0 oy
281 göst.
Aile kategorisinde (145 puan) tarafından
Hanımlar kaynanamla konuşmuyoruz, daha önce anlatmıştım aileme dil uzatıldı, onların istedikleri gibi hareket etmiyoruz diye sorun çıkarıyorlar, eşimde görüşmüyor kırgın onlara, ameliyat geçirdim yanımda olmadılar daha bir çok şey, Şöyle bir durum var yakın zamanda eşim ameliyat olacak ve illa ki duyacaklar eve gelmek isteyecekler, ben kabul edemem, bir şey olmamış gibi yüzlerine bakamam, aileme o kadar haksız yere laf ettiler, oğullarını da bu zamana kadar arayıp nasılsın bir şeye ihtiyacınız var mı diye sormadılar, ara sıra arayıp bir şey olmamış gibi davranıyorlar hatalarını kabullenmiyolar eşim de görüşmüyor, ve hastane de karşılaşma durumu da var bu durumu yaşayan var mı sizce tavrım nasıl olmalı

6 Cevaplar

0 oy
(3,248 puan) tarafından
Hiiç karışma. Tek kelime retme. Zaten eninde sonunda barışacaklar. Soğuk kal. Gelirlerse de oturur giderler o kadar
(145 puan) tarafından
Aileme dediklerinden sonra yüzlerine bakmak, eve almak istemiyorum ağırıma gidiyor
-Reklam-
0 oy
(61 puan) tarafından
Bizim basimizdan da böyle bir olay geçti eve geldiler kapıyı acmayacaktim kocam iki dk gelsinler hosgeldin de geç içeriye dedi iki dk da beni sattı bu koca denen adilere güven olmaz o taraftan hemen sinyal görsün anında geri vites atarlar
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Sen karışma bence. Onun ailesi kin tutmaz ama sana kin tutarlar boşver. Ve kapıya gelen kim olursa olsunn gönderilmez
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Eve gelirlerse açarsın kapıyı oturur giderler. İlla hosgeldin beş gittin muhabbeti yapman gerekmez. 
0 oy
tarafından
Haklısın ama aranda mesafe olsun yüz verme fazla
0 oy
(682 puan) tarafından
Bence esinle konuş ortak karar verin. Çünkü gösterdiğin anı tepki eşinle aranızı da bozabilir. Bnde eşimin ailesiyle sorun yaşadığında evime gelmek istediklerinde eşime bn annene şunu dicem böyle davranicam vs. Diyorum tamm diyor hak ediyorlar zatn falan. Haberi oluyor sonra annnesi çok farklı anlttiginda ilk bnden duymu solsun diyorum sende öyle yap bnce 
(145 puan) tarafından
Bizde ortak konuşuyoruz genel olarak ama aileme laf ettiler o yüzden yüzlerini görmek istemiyorum ağırıma gidiyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 101 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Somi04 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde Gecemasali (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 430 göst.
0 oy
1 cevap 67 göst.
21 Ocak 2024 Aile kategorisinde ❤️Aşk-ı Mucizem❤️ (195 puan) tarafından soruldu