0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gündüzler baya sıcak 2 3 gündür biraz soğudu ama yinede 25  20 de duruyor akşamları 35 é alıyorum evin ısısı yinede çok iyi galiba ay sonuna kaptıcam ve depremde evde 20 gün yoktum 1000 tl geldi fatura saskinim

9 Cevaplar

0 oy
(48,731 puan) tarafından
1780 geldi bizede bugun hava buz gibi bir ay daha yanar
tarafından
Hangi sehirdesiniz burda AFAD fırtına uyarısi yaptığından beri soğuk ve rüzgarli 3 4 gündür
(48,731 puan) tarafından
Bursa'nın ilcesi dün oglen bozdu hava
tarafından
Evet bugün burası da soğuktu birkaç kaçta sonra ilk defa üsudum soğusun aslında hiçbir mevsimi normalinde yaşamıyoruz artık dengeler degisti
(1,408 puan) tarafından
İkbal hangi ilçe desin
(48,731 puan) tarafından
Orhangazi
-Reklam-
0 oy
(7,979 puan) tarafından
Valla her ay 2340 lira ödüyorum. Şuan hala yanıyor yapicak bişey yok:( soğuk burası.
tarafından
600 mu kız nerdesin ki
(7,979 puan) tarafından
Samsun ☺️ ama ilçe küçük kasaba, 2 katlı ev, müstakil tarzı. Dış yalıtım yok ama 600 veriyorum.
tarafından
Çok uygun ya bizimkiler 4 5 gidiyor :(
(7,979 puan) tarafından
Aynen uygun. Ama içi fazla güzel değil. Duvarlar filan rutubet yapıyor hep dış yalıtım olmadığı için. Bende çıkmak istiyorum iyi biyer bulursam bakalım
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(351 puan) tarafından
Benimki 45de heryer yaniyo kapatirsam biyerlerimiz donar vallaha 1500kusurde bana gelmis
tarafından
Burda suan 47 bizi yakar 35 üzeri çok sıcak oluyor artk
0 oy
(2,266 puan) tarafından
3 hafta doğalgaz kapalıydı 1200 gelmiş görünce şok olduk Allah bildiği gibi yapsın. Biz daha 1 ay yakarız 
tarafından
Ya bizde aynı evde yoktum ama 1000 tl yıkılan evlerin faturalar da bize kaydı heralde ne biliyim vallahi
0 oy
tarafından
Açık şu an bizde pay ölçer var en sonda 5 de yakıyorum yattigim odayı birde oturduğum odayı diğer kaloriferler kapalı evin iki odası sonda yanıyor kapatsam üşürüz hele gece ne bebeğim ne ben üzerimizi örmeyi sevmiyoruz kesin hasta oluyoruz 
tarafından
Ben çok açamıyorum kızım da sıcağı sevmiyor hiç yazın napicaz bakalim
tarafından
Ben sıcağı çok seviyorum canım bizim eve gelen annemler olsun kapıyı cami açtıriyor çok sıcak ev diye yazın bana koymuyor güneşin altında olmadıktan sonra sıcağı seviyorum canım giyerim şortları evde otururum daha hoşuma gider  yazı çok seviyorum :)
tarafından
Ayy okurken bile daraldimkız :D ben hiç sevmem soğuk Çandır benim için kışın uykuşu bile çok güzel bizimde var öyle birkaç kisi evlerine gidince burhan geciriyorum
0 oy
(515 puan) tarafından
Ben İzmir'de oturuyorum çok fazla soğuk olmadığı için buralar bide bizimde evde baya sıcak oluyo yaz kış fazla açmıyorum bı tek çok çok soğuk olduğu günlerde açıyorum o yüzden fatura 200 u geçmedi çok şükür 
tarafından
Kız 200 gelse evde halay çekeriz heralde :D
0 oy
(5,715 puan) tarafından
benim en düşük 40 derece İstanbul da yım geçen hafta sıcaktı kapatmış tım evim 24 dereceydi bu iki gün dür hava bozdu açtım yine en düşüktw 
tarafından
Evet bir kaç gündür genel olarak soğudu ama ısınır ay sonuna tamamen bence
(5,715 puan) tarafından
bencede
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ben geçen hafta kapattim çok sıcak oluyordu,şimdi soğudu yine açtım =)))
tarafından
Hepimizi yanılttı hava :)
(5,406 puan) tarafından
Afad tan mesaj geldi lodos olacak falan korktum ,=)) 37 da yanıyor ama yine sıcak
tarafından
Burda baya rüzgar var bende iki gündür yükselttimm soğuk :)
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Aboovvv kız niye öyle bana 380 TL geldi bu ay . Kapattım ben 3 gündür . Hava bayağı iyi 
tarafından
380 ne ki canım bizi evde olmadan bir güzel neyse demiyim tövbe tövbe

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 139 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,009 soru

11,406,689 cevap

34,944 kullanıcı

...