0 oy
583 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar yeni doğum yaptım daha adet olmadım ilk gebeligim düşük oldu ikinci gebeligimde kucağıma aldım yavrumu toplam 2 gebelik geçirdim ikisinde de rahimde batma ve vajinal akıntı belirtim oluyordu şimdide öyleyim birden oldu ama ara ara batma oluyor rahim tarafimda 

İstemiyorum ama olursa sevinirim sonuçta canım oda benim 

Sorum şu test yapsam çıkar mı ki adet günüm yok çünkü daha adet olmadım

Boşuna sormayın evet Hürrem Sultan gibi sürekli hamileyim :p

14 Cevaplar

0 oy
(1,103 puan) tarafından
Yeni doğum yaptım derken. Ne kadarlık bebegin
tarafından
Linç loading...:D
3 aylık
-Reklam-
0 oy
(4,159 puan) tarafından
Kız daha 3 aylık çok küçük az daha bekle dikkat et bence kuzum zorlanırsın sonra 
tarafından
Evet korktuğum başıma geldi ne yapcam ben diye post açarım büyük ihtimalle varsa:D
Bebekleri çok seviyorum bir bebeğimin olması beni zorlamaz
Sadece tekrar hamilelik geçirmekten ve sezeryan olmaktan çok korkuyorum zaman geçmesi lazım
(4,159 puan) tarafından
Maşallah canım bebeğin kolay o zaman çünkü bende bebekleri çok severim ama evde Bi bebeğe daha kesinlikle tahammülüm yok :)) biri anamı ağlatıyor yeterince tüm çocuk aşkımı sevgimi tek başına doyurdu bitirdi saolsun :)) inan bana hamileliğim de zor ve yorucuydu ani sezeryana alındım hiç hazır değildim hep normal doğum diye kendimi şartlamıştım sezeryan sonrası o ağrı sızı ay düşündükçe fena oldum bak :)) her haliyle hayal edilir değil benim için yani :) Allah senin gönlüne göre versin varsa da bu seferki kolay bi hamilelik olsun insallah ❤️
tarafından
İnşallah canım Allah hakkımızda ne hayirliysa onu nasip etsin inşallah hamileliğim çok zorluydu yemek yiyemiyordum sürekli hastanedeydim bebeğe birşey olacak diye çok korkuyordum çünkü bundan öncesi düşük olmuştu ama sezeryanda pek zorlanmadım 3 gün içinde toparlandim
(4,159 puan) tarafından
Maşallah canım olursa diğerinde hamilelikte doğum da kolay geçer insallah ☺️❤️
tarafından
Amin inşallah canım ❤️
0 oy
(592 puan) tarafından
Sana tavsiyem hamile olup olmadığın kesinleşsin eğer hamilelik yoksa korunmani öneririm çünkü gerçekten bu dönemdeki çocuklar aşırı zor insanın ömrünü çürütüyorlar yani benimki ikincisi erken oldu çok zorlandım yinede sizin kararınız tabi saygı duyarız 
tarafından
Evet eğer hamile olmazsam sprial taktircam 2 hafta sonra
0 oy
(1,891 puan) tarafından
Sen minik kelebek misin:)
tarafından
Evet kız nasıl tanıdın:D
(1,891 puan) tarafından
Fotondan aslında foto yokkende aklıma gelmişti başka bir postundan sonra dedim gelse bana yazardı çok alındım kizz gücendim
tarafından
Yaa kuzum benim burda tanıdığım birkaç kişi var göremiyorum onları büyük ihtimalle senide gormemisimdir
(1,891 puan) tarafından
Bence hiç hatirlamadin bile neyse geldin ya önemli değil:)
tarafından
Profilini degistirmissin ya ondan çıkaramadım heralde
0 oy
(7,922 puan) tarafından
Daha çok küçüksun bu ne acele 
tarafından
Evet küçüğüm olursa aldırmam zaten olmazsa 2 hafta sonra sprial taktircam
(7,922 puan) tarafından
Bilmiyorum ama sanki şuan sana herşey çok basit gibi geliyor şaşırdım doğrusu..neyse hakkında hayırlısı olsun
tarafından
Yok bütün zorluğu çekiyorum çocuğuma ben bakıyorum annem dahil kimse yardım etmedi bana hiç ama eğer hamileysem aldirmamimi önerirsiniz
(7,922 puan) tarafından
Hayır tabiki de ne aldırmasi sadece bunu burda çok rahat sormuşsun ne bileyim sanki endişe etmiyo gibisin şaşırdım
tarafından
Ediyorum ama kendimi yiyip bitirsem birşey değişmeyecek:)
0 oy
tarafından
Bir test yap 
tarafından
Ya erkense test yapmak için
0 oy
(1,408 puan) tarafından

Sen zaten diğer postlarında böyle bi şeyin mümkün olacağını sormuştun herhalde var :D

tarafından
Evet sormuştum:D
0 oy
(6,957 puan) tarafından
Yani dene şansını ama en garantisi kan vermek 
0 oy
(688 puan) tarafından
Bende kızım 3 aylıkken hamile kaldım iyi mi olmuş diyorum şimdi evimde göbeğiyle gezip duruyor iyi ki olmuş şimdi olsa yine isterdim Allah'ıma şükürler olsun ki bana böyle evlatlar verdi bin şükür 
0 oy
(12,957 puan) tarafından
Ben yine gebeyim diyen Hürrem Sultan repliği geldi aklıma Rabbim hayırlısını versin senin için ben peş peşe cesaret edemezdim 15 aylık şu an iki iki buçuk olunca istiyorum ikinciyi 
0 oy
(8,879 puan) tarafından
Testte çıkmayabilir belki. Kan ver bence yarın. Ama bebeğin çok küçükmüş. Çok zorlanırsın. Ama varsa da biraz çile çekersin sonu güzel olur inşallah. Benim oğlum da 9 aylıkken ikinciye hamile kaldım. Şimdi büyük 20 küçük 2 aylık. Çok zorlanıyorum. 
0 oy
(480 puan) tarafından
Kuzum seni bu platformdan tanıyorum . Eşinin ikinci bebeği hakedecek biri olduğunu düşünmüyorum . Sen çok güzel bi anne olmuşsundur eminim ama eşin daha askere bile gitmemiş , 3 aylık bebeğin var . Neden bu kadar acele ettin ki ? Ne diyim eğer hamile isen Rabbim sağ salim kavuştursun . Mutlu isen mutluluğunu bozmak değildi niyetim ama hayatın gerçekleri. 
tarafından
Bilmiyorum o hapı ilk defa duyuyorum doktor onermeyince hap kullanma fikri çıktı aklımdan eğer şimdi değilsem zaten 2 hafta sonra sprial taktircam
(7,922 puan) tarafından
Ben kullandım sen bilirsin sprialde her bünyeye gelmiyor yani ins sana iyi gelir
tarafından
Ben hap kullanmayı unuturum o gün hapı kaybederim vs vs şeyler olur kesin garanti sprial olur benim icin
(7,922 puan) tarafından
Bende öyle diyodum alarm kurdum şükür unutmadım hayirlisi neyse o olsun senin icin
tarafından
Çok teşekkür ederim:)
0 oy
tarafından
Kaç yaşındasın canım sen heralde bebeğin de daha 3 aylıkmış korunmadın mı
0 oy
(11,060 puan) tarafından
Git kan ver varsa illa çıkar. Ama bence adet olmadığın için psikolojik olarak öyle zannediyo olabilirsin. Belki de enfeksiyon kaptın ondan belirtiler. Test yapmadan bilemezsin :) 
tarafından
Aynen haklısınız

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 175 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde eminbaby2023 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 247 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eso9090 (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 121 göst.
16 Kasım 2023 Aile kategorisinde Dolunayy (0 puan) tarafından soruldu