Ama ikidir ipek mobilyadan alıyorum cok memmunum.   Hali olarak da yün  tercih et yumus yumus kalsın. Ustelik zevk meselesi tabiki ama şu  düz renkler  var ya harika oluyor kullanimi şıklığı. Buzdolabinda siemens  oneririm ama diger seylerde asla önermem. Yeniden alacak olsam profilo alırım  hepsini ya da bosh... tencere vs diye soracak olursan  asla ve asla karaca emsana yaklaşma  o kadar diyorum. Perdede yerinde olsam düz  tercih ederim evin alt kat degilse. Terkardan hayırlı  uğurlu  olsun

.huzurla sağlıkla  sıhhatle  oturun inşAllahhh. 
(469 puan) tarafından
Ayy çok teşekkür ederim canım :) Tercih yapacağız nere çıkarsa orda güzel bi ev bulacağız inşallah. Bende iyi olsun uzun süre kullanayım istiyorum her şeyi . Tencere vs. Korkmazdan veya Taç dan mı alsam ?
(2,537 puan) tarafından
Çelik takımım korkmaz güzel değil
(469 puan) tarafından
Ciddi mi ? Korkmazdan al demişler yorumlarda . Sen neden memnun değilsin?
(2,537 puan) tarafından
Jif de kullansan parlaklık olarak hoşuma gitmiyor. Hascevher güzel
(469 puan) tarafından
Ona da bakayım canım teşekkür ederim:)
0 oy
(6,157 puan) tarafından
Oturma grubu ve yatak odası istikbal, beyaz eşyaların tümü Bosch,perdeler taç marka hepsinden çok memnunum
(469 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım.  Güle güle oturun hu arada
(6,157 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️
(469 puan) tarafından
Rica ederim ❣️
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Beyaz eşyalar Bosch marka, internetten gayet uyguna almıştık. 3.5 yıldır sorun yaşamadık. Tabii o zaman hepsi 11.000 lira(buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre ocak, fırın, mikrodalga) tutmuştu. Salon takımı, yatak odası Doğtaş. Şu an fiyatlar çok uçuk ama bilmiyorum yeni ev dizsem bu markalardan alabilir miydim. 
(469 puan) tarafından
Evet geçen sene 5 bin olan bu yıl 10binden aşağı değil maalesef :( Ocağımı cam almak istiyordum ama patlama olayları oluyormuş
(1,601 puan) tarafından
Benimki cam, öyle bir sorun yaşamadım. Temizliği falan da çok kolay. İnox ya da siyah almayın kesinlikle kiri çok belli ediyor.
(469 puan) tarafından
Teşekkür ederim sağ olun :)
0 oy
tarafından
Esyalar normal beyaz larda buzdolabı beko çamaşır seg fırın arcelik ama 2 el tvde dijitsu marka degil ucuzuna bakarak aldik
(469 puan) tarafından
Bekodan memnun musun canım?
tarafından
Valla 2 senedir aldim kenarinda acilan kisminda lastik varya o kendiliğinden yırtılmış
(469 puan) tarafından
Yaa :/ kötü olmuş
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Ben Profilo kullanıyorum gayet memnunum 
(469 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
(11,151 puan) tarafından
Beyaz eşyalarım beko 5 seneye yakındır kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım 

Perdelerim taç marka 

Mobilyalarim öyle marka değil mobilyacidan almıştım ama memnunum hiç çökme yapmadı 
(469 puan) tarafından
Çoğu perdelerini Taç tercih etmiş bende ordan bakayım :) teşekkür ederim bu arada
(11,151 puan) tarafından
Rica ederim canım Allah kolaylık versin gönlünce olsun her şey ♡
(469 puan) tarafından
Aminn Allah razı olsun canım ♡
0 oy
(618 puan) tarafından

Beyaz eşyayı altus almada ne alırsan al:angel:

(469 puan) tarafından
Ciddi mi ? Sen altus mu aldın ?
(618 puan) tarafından
Evet altus dolap çamaşır makinesi ocakta vardı ocağı değiştirdim dolap kurpu kırıldı kapağı kırıldı içide buzluyo çamaşır makinesini hiç sorma elimde yıkasam daha iyi yıkanır
(469 puan) tarafından
Yaaa üzüldüm sizin adınıza. Teşekkür ederim bilgi için
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Elden geldikçe kaliteli al ki yıllık olsun koltuk yatak odası falan

Beyaz eşya arçelik
(469 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum canım iyi olsun uzun vadeli kullanalım istiyorum . Allah büyük inşallah güzellerini iyilerini nasip eder
(7,768 puan) tarafından
İnşallah, hayırlısı ilede kullanmak nasip olsun
(469 puan) tarafından
Aminnn inşallah canımm
0 oy
(3,822 puan) tarafından

Ankastre setim ferre ... bulaşık makinesi altus.. buzdolabı samsung . Çamaşır makinesi LG hepsinden de memnunum . Yatak odasının bir markası yok :) bir mobilyacıdan almıştık.  Koltuk takımını da öyle.  Ama baby face silinebilir leke tutmaz kumaş.  İstiridye model çok severek kullanıyorum 

(469 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım güle güle kullanmaya devam et inşallah
(3,822 puan) tarafından
Amin canım inşallah.  Sende herşeyini gönlüne göre alırsın inşallah ⚘
(469 puan) tarafından
Aminn inşallah canım
0 oy
tarafından
Düğün pakedi olarak Gündoğdu mobilyadan aldım. TV ve buzdolabı Beko, çamaşır makinesi Bosch, kurutma makinesi Vestel :) Mutfak eşyaları da tüm çelik grubu korkmaz, düdüklü korkmaz, robot seti arzum :) yani çok şey var da detay istersen kodlarını falan yazabilirim bide şöyle bir önerim var beyaz eşya markalarinin internet sitesine girersen orda ürün seçimi var sorular var ona uygun bir kaç ürün gösteriyor
tarafından
Gümüşhane canım ama altta kaynanamlar var yemekler bir bulaşık makinesi buzdolabı çalışmıyor yani ama şofben var çok yakan olarak :) birim fiyat kaç TL orda kW başı
tarafından
Bir de doğumdan önce almanı tavsiye ederim aşırı kolaylık hemde hijyenik oluyor ben kurutma makinemi internetten aldım Şentürk dtmden önerebilirim, vestelin kendi sitesinde 10500 tldi ordan 9700 TL'ye aldım süpürge de promosyon olarak gönderildi çok korktum gelmeden önce ama zaten yetkili servise yolluyorlar türkiyenin her yerine de kargoları var sadece kurutma makinesi değil beyaz eşya klima vs herşey var vestelin kendi yetkili satıcılarından ordan da bir bak istersen fiyatlar iyi yani
(469 puan) tarafından
Şuan hastanede yatıyorum canım. Riskli geçiyor . Erken doğmasın diye sürekli yatıyorum . Şimdi daha tayin sonucu belli değil ev tutulmadı temizlenmedi. O zamana kadar da doğum yaparım büyük ihtimalle . Artık bi şekilde halledeceğiz . Allah büyük
tarafından
Olsun canım dikkat et kendine , eşya vs halledilecek iş :)
(469 puan) tarafından
Aynen öyle canım önce bebeğim sağ salim doğsun da gerisi halledilir inşallah
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Beko kullanıyorum buzdolabı ankastre serim gri bulaşık çamaşır makinem beyaz birde televizyon büyük ekran wifisi her özelliği olan ve elektirik süpürgem hepsi beko 2 sene önce hepsini toplam 11.500 tlye almıştım şimdi Bi tanesi bile o para etmiyor valla işin zor canım Allah kolaylık versin öncelikle

Benimlw aynı sene dayım ve eşim evlendi hepimizin seti aynı beko televizyonuna kadar 3ümüzdede herhangi bir sıkıntı yok bir sorun yaşamadık sadece elimin televizyonunda bir sıkıntı var oda çocuktan kaynaklı sanırım geç algılıyor kumanda benim 3 sene oldu eltilerimin 4 felan galiba sayımda 2 sene falan hepimiz memnunuz 
(469 puan) tarafından
Evet cidden aşırı pahalı Allah hepimizin yardımcısı olsun . Teşekkür ederim yorumun için:)
0 oy
(48,491 puan) tarafından
off hepsi zor telaslar mobilyam mondi memnunum beyaz esyam Arçelik camasir makinesi hariç digerleri güzel hali istikbal ve bizim burdan bir mağazaydi perde tacti sanirim ama yirtildilar tüller 
(469 puan) tarafından
Evet zor ama tatlı telaşlar :) Çok heyecanlandım valla
0 oy
(14,988 puan) tarafından
Beyaz eşya Profilo . 4.5 sene oldu memnunum. Profilo markasınin kullanıcıları genelde memnun kalır ve bozulunca yine Profilo alır. Beko ve vestele bulaşma derim. 

Mutfakta çelik tencere olarak korkmaz tavsiyemdir. Granit makineye atılmadığı için sadece pilav ve et yemekleri için bir iki adet almak yeterli oluyor bence. 

Perdeler taç marka memnunum. 

Hali markasi veremycem hepsini farklı yerlerden aldım ama almışken kalitelisini almak çok iyi oluyor. Çünkü kalitesiz naylon karışımlı olanlar en ufak lekede silsen de çıkmıyor. Kaliteli halıda hemen çıkıyor leke. 

Mobilya ABC mobilyadan aldık. Güzel memnunum. Yatak İşbir yatak. Ondan memnun değilim. Sert geliyor bana. 

Karaca'nın biseyini tavsiye etmem   kahvaltı takımım karaca. Tabakalarında çatlaklar oluştu. Leke leke. Kötü bir görüntü oluyor. Ama diğer takımlarım hep Kütahya porselen. Gayet sağlam duruyorlar. 
(469 puan) tarafından
Bende Karaca ve Emsandan tencere vs. almayı düşünmüyorum. Büyük ihtimalle bende Korkmazdan alacağım :) Perdeleri de herkes Taç önermiş ordan bakacağım :) Profiloyu da inceleyeceğim.  Çok teşekkür ederim canım tavsiyelerin için
(14,988 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(7,350 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Festel alma da ne alırsan al ben gibi evi yeniden çizersin  televıyonu sunny  aldım koltuk takımı 2 elden temiz aldım markesini hatırlamadım mutfak kücük aletler arzum marka ocağım kumtel  fırınım simfer mecbur ayrı aldım yerım yok bulaşık makınam regar camaşır makinam hosbot  perdelerim tacın markasından yeni yaptırdim yakında fonlarım olcek onuda yaptırıyom  hepsını 1 sene içersinde aldım bi buz dolabı   kaldı festel sorunu var ve yatak odam kaldı 
(469 puan) tarafından
Bende Vestel düşünmüyorum canım.  İnşallah sen de eksiklerini en kısa zamanda en güzellerinden tamamlarsın:)
(7,350 puan) tarafından
İşallah çanım amin
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Mobilyada ider mobilyayı çok çok öneririm kesinlikle bak. 

Halıda padişah halı en güzeli hepsinden kullandım en memnun kaldığım padişah. 

Perde brillant yada taç ikisi de aynı hemen hemen. 

Beyaz eşya da Profilo yada Siemens öneririm. Benimkiler Profilo alınmıştı ama çok memnunum. Annem Siemens kullanıyor onunkiler bir tık daha iyi hemde çok dayanıklı. Özellikle Vestele para verme. 

Küçük ev aletleri alacaksan Fakir hiç tavsiye etmem. 

Güle güle kullan şimdi den ☺️
(469 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım tavsiyelerin için :) Çaycımı ve blender setimi Fakirden aldım ve ikisinden de çok memnunum . Sen Fakirin hangi ürünlerinden memnun kalmadın ?
(1,145 puan) tarafından
Geç gördüm canım kusura bakma :)

Blender setinden ve süpürge den hiç memnun kalmadım kaç mağaza gittiysem zaten Fakir önermedi onlar da
0 oy
(119,113 puan) tarafından
perdeleri lens perde sec hem tul hem guneslik hem fom hepsi bi arada olur 

beyaz rsyalar samsung veya siemens tercih et
(469 puan) tarafından
Önerilerin için çok teşekkür ederim :)
(119,113 puan) tarafından
rica ederim

İlgili bir soru bulunamadı

378,179 soru

11,318,797 cevap

34,764 kullanıcı