0 oy
465 göst.
Diğer kategorisinde (455 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yani başta konuştum falan ama kafa yapılarımızım uymadığını fark ettim birde benim davet ettiğim halde gelmek istemedi eşi kimsenin elinden yemek istemiyormus mangal yaparım dedim onu kendi evimdede yaparım dedi yani bı sürü konusmalari var anlatamadığım.ben de hem numarasını hemde Instagramidan sildim doğru mu yaptım sizce bide not düşeyim açık olmama laf etti bı iki kez rahatsız oldum

14 Cevaplar

+1 oy
(314 puan) tarafından
Bana da deprem olduğunda bize gelme annemler istemez demişti. Asla size geleyim mi demememe rağmen. Bende silmiştim tek kalemde 
(455 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın canım
-Reklam-
+1 oy
(501 puan) tarafından
Açık olduğun için eşini senden kısmanmıştır diye düşünüyorum . 
(455 puan) tarafından
Açıkçası bunu bende düşünüyorum tek değilim demekki
(501 puan) tarafından
Uzak durman en iyisi . Dışarıda görürsen selam selam bitti .
(455 puan) tarafından
Canım biz asker esleriyiz ben dışarı fazla çıkmıyorum gorebilcegimi zannetmiyorum o yüzden rahatım he görürsem de bakmam.bile
(501 puan) tarafından
Tamam nasıl iyi hissediyorsan artık
0 oy
(113 puan) tarafından
Hayatımda daha saçma ikinci şey daha duymadım ne demek eşi başkasınin elinden yemek istemiyormus sen nezaketen elinden geleni yapmissinn bu kadının tek senle değil kimseyle uyuşmaz demekii bazı insanlar samimiyetten nezakketten değer den anlamıyor iyi yapmissin
(455 puan) tarafından
Yani benim yapabileceğim birşey yok ne yazikki kafa yapım gerçekten uyuşmadi
0 oy
(7,778 puan) tarafından
Pat diye silmek hiç doğru bir hareket değil bence
(682 puan) tarafından
Ama kimseyi de o piskolojinin içine atmaya hak değil bnce. Uzun bir msj atardım bundan rahatsız oluyorum kafamız uyuşmuyor yazmasan iyi olur gibi sen direk silmissin ayıp olmuş bnce. Ve hiç öyle bir durumun içerisinde olmak istemezdim. Acaba ne yaptım da böyle oldu diye kendimi sorgulardim
(250 puan) tarafından
Bazı insanlarla konuşarak anlasilmiyo ne yazık ki mangal yaparım demiş arkadaşı da onu bende yaparım diyerek küçümsemis bu ne demek fazla yüz verince herkes istediği lafı söylüyo valla çokta iyi yapmış silmekle canını sıkan kim varsa sil hayatinda ne boşa dert edincn
(682 puan) tarafından
Elbette öyle parazitleri hayatımızda birakaran anca hayatımız hastalanir :) ama bilemedeim ki haklisinizdir belki de
(455 puan) tarafından
Konuşarak anlasabilcrgim biri olsa olurdu ama herşeyde kendini haklı çıkarmaya çalışan bir tip o yüzden konuşmak istemedim
(7,778 puan) tarafından
Her ne olursa olsun nedenini söyleyerek silmeyi tercih ederim
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Her şeye çok takılıyosunuz. İstemiyosan konusmazsın olur biter 
(455 puan) tarafından
Sürekli yazıyor o yüzden silmek zorunda kaldım
0 oy
(3,769 puan) tarafından
İyi yapmışsın arkadaş dediğin kendine özel beklmez bişey hadi eşi oyleylese kendi gelsin gündüzleri oturursun bu devirde tuhaf alışkanlıklar çıkıyor böyle olunca kimseyi cagiramiyorum ön yargı oluşuyor
(455 puan) tarafından
Yani onuda geçtim bana gelmiş kapansan senin için daha iyi olmazmi diyor yani kimse benim açıklılığım kimse ilgilendirmezki
(3,769 puan) tarafından
Alla bnde kapaliyim ama onun demesiyle kapancan Allah için olucak  deme şekli yannis
(455 puan) tarafından
Evet söyleyiş tarzı rahatsız edici bir şekildeydi
0 oy
tarafından
Bilmem belki onun eşi o hurdadır değiştiremez napsın söylemesi yine iyi. Gelip eşi yemese bu defa zoruna gider. Benim abim de öyle annem dışında kimseden yiyemiyor halen yengeminkilere alışamadı hiç iyi bir huy değil ama napacan işte 
(455 puan) tarafından
Çaya gelelim diyebilir bir şekilde yemek şart değil
0 oy
tarafından
Amaaan az insan çok huzur en güzelini yapmışsın 
(455 puan) tarafından
Dimi bendede
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Silmek engelemek bence doğru birsey değil sevmiyorum öyle şeyleri nedense he rahatsiz okursuz görmezden gelmek en güzelli mesafe koyarsın tamam 
(455 puan) tarafından
Bilmiyorum bide açık oluşuma laf ettiği için ayrı soğudum sildim
(1,541 puan) tarafından
Eltim bana neler dedi ben engellemedim o engelledi bir insanı umursamazsan birsey demezsen daha çok kuduruyor
(455 puan) tarafından
Bence silince daha çok kuduruyor
(1,541 puan) tarafından
O senin düşüncem canim
0 oy
(913 puan) tarafından
Bende eskiden öyle yapardım şimdi önce konuşup sonra uzaklaşıyorum en sağlıklisi o canım. Silmek istemen gayet normal 
0 oy
(1,049 puan) tarafından
Bu zaten arkadaşlık değilmiş ki :) 
(455 puan) tarafından
Evet kesinlikle çok kıskançti
0 oy
tarafından
Doğru yapmıssın canım boşver takma. 7 yıllık arkadaşımı tek bir yanlışında sildim 5 senedir de görüşmüyoruz. Çok özlüyorum onları ama yapıcak birşey yok. 
(455 puan) tarafından
Ben valla böyle bir arkadasim olsa bırak 10 seneyi 20 sene bile ozlemem
tarafından
Yani tbi ki.
0 oy
(989 puan) tarafından
Açık kapalı mevzusu kadar saçma bir durum yok senden yemiyormuş ta dışarda hiç mi yemek yemezmiş eşi ne kadar saçma ve bağnazca  ….
(455 puan) tarafından
Evet canım o yüzden muhattap bile olmak istemiyorum
0 oy
(13,717 puan) tarafından

Silene kadar eminim ki çok sabretmissindir.

Bennde öyle oluyorum çünkü bicok şeye tolerans gösteriyorum ama pat diye de silerim.

(455 puan) tarafından
Çok tolerans gösterdim baktım olmuyor sildim bende

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 740 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Minik20 (5,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 237 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 740 göst.
17 Ocak 2024 Aile kategorisinde Expertmom (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 213 göst.
30 Ekim 2023 Aile kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu

381,009 soru

11,406,689 cevap

34,943 kullanıcı

...