+1 oy
925 göst.
Diğer kategorisinde (7,258 puan) tarafından
Kızlar kadına karşı şiddet gerekçesiyle inceleme başlatmış. Resmen dini kötü gösteriyorlardı keşke hem bitse hemde ceza falan yese

24 Cevaplar

+5 oy
(351 puan) tarafından
Dini kotulemiyolar din adı altinda dini istismar edenleri gercek insanlari ifsa ediyolar aslinda bunun gercek oldugunu rtukte bal gibi biliyo gercekten oyle insanlar yokmu saniyosunuz hayal edemiyceginiz kadar cok var mesela bi sahnesinde adam kek yapiyo babasinin dedigi sey elin ogullari aksamlari kadin gezmesinde bizimkine bak falan gibi bi cumle kurdu mesela bu var kucuk bi ornegi bu erkek yapar kadin yapamaz kiz istemeden evlendirilmeler erkegin ne yaparsa yapsin erkektir yapar demeler en ala dinci gibi gorunup nice yavsaklik yapan kalantor yobazla keske her dizi onun gibi uyandirilmali olsa bu diziye varana kadar birsuru dizi var dikkatle izlerseniz ne dini kotulersiniz nede doger ailenin yaptiklari tuhaf gelir 
(1,356 puan) tarafından
Çok bağımlı olmuştum ☺️ sürekli buradayım her işimi  namazımı Kur'an-ı Kerim okumayı çok ihmal ediyordum ondan dolayı gittim sonra kendime çeki düzen verdim geri geldim şimdi de bazen giriyorum bizim kızlara yazıyorum
(58 puan) tarafından
İyi yapiyorsun canım bende öyle arada işte
(351 puan) tarafından
Atlaskus mesaisi var bende sıpa nefes aldırmıyo aysuuuu help meee ☺️☺️☺️ arasim nasil sen nasılsın kusum❤️
(7,258 puan) tarafından
Bissuru bildirim gelmiş dedim koş Emine postunda kavga çıktı galiba jsjssjsj ☺️☺️☺️
(58 puan) tarafından
Aras da canım.maşallah atlas büyümüş :)  yoruyor beni de valla
-Reklam-
+3 oy
(3,669 puan) tarafından
Keşke aynı seyı yalı, capkınınada yapılsa
(7,258 puan) tarafından
Evet ya oda bı ayrı çarpık ilişkiler falan
(2,562 puan) tarafından
Yasak elma kadar hiç biri yok ya.
(7,258 puan) tarafından
Yasak elmadaki çarpıklık gercekten yok gerçek hayatta ☺️
(2,562 puan) tarafından
O çok ayrı ya o onun karısıyla o onun karısıyla kızıyla bide sonra bide kanki oluyolar kocalarının medresleriyle o ayrı bı saçma
(7,258 puan) tarafından
Evet aynen öyle
+2 oy
(1,408 puan) tarafından
Neden öyle diyorsunuz? Toplumun gerçeklerini yansıtıyor ülkede kaç tane kız ailesinin zoruyla evleniyor sizin haberiniz var mı? RTÜK  ona bakana kadar ahlaksız bir sürü dizi var onlara baksın. Zamanında aşkı Memnu yaprak dökümü daha berbattı ama bu şekilde tepki almadı
(7,258 puan) tarafından
Toplumu birbirine düşman ediyor çünkü bilmeyen muhafazakâr her insanı böyle sanıyor. Dizilerdeki herşey zaten gercektede yaşanan şeyler aşkı memnu yaprak dökümünde olan şeylerde yaşanıyor gerçekte
(2,692 puan) tarafından
Evet katılıyorum bilmeyenler öyle zannediyor bizde muhafazakariz ama beni anam babam gönlümün rızası olmadan evlendirmez ben kendi tercihimle evlendim misal ve birçok kişide bukadar zengin varlıklı olup hayatları okadar da muhafazakar kesimi temsil etmiyor maalesef bu muhafazakar temsil olamaz resmen saçma karma bı şekilde anlatıyor bu sekilde göstereceğine öyle olmadığına dair dini güzel temsil eden ince esaslari ile anlatan bı flim olsa? Ama olmaz reyting öfke nasıl olacak yoksa..  kusura bakmayın hayatın gerçekleri sadece bu değil zaten gerçekleri yansıtmaktan ziyade bilinçsiz yaşayanları gösteriyorlar ki herkesin gözünde düşsün din.
Ayrıca bizde erkek ne yaparsa yapar yok bu dini kesimde yok bu cahil kesimde var bunu muhafazakarlar yapiyormuş gibi göstermek okadar saçma ki ayrıca. Oğlunu pohpohlayan her haddi veren annelerin hepsi dini yaşamıyor.
(1,408 puan) tarafından
Herkesin kendi düşüncesi. Saygı duyarım.
(7,258 puan) tarafından
Sözde kapalılar ama her şeyi yapıyorlar mesajı veriliyor
+1 oy
(6,236 puan) tarafından
Dinimizle alakası yok o dizinin. Kapatılır inşallah 
(7,258 puan) tarafından
Demi sonra insanlar orada yaşanan şeyleri din sanıyor
(6,236 puan) tarafından
Kesinlikle. Dinimiz daha güzel, örnek teşkil etmesi gerekir. Diğer dizilerden ne farkı kalır yoksa. İki bölüm izledim sadece onu sonra bıraktım
(7,258 puan) tarafından
Ben kapalı görünce farklı bı dizi diye düşündüm bakınca anladım pekte diğer dizilerden farkı yokmuş
(6,236 puan) tarafından
Tesettürleri bile dine uygun değil. tamamen saçma
(7,258 puan) tarafından
Evet ya
+1 oy
(12,859 puan) tarafından
Gerçekleri gösteriyor bence devam etmeli kızılcık şerbeti dizisine kadar ne ahlaksız diziler var 
(351 puan) tarafından
Dini guzelce yansittilarda noldu kusum kac hocaya haksiz yere iftira atildi bizim milletimiz ustten izler duyar gordum sanir inanir bu zamanda mahmudefendiye bile iftira atiliyosa peygamberimize bile hala iftira atiliyosa sucsadece bu dizide degil
(7,258 puan) tarafından
Haklısın yani toplum dine düşman olmaya hazır vaziyette
(6,236 puan) tarafından
Herşeyiyle yansıtmalari gerekirdi ama tesettür'den,ahlakından,tevazusundan... Madem bir dizi yapıyolarsa muhafazakar adı altında "günümüzde bunlarda yaşanıyor" mesajı yerine aslolan dini hedef gösterek yayınlanması daha hoş olur. Ve bu diziler yukarda da dediğim gibi dini sıradanlaştırıyo bu çabaya sokuyo dinimizle uzaktan yakından bağlantısız.
(351 puan) tarafından
Toplum akillansa hersey duzene gircek ama ah nerde
(351 puan) tarafından
Bu dizi iki aile arasinda geciyo ve iki aileyi anlatiyo yan oyuncularda oyle onlarla baglantili yapacak bisi yok uzun lafin kisasi oekse bitmese
0 oy
(153 puan) tarafından
Yaşanan şeyleri cekiyolar gerçekte olan şeyler o kadar program var önce onlar incelenmeli bence 
(7,258 puan) tarafından
TV de çıkan çoğu şey öyle tabi . yaşanmış olması bisey ifade etmiyor bence amaç belli
0 oy
tarafından
Hiç izlemedim dün arkadaşımla konuşurken konusu geçti de merak ettim 
(7,258 puan) tarafından
Bende bir kaç baktimda en son bölüm baya tepki çekmiş
0 oy
tarafından

Hiç izlemiyorum Tvde oynayan hiç bir diziye bakmıyorum 3 saat dizi mi izlenir ya eski dizlere bakıyorum ben umutsuz ev kadınlarını izliyorum akşamları örgü yaparken :)

(7,258 puan) tarafından
En güzeli gönül dağı şu dönemki dizilerde
0 oy
(3,548 puan) tarafından
Evet sacma o kolonya sahnesi falan siradan degildi zaten hos cookk tartismaya acik seyler ama neysee
(7,258 puan) tarafından
Kolanya olayını hele ilk defa orda gördüm
0 oy
(4,686 puan) tarafından
Bence gereksiz toplumda cok fazla var ble
(7,258 puan) tarafından
Var tabi canım
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Valla Kızılcık şerbeti ne gelene kadarrr neler var neler ...

Bence hayatın gerceklerıı bunlarr cokta begenerek ızlıyorumm benn 
(7,258 puan) tarafından
Hepsi öyle tabi dizilerin
0 oy
(57 puan) tarafından
Tabiki dinimizde böyle şeylere yer yok ama bunları kızlarına yaşatan yokmu var tabiki sadece kızılcık şerbetinde değil ki yalı çapkınında da uygun olmayan şeylere yer veriliyor mesela yengesiyle ilişki yaşaması normal mi değil tabiki ama bu dünyada yengesiyle ilişki yaşayan yokmu tabiki vardır. Rtük kapatması gereken o kadar dizi varki dizi kalmaz TV de :))
(7,258 puan) tarafından
Evet bı tek gönül dağı kalır herhalde ☺️
(57 puan) tarafından
İzlemedigim için bilmiyorum onu :)
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bence ondan önce yali capkini kapatilmasi gerek kızılcık şerbeti bence dpgrulari anlatiyor cok var böyleleri bu yüzden kapatmak istiyorlar yali capkini kim kimi yakalarsa böyle sacma bizi dizi olamaz ya
0 oy
(8,991 puan) tarafından
Buna bakiloyorsa keşke daha bel altı dizilerde gözden gecirilse ailecek izlenecek bi dizi yok hep kötü örnek 
(7,258 puan) tarafından
Haklısın hepsi öyle
0 oy
(163 puan) tarafından
Her şeyiyle normal olsa dizi çekmeye değer bi taraf bulamazlardı. Anormal bi hayat yaşandığı için hikayeleşmiş ve dizi yapılmış. Dindarlar böyle seküler yaşayanlar böyle diye ön yargı gütmeden sadece bi dizi olduğunun bilinciyle izlenirse sorun olacağını düşünmüyorum. Buna gelene kadar ne ahlaksız diziler var.
(7,258 puan) tarafından
Öyle bakılmıyor işte yukarda biride yazmış kapalılar ama her b.k onlarda diye. Öyle izlense haklısın dediğin gibi
(163 puan) tarafından
Onlar bu dizileri görmeden önce de aynıydı ciddiye bile almıyorum, sizde almayın valla  umutsuz vaka hepsi
0 oy
(10,974 puan) tarafından
E artık bir zahmet.
0 oy
(17,834 puan) tarafından
Yeni başlayan dizilerin hepsi saçma iyi olmuş
0 oy
(79 puan) tarafından
Bence buna değilde yalı çapkınına baslatsa sürekli cinsel birliktelik istenmesi aldatılma iğrenç 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Diziyi izlemedim ama Türk dizilerinin çoğu böyle Maalesef içinde şiddet ayrımcılık hüzün ve dizi bitene kadar 2 saat ağlayan oyuncular olmazsa izlenmiyor. Murat Sonerin bu gibi birçok diziyle ilgili yorumu var yorumlarına sonuna kadar katılıyorum özendirmekten başka bir işe yaramıyorlar.
0 oy
tarafından
Bence çok gerçek bir film eşim ve ben çok seviyorz

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 285 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ruken kara (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 272 göst.
0 oy
5 cevap 296 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde alparslaninannesii (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 238 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,419 puan) tarafından soruldu

380,617 soru

11,395,990 cevap

34,913 kullanıcı

...