0 oy
58 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,618 puan) tarafından
Dün dışarıya çıktık eşimle kızımın oyuncağını da halamlarda unutmuştum hem onu alalım dedik bide sulugu annemlerde kalmıştı onu alalım diye dışarı çıktık evde hafif basım agiriyordu. Bende orucluydum sonra arabayla annemlere yaklaştık mide bulantısı başladı. Adet olmamıştım hamilelikten şüphelendim eşime de söyledim 13 üne kadar beklerim olmasa test yaparım diye neyse annemlere girdik basım bı tuttu arkadan mide bulantısı zaten var. Yattım olmadı geçmedi oturdum geçmedi o sıra da adette oldum oruç bozuldu ağrı kesici içtim ama fayda etmedi akşama dgru iyice arttı ağrı kardeşim ada çayı yaptı sağolsun onu içtikten snra mide bulantısı oldu rahatladim basım hâlâ agiriyo kulak arkasına geçti bacaklarima vurdu üşüme başladı snra yattım uyudum karanlıkta öylece geçti çok şükür ama anlamadım migren mi falan bı kaç ay önce kardeşimin nisaninda da olmuştu herkes mutfakla ugresirken ben kızımı bıraktım odaya geçtim o zmn kızım 7 aylıktı...

2 Cevaplar

0 oy
(790 puan) tarafından
Benim migrenim var bugün 4 gündür hâlâ tam olarak geçmedi benim 1 haftadan aşağı geçmez ağrısı senin belki tansiyonun düşmüş olabilir
(2,618 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canim
-Reklam-
0 oy
(190 puan) tarafından
Önceden hissediyor musunuz ağrınızın geleceğini? Bende de migren var mide bulantısı da yapıyor ve ağrının geleceğini hissediyorum şuan emzirdiğim için ilacımı içemiyorum ama ilaç çok etki ediyor hemen kesiyor. Bir doktora gidin mr çekiyorlar o şekilde anlarsınız. Hep derim Rabbim düşmanımı bile migren ağrısıyla sınamasın diye. Çok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 43 göst.
0 oy
7 cevap 81 göst.
4 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
16 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Beyvin21 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 64 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Busraicyer (38 puan) tarafından soruldu